Příspěvky uživatele - 248.23

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Záměna postřiku, 24.7.2016
Proti TTIP existovala celoevropská petice (podepsala jsem), jen se u nás o tom a důsledcích dohody nemluví a nepíše. A když se někdo o ní zmíní, tak se dozví, že se má sice podepsat, ale podpisující zatím vlastně nevědí, co obsahuje ... A ještě... celý příspěvek >
Aronie - černý jeřáb moravský sladkoplodý, 24.7.2016
Pane doktore, stačí pověsit na muchovník nebo okolo pár CD, pak si ho ptáci nevšimnou, dokud CD nesundáte, mám to odzkoušeno.      Lída
Záměna postřiku, 24.7.2016
Asi bych je dala do sběrného dvora. Z toho důvodu, že pokud se dají herbicidy ošetřené rostliny do kompostu, nelze se pak v následujících letech divit deformacím rostlin rajčat ap, ke kterým byl uvedený kompost použit a z důvodu přetrvávání... celý příspěvek >
Jahody, 23.7.2016
Pokud byla sadba špatná, měla jste reklamovat. Jinak si nedovedu představit, že by při správně provedené výsadbě polovina rostlin zahynula. A ze zbylých 30 rostlin 2 litry jahod je žalostně málo, přijde mi spíš, že problém bude někde jinde. Kdy jste... celý příspěvek >
Záměna postřiku, 23.7.2016
Glyfosfát škodí, je to prokázáno. Navíc se ukládá v rostlinách, půdě, vzduchu, vodě, byl zjištěn i v krvi a moči lidí z 18ti států Evropy vč.ČR... (viz články Ing.Vondráškové z ÚZPI Praha a Mgr.Slimákové, PH.D.). Firma Monsato o riziku ví od r.1980.V... celý příspěvek >
Záměna postřiku, 23.7.2016
Nejedla bych je ani náhodou, nedávejte to ani do kompostu. Roudup je pěkné svinstvo. Kromě narušování mikrobiální rovnováhy způsobuje i genetické poruchy, kožní choroby, žaludeční problémy, dýchací potíže, hromadění tekutiny v plicích, nemoci srdce,... celý příspěvek >
Aronie - černý jeřáb moravský sladkoplodý, 22.7.2016
I moravský sladkoplodý se dá zpracovat . Ale arónie je lepší keřová, na kmínku nemá takovou životnost. A keř se i lépe přikrývá sítí proti ptákům (jinak vám ji oberou).  Jeden keř úrodou bohatě stačí - jestli ještě nemáte, zkuste místo druhé... celý příspěvek >
Je to úplný konec?, 22.7.2016
Teď už to vím, ale tehdy jsem si říkala - mají ji jiní, přežije... a ono ne. U sousedky a sousedů se zatím drží mladá Darina a Harcot - odejde jen sem tam malá větvička. Velké staré stromy to v pohodě zvládnou, nejhorší situace je kolem 5.-6. roku... celý příspěvek >
Okrasná tráva v květináči, 22.7.2016
Možná by v květináči mohlo být nějaké proso (Panicum), nedělá tak velký kořenový bal a dorůstá tak 100-120cm. Jsou různá, některá bývají k podzimu pěkně zbarvená -třeba Squaw, Shenandoah. Stříbrný a strnule svisle rostoucí je Heavy Metal. Prodejci... celý příspěvek >
Je to úplný konec?, 22.7.2016
No právě - krásně zakvetla... Bez postřiku... Takže květy chytil mrazík = opadaly, ale stihla se zřejmě do nich dostat monilie a jestli pak vyrašené lístky zvadly a uschly, je to tím. Odešla mi takhle před roky Velkopavlovická a několik let poté... celý příspěvek >
Jak rychle roste šeřík?, 21.7.2016
Buddleia davidii je pěkná, ale zjara tady často zmrzne až k zemi nebo skoro k zemi (a v každém případě se musí zjara dost pokrátit), to by asi na plot nebylo dobré.           Lída... celý příspěvek >
Jak rychle roste šeřík?, 21.7.2016
Třeba trojpuk (Deutzia scabra), vyhání pruty docela rychle. Nebo tavola (Physocarpus opulifolius) - hezké jsou červenolisté kultivary, jak olistěním, tak v květu, i s plody.           Lída
Jak daleko od sebe nasázet maliny a ostružiny?, 18.7.2016
U malin (jednou i dvakrát plodících) prostě ostříháte je to, co bude suché - buď celý odplozený suchý výhon nebo zaschlý odplozený vršek výhonu. Také mám mix obojího a tohle je nejjednodušší. Ostružiník mám Thornfree s dlouhými šlahouny na jednom... celý příspěvek >
Zimolez kamčatský - stanoviště, 17.7.2016
Zimolez kamčatský mám na slunci, sousedka v polostínu. Moje plodí víc. Pořiďte si ale dva keře různých odrůd, jinak budete mít málo plodů. Listy opadávají jak který rok - první roky opadávaly začátkem prázdnin, loni v srpnu a letos jsou zatím zelené.... celý příspěvek >
Choroby rajčat - nevíte, co to je?, 17.7.2016
Také bych řekla úpal.           Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika