Příspěvky uživatele - 97.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ředění slivovice, 30.10.2008
Pravděpodobně to bude záležet na tom, kde bydlíte. Tady kde žiju je pálenice součástí bývalé Fruty, dnes s jiným názvem ale stále stejným zaměřením a k ředění používají jenom destilku, kterou si pochopitelně sami vyrábí. U nás není vůbec možné... celý příspěvek >
Podzimní řez nově zasazených slivoní, 30.10.2008
Dobrý den. Velmi jednoduše. Určíte si výšku, kde chcete, aby Vám od země začínala korunka. Potom nad tím místem napočítáte 6 kvalitních oček a nad tím nejvyšším očkem ten špičák prostě zastřihnete. Jednoduché, ale účinné. Stanislaw
Plot do oblouku, 30.10.2008
Dobrý den. Nejsem odborník na ploty, ale napíšu, co jsem asi před měsícem viděl. Dělali jsme výsadbu zahrady a přímo na té parcele pracovali dva chlapi na dřevěném plotu. A na ten oblouk měli vyrobenou přesnou dřevěnou šablonu, kterou nasadily na dvě... celý příspěvek >
Sázení okrasných trav na podzim, 29.10.2008
Malinko poopravím, kořenit přeci jen bude. Usychá jen nadzemní část, ale kořeny jsou i nadále aktivní, mají velkou spoustu zásobních látek v sobě uložených. Tím, že nadzemní část zaschne, nezasychá celá rostlina. Stanislaw
Sázení okrasných trav na podzim, 29.10.2008
Dobrý den paní Markéto. Samozřejmě můžete, není to ničím limitováno. Prostě sazenici vyklopte z kontejnerku, nebo v čem byla pěstována a šup s ní do země. Než zamrzne, bude dál kořenit, i když to nad zemí není vidět. Ať se daří přeje Stanislaw:-)
nové odrůdy jabloní, 29.10.2008
Vážený, neberte prosím další řádky osobně, jen se pokusím trošku věc vysvětlit. Jsem přesvědčen, že osobně jste i pro velkoobchod zajímavý, rozdíl je ale v tom, že jeho obrat skutečně potřebuje zaplatit ty pracovníky, co se kolem všeho pohybují. A to... celý příspěvek >
Znáte prosím tuto kytičku?, 28.10.2008
Dobrý den paní Zdenko. Myslím, že je to Ornithogalum arabicum. Ať se daří Vám i Vaší rostlině. Stanislaw
brblenci pod tůjema, 27.10.2008
Dobrý den paní Danielo. Řešení takovéto záruky nemusí být nijak složité, jak by se na první pohled mohlo zdát. Základ je v tom, že když navrhuji zahradu, tak si pochopitelně důkladně ověřím podmínky, do kterých se bude sázet. A nejsou to jen půdní.... celý příspěvek >
brblenci pod tůjema, 27.10.2008
Vážený. Opravdu se tím, co píši nevytahuji a rozhodně to nemám v úmyslu. Na to už mám skutečně hodně roků. Ale ne každý dotazující čte všechny předcházející příspěvky. Jen tím prostě objasním, že se v této oblasti pohybuji a živí mě to,... celý příspěvek >
brblenci pod tůjema, 27.10.2008
Dobrý den. Dobrá otázka. A proč vlastně textilii? Předpokládám, že než jste vysazovali ty thuje, tak byla plocha postříkána herbicidem, který Vás zbavil hlavně vytrvalých plevelů. To je skutečně důležité. No a po vysazení dřevin jste použil mulčovací... celý příspěvek >
Myslel jsem že se mi to nemůže stát, 26.10.2008
Dobrý den. Jen připojím svůj zážitek. Sekával jsem pro jednu strojírnskou fabriku. Vždy jsem si dával pozor, ale jednou někdo hodil do trávy kousek užezaného železa, asi tak 8 cm I profil. Pochopitelně jsem ho neuviděl, rána jak hrom, sekačka... celý příspěvek >
Kobylunka, 24.10.2008
Nedávno byl vznesen dotaz na tuto odrůdu. Zasílám text, který mi přišel od mého učitele z ovocnářství, ale i on jej dostal mailem. Celý text jsem zkrátil, tak to prosím tak berte. Děkuji za pochopení. Stanislaw Takže Kobylunka, též Kobylanka,... celý příspěvek >
Broskvoň údržba teraz na podzim po zasadení a následná chem. ochrana, 24.10.2008
Vážený. Je pravidlem, že ovocné školky všechny svoje výpěstky, pokud to počasí dovolí, vyořou na podzim, hned poté, co školku prohlédně ÚKZUS. Je hodně složité a pracné ochránit ovocné stromky ve školce proti okusu od zvěře, kdežto na zakládce to tak... celý příspěvek >
jabloň triploid, 22.10.2008
Dobrý den. Pro Vaši informaci bude zřejmě stačit, že tato jabloň potřebuje dobrého opylovače a sama tuším není schopny opylit další jabloně. Pokud si vzpomínám, tou hodně známou odrůdou je Jonagold. Ale není třeba mít obavy, plodí naprosto v... celý příspěvek >
Podzimní řez nově zasazených slivoní, 22.10.2008
No, taky zajímavý názor s tím zakazováním. Naštěstí to nejde. Mám dva ovocné sady a sázím hlavně špičáky, protože si korunku zapěstuji právě ve výšce, kterou požaduji. O nějakém oslabeném kořenovém systému nemůže být vůbec řeč, naopak není tak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika