Příspěvky uživatele - 248.23

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neznámé trvalky, 11.7.2016
Řekla bych : 1) Coreopsis-krásnoočko, 2) turan + plesnivka (s poupaty), 3) Chrysanthemum coccineum (Robinson Red?), 4) Leucanthemum superbum (odrůdu nevím-zkuste google), 5) nevím.    Lída... celý příspěvek >
Určení druhu - jehličnan, 11.7.2016
Jalovec obecný - Juniperus communis (není hostitelem rzi hrušňové).  Lída
Fleky na trávníku-co je to, 10.7.2016
Pejsek nebo herbicid to asi není, že - to byste o tom věděl. Teď jsem v jedné diskuzi četla, že to může způsobovat i mraveniště pod trávníkem, chodbičky způsobí vysychání trávy - zkuste na to... celý příspěvek >
Tečkaté listy jabloně, 10.7.2016
Strupovitost. Gala není rezistent, potřebuje stříkat.           Lída
Zlatý jilm usychá, 9.7.2016
Pravidelná vydatná zálivka, nemá rád sluneční úpal. Kamarádce začal víc růst až po zamulčování nad kořeny. Ale může to být i důsledek loňského sucha a pařáků, u nás se to doteď projevuje na stromech i keřích, jsou proschlé. Nechci dělat reklamu, ale... celý příspěvek >
Prosím o určení druhu, 9.7.2016 Obsahuje fotku
Konvalinko, já vám zase závidím tu plochu zahrady a jezera. Moje zahrádka má 400m2 a jezírko 750 litrů, je to jen výlisek. Leknín je do toho mého moc velký, chtěla jsem tam plavín. Ale dávala jsem ho dvakrát a nepřežil zimu (a to podruhé už bylo na... celý příspěvek >
Prosím o určení druhu, 8.7.2016
Badil je fajn, kvete nejen koncem jara, ale s menšími pauzami celé léto. Mám ho na břehu jezírka a časem udělá pěkný trs. Semenáčky vypadají podobně jako tráva, ale rozeznáte je tak, že na rozdíl od ní jsou u badilu od kořínků ploché a jakoby do... celý příspěvek >
Rez hrušňová - vím jak na ní, 8.7.2016
Spíš ji trošku dodejte sílu mírným přihnojením. Nemá to tak moc, tohle přežije.           Lída
Huba na jabloni, 8.7.2016
Je to nějaký choroš, toho už se nezbavíte - má vlákna pohoubí prorostlá do hloubky kmene. Ale strom ještě může žít řadu let.           Lída
Prosím o určení druhu, 8.7.2016 Obsahuje fotku
Tak to Schizostlylis není, ten má 40cm a jinou barvu. Pokud má 15cm, nekvetl takhle - viz foto? Mohl by to být badil, dělá pěkné trsy a vysemeňuje se do blízkého okolí. Klas u kosatce jako takového mi připadá jiný.... celý příspěvek >
Prosím o určení druhu, 7.7.2016 Obsahuje fotku
Schyzostilis jsem měla na zahrádce - nejdříve se rozrůstal široko daleko, když jsem ho omezila, zašel. Ale kvetl pěkně. Říkali jsme mu "mečíkovka" . U denivek je problém v tom, že vybarvení se částečně mění v souvislosti s osluněním stanoviště,... celý příspěvek >
Prosím o určení druhu, 7.7.2016
Odrůdu denivky takhle někdo těžko určí, jsou jich stovky odrůd, neustále vznikají další. Totéž platí o kosatcích. Ale ten váš mi připadá spíš jako Schyzostilis coccinea, je na okraje jezírek - odpovídá tomu i děrovaný košík, ve kterém je zasazen.... celý příspěvek >
Libeček usychá, 7.7.2016
Asi se mu nelíbí místo. Mně zašly první dva (každý na jiném, také vhodném místě), roste až potřetí vysazený na opět jiném místě. Ale ten roste opravdu pěkně. Nevím, jestli to nemůže být tím, že tentokrát má keřem rybízu zastíněné kořeny.... celý příspěvek >
Choroba česneku - poznáte?, 7.7.2016
Pošlete fotku s dotazem Ing.Kozákovi, mě určil sklerocium (vypadalo podobně).           Lída
Neznámý okrasný stromek, 7.7.2016
No právě, moc se mi líbí... Jenže podle popisu nesnese moc mráz, cca do -15°C. Když jsem se po něm pídila na netu, tak v nějaké nabídce u nás v ČR ho asi před dvěma roky jako malý měli, i cenově to šlo. Ale kdyby měl zmrznout, bylo by to škoda.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika