Příspěvky uživatele - 248.23

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neznámý okrasný stromek, 7.7.2016 Obsahuje fotku
Mně se líbil tenhle, sice byl na netu u nás k sehnání, ale udávají malou mrazuodolnost ...           Lída
Opadávající růže a slabá růže, 6.7.2016
Letos nám květy růží také rychle odkvétají, to dělá teplé počasí. To, že opadávají odkvetlé květy, je OK, teď při šlechtění dbají i na to, aby se růže dobře "čistily"= nezůstávaly na nich zaschlé hnědé korunní lístky. U té "značkové růže"- pokud... celý příspěvek >
Náhrada za jalovec, 6.7.2016
Ale to je suchem, to není rez. Rez na jalovci jsou nejdříve rosolovité a později prášivé útvary (takové shluky) na dřevě větviček uvnitř keře. Z toho vašeho bych odrbala to suché a občas zalila, zas by se zazelenal  ;-)  Jinak rez... celý příspěvek >
Hrusky, jablone, 6.7.2016
Střih "do roviny" určitě ne, je vždy potřeba zachovat vyšší střed a nižší větve ("kopeček").  Ale něco si o tom přečtěte, pokud jste ještě nestříhal. Jinak 4m nejsou tak moc, česáčkem ze štaflí se to dá zvládnout. Velikost plodů záleží na výživě... celý příspěvek >
Něco u nás likviduje stromy, 6.7.2016
To bych to opravdu spíš tipla na ulétlý postřik, protože že by se virové onemocnění objevilo naráz v jednom roce na tolika stromech mi připadá dost nepravděpodobné. Na ty u slepic působily slepičáky holt tak dlouho, až to stromy... celý příspěvek >
Plísen na muchovníku, 5.7.2016
Ukázkové padlí... Použila bych Discus.           Lída
Přesazování tulipánů a narcisů, 5.7.2016
Sklizené cibule skladuji do výsadby na lískách za chatou pod střechou. Mají tam stín, neprší tam, v létě je tam teplo - ale zase ne tolik, jako v chatě (tam je v zavřené kolikrát i 42°C) a proudí tam vzduch. Záleží, jak moc teplo máte v garáži a... celý příspěvek >
Něco u nás likviduje stromy, 5.7.2016
Nám ta líska u slepic také několik let normálně žila, než odešla, ještě jsme si říkali, že aspoň nebudou červivé oříšky... U toho případného postřiku ulétlého z pole záleží, jak zrovna foukne vítr. Je to až letos nebo byly nějaké náznaky i třeba... celý příspěvek >
Choroba na egrešoch, 4.7.2016
A máte všechny stejnou odrůdu?           Lída
Něco u nás likviduje stromy, 4.7.2016
Jestli ta švestka a vrba jsou u slepic, tak jsou spálené slepičáky. U nás měly slepice ve výběhu 3m vysoký keř lísky a také nepřežil. A ty první stromky se skvrnitými listy - nemáte náhodou v blízkosti pole? Mohl tam zalétnout nějaký postřik. ps... celý příspěvek >
Plísen na muchovníku, 4.7.2016
Bílá plíseň by mohlo být padlí, jedině asi postříkat. Na muchovníku jsem se s ničím takovým ještě nesetkala, ale v některých oblastech je hodně vlhko, mohlo by to být tím.           Lída
Co mi to tu vyrostlo?, 3.7.2016
Fakt nevím, na zahradě nic takového nemám, ani ty listy mi nic nepřipomínají            Lída
Travnik zasiahnuty herbicidom, 3.7.2016
Nejsem trávníkář - ale asi bych zkusila několikrát pořádně prolít, aby se herbicid pokud možno vyplavil do hlubších vrstev půdy a pak bych čekala, až tam začne "něco" růst. Buď se trsy trávy rozrostou samy a holá místa zaplní, nebo bych pak trochu... celý příspěvek >
Daju sa este treraz sadit ribezle,maliny,egrese?, 3.7.2016
Maliny ne, ty chtějí slunce (ale kořeny ve stínu). Pro ty si nachystejte slunný záhon s dostatečně hlubokým (do země) ohrazením, jinak se rozlézají. Jinak sázení raději nechejte na podzim, kdyby byla v létě zase horka. V tuhle dobu se rybíz i... celý příspěvek >
Co mi to tu vyrostlo?, 3.7.2016
2) je vrbovka (která nevím).           Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika