Příspěvky uživatele - 147.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výroba bokashi kompostu na zahradě, 19.8.2018
Ahoj všichni, Máte někdo zkušenosti s bokashováním? Obyčejné kompostování je pořád dokola a tohle vypadá na trvalejší zúrodnění, biouhel jsem schopen si sám vyrobit. Nechce se mi věřit, že by to nikdo nedělal. Představuji si vykopání jámy, do... celý příspěvek >
Domácí ořechovice, 4.8.2018
Ano aronie by taky byla fajn, letos mi ale všechna uschla, do ořechovky jsem ale přidal ten resveratrol, že kterého třeba samostatně lépe vidím, takže účinek mám ověřený a těším se na experiment s chutí s přidanou chilli papričkou (též super... celý příspěvek >
Domácí ořechovice, 4.8.2018
Ahoj Petře, jedná se o normální bezinkový likér z bobulek, který smícháte do přecezené ořechovky, rum je legendario elixír, ten je sladký ažaž, cukru se budu snažit vyvarovat. Jde mi o léčivo, tak tam rovnou při vaření těch bezinek přidám lapacho a... celý příspěvek >
Netkaná textilie - škodlivost?, 17.6.2018
Ta bílá, co hned oschne a vlaje ve větru je v pohodě, ale začne být problém, až se začne rozpadat na malé kousíčky, a to je hodně brzy zejména díky UV záření, tu černou mám už pár let na jahodách a taky půjde pryč, půda pod ní je tvrdá jako kámen,... celý příspěvek >
Rucna pilka, 7.2.2018
Tuhle jsem dal tátovi k Vánocům, ať má jako čerstvý důchodce pohodlíčko, pak jsem si ji hned půjčil a párkrát zapružila a zalomil jsem ji, list se nedá dokoupit náhradní, prej jen celá pilka, nic pro mě.
Už vám leze podzimní česnek?, 29.1.2018
Úplně nedávno a to skoro všem v r. 2012. Aktuální předpověď za týden vypadá stále mrazivě, ale na extrémy to nevypadá, ale každopádně kdo sázel později, neprohloupil. N agraf ČHMÚ se moc nedívejte, platí tak pro Prahu. Roman z Vysočiny (425... celý příspěvek >
Už vám leze podzimní česnek?, 28.1.2018
No a je to tady, únorové ochlazení je už v dohledu, žádné strašení, od příštího víkendu je to tady, v noci čekám tady na Vysočině klidně -15, snad napadne sníh, jinak budu přikrývat, na Slovácku u Veselí n.M. už ho mají tak 5cm vysoký. Mrkněte... celý příspěvek >
Zrytí záhonku v zimě, 15.1.2018
Jsem rád, že nejsem sám, kdo v zimě maká na zahradě, mě se díky teplu rozmnožil plevel na záhoně a i pod stromy, nějakej žabinec a pak takovej co hned tvoří zřetelný semínka, tak to plevelím i s kořínky, ještě před týdnem bylo v zemi žížal habakuk,... celý příspěvek >
Nedohořelý popel se nerozlozi?, 27.12.2017
A to myslíte, že se prachovému dřevěnému uhlí v tom kompostu budou žížaly jako záměrně vyhýbat?
Nedohořelý popel se nerozlozi?, 27.12.2017
Dal bych to do kompostu, kde to teprve žížaly zpracují na onen výživný substrát, nad určitou koncentraci je to prý ale kontraproduktivní, ale tak je jasné, že ten kompost nemůže být samý uhel, určitě by bylo fajn to mít na polích místo šutrů a písku,... celý příspěvek >
Zakrytí záhonu netkanou textílií?, 26.11.2017
Lído nepletu, právě že jsou pod ní v tom suchopáru subtropické podmínky a česnek chce dle Kozáka každý měsíc pravidelný přísun vláhy 60mm, fólie znamená větší výpar, tak klidně 80mm a bez možnosti okopávky-se udusá, takže 800litrů na můj záhonek,... celý příspěvek >
Česnek 2017/2018, 25.11.2017
Tak nakonec budu sázet v pondělí 27.11., pak už v noci definitivně zamrzne a možná i napadne něco sněhu a předpověď do Vánoc vypadá poměrně chladně. P. Kozák to vysloveně radí, že pod patu = pod každý stroužek, rozkládá se to asi pomalu a pro... celý příspěvek >
Zakrytí záhonu netkanou textílií?, 25.11.2017
Dík za tip, jahody mi přes léto na černé netkance sotva přežily, ale je fakt, že česnek by se docela brzy sklízel začátkem července, tak by tam něco vlhkosti mohlo zůstat, ze srážek se tam dostane pramálo a jak tady někdo píše, nesnáší přemokření,... celý příspěvek >
Česnek 2017/2018, 18.11.2017
Nejste jedinej kdo nevysadil, hupsnu na to asi 24.11. má být kolem +10, od sebe dám tak 15cm, řádky tak 20cm. Víc je to zbytečné, sadím řádky vedle sebe nastřídačku, tak si listy nezavazí, vše přísně orientovaně bříšky k severu, každou jamku podsypu... celý příspěvek >
Česnek 2017/2018, 17.11.2017
Ať vyraší, ale až bude v předjaří -15, tak budou ztráty + bude vysílenej a nakonec bude mít oproti normálnímu zpoždění, mám to vyzkoušené.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika