Příspěvky uživatele - 248.23

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Libeček - napaden, 3.7.2016
Bylo tady o tom vlákno, že ani ostříhání nepomáhá, že se sem dostala nějaká rez z domoviny libečku. Když jsem pídila po ošetření, tak pro rzi a jiné houbové choroby u zeleniny všeobecně agromanuál doporučuje Ortivu, třeba u póru má ochrannou lhůtu 21... celý příspěvek >
Je to jen strupovitost?, 3.7.2016
Jestli to je jen strupovitost, nevím, ale určitě stromku neublížíte, pokud ho stříknete třeba Syllitem proti houbovým chorobám. Ohledně hrušní a rzi hrušňové máte pravdu vy, tůje s ní nemají nic... celý příspěvek >
Maliník - nemoc, 2.7.2016
Také bych přihnojila, maliník chce hodně živin (zasychání listů může způsobovat i nedostatek železa). Ty výhony mi připadají takévé "nedomrlé".  Lída
Co je to za keř?, 1.7.2016
Asi třetí rok jsem ji přistřihla na výšku něco přes dva metry, jinak sem tam vystřihnu suché větvičky. Roste mezi ostatními keři a ty rostou normálně (konkrétně je vedle ní zákula, tsuga, tavolník, trojpuk a meruzalka, pod ní hosty), nezdá se, že by... celý příspěvek >
Co je to za keř?, 1.7.2016 Obsahuje fotku
Červená varianta...           Lída
Maliník - nemoc, 1.7.2016
Jen dotaz - tu barevnou štěpku máte koupenou (třeba Floria - nezávadné barvy), nebo jste ji něčím barvili doma? Mohlo by to být případně i tím...  Lída
Pavoučci s bílým bříškem, 16.7.2012
Mám ty pavouci úplně všude zamořenou zahradu jsou hnědí se žlutými proužky asi půl centimetrů velcí a koušou, nevím jak se jich zbavit ty chomáče pavučin ničí rostlinu paprika u těch chomáčů schne.
Bessera elegans, 12.6.2008
Tak už se dere na svět, zatím je to cm "něčeho",květ..list... nevím.Trvalo to 3 měsíce.Ale teď prosím radu, co dál, mám ji jako pokojovku.Celoroční pěstování nebo na zimu ze země ven?Děkuju.
Oleandry, 1.6.2008
Proč se nemají odstraňovat odkvetlá květenství? O tom jsem nikdy neslyšela.Jana
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika