Příspěvky uživatele - 248.23

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Daju sa este treraz sadit ribezle,maliny,egrese?, 16.7.2016
Rybíz a josta se mohou řízkovat už v srpnu, je tady o tom celé vlákno.  Lída
Prevencia zlomenia konárov, 15.7.2016
Broskvoně podepírám (letos nemusím, není ani jedna broskev), ostatní podepírám i vyvazuji, jak kdy.           Lída
Náhrada za jalovec, 15.7.2016
Na jalovci obecném se rzi vyskytují, na pohled vypadají stejně. Ale není to rez hrušňová, z ta jalovce obecného má jiné mezihostitele. Přečtěte si ty články, na které jsem dala odkaz. Wikipedie není směrodatná, tam může psát kdokoliv.   ... celý příspěvek >
Jak se pozná, že kořeny hnijí?, 14.7.2016
Z vnějšího pohledu v obou případech strom usychá. Ať jsou kořeny uhnilé nebo zaschlé, tak v obou dvou případech nezásobují rostlinu vodou. Spíš se podaří zachránit rostlinu přeschlou, než... celý příspěvek >
Vzrostlé borovice - nemoc?, 14.7.2016
Spodní větve postupně zasychají normálně (i v lese), zvláště pokud jsou stromy tak blízko u sebe, staré jehličí opadává... Pokud je borovice jako solitér, vydrží spodní větve mnohem déle.           ... celý příspěvek >
Náhrada za jalovec, 14.7.2016
Juniperus communis NENÍ hostitelem rzi hrušňové. Na něm je jiná rez, která nenapadá hrušně. Do toho druhého vlákna, kam jste to psala také, jsem napsala příspěvek s odkazy na dva odborné články o tom, ale zdejší redakce to musí schválit, než to... celý příspěvek >
Určení druhu - jehličnan, 14.7.2016
Jano, na J.communis to není rez hrušňová (hostitel hrušeň), ale jiná, která má jiného hostitele. Mrkněte na stránky:           Rez hrušňová Rzivost hrušně - stále významnější choroba... celý příspěvek >
Uschlé listy slivoně, 13.7.2016
Při spále růžokvětých by měly větvičky hákovitě zahnuté konce a byly by hnědé i řapíky... A kapky slizu...  A jak je výše uvedené, není to jádrovina (a monilie to také není, tam zas listy visí zvadle dolů).         ... celý příspěvek >
Uschlé listy slivoně, 13.7.2016
Zahradník Jikl ve svých popisech chorob má zasychání listů slivoně, větví i celých částí korun zvlášť ze strany, ze které fouká vítr. Projevuje se nejvíce, když po delším období sucha přijde vydatný déšť a následně vítr, který vodou nasycená pletiva... celý příspěvek >
Briza - opadavani listu, 13.7.2016
U nás je vespod písek a břízy zaléváme také, ale kolik neodhadnu. K velké nechává sousedka občas hodinu puštěnou hadici. Moje velká už dožila a tak mám jen malou asi 1,5m, té stačí běžná zálivka spolu s okolním záhonem. Jestli na to žloutnutí nemají... celý příspěvek >
Briza - opadavani listu, 13.7.2016
Na netu píšou, že běžná spotřeba vody za normálních podmínek pro břízu je 80 litrů denně, v extrémních až 3x tolik (předchozí příspěvek jsem psala předtím, než jsem to četla).           L.
Briza - opadavani listu, 13.7.2016
Nevím, jak velké břízy máte, ale pokud větší, tak 10-20 litrů je "jak psovi mucha", to ani nepoznají. To je málo i pro zákrsky.           Lída
Brambory šestinedělky, 12.7.2016
Teď se sehnat nedá, musí se zjara část odložit stranou.
Tečkaté listy jabloně, 12.7.2016
U Kuprikolu probíhá jednání o prodloužení registrace, Syllit skončil.  Lída
Neznámý strom, 11.7.2016
Je .           Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika