Příspěvky uživatele - 97.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Trávník až ke kmínku, 7.11.2008
No rychlý nástup do plodnosti je u ovocných dřevin rozhodně důležitý a za tím účelem se samozřejmě šlechtí i podnože které toto ovlivňují, nicméně pan Honza má 4 druhy peckovin a pouze jednu jádrovinu. V peckovinách toho nového a hlavně významně... celý příspěvek >
jak se pěstuje mandloň obecná, 7.11.2008
Mandloň =  Amygdalus
Trávník až ke kmínku, 6.11.2008
Prosím o širší vysvětlení Vašeho příspěvku. Co je to kvalitní a moderní podnož? Jsem ovocnář, ale vůbec netuším, co tím myslíte. Děkuji. Stanislaw
Stříhání, 5.11.2008
No tak asi budu nevím kdo. Ale mám dva švestkové sady a skutečně stříhám v době květu. Stanislaw
Sázení okrasných trav na podzim, 4.11.2008
Nelamte si s tím hlavu. Zrovna dnes odpoledne jsem chystal traviny na zítřejší výsadbu. Měl jsem je zasenkované asi tak 14 dní. Byly v 7cm kontejnerku, když jsem je dovezl z okrasné školky. A dnes jsem je bral ze zakládky a pěkně sebou braly novýma... celý příspěvek >
Dušičkové věnce, 3.11.2008
No, já se nechci nikoho zastávat, ani nikoho hanit. Jen si myslím, že trošku znám vysvětlení. Je prostě spousta lidí, pro něž je i tento výrobek v pohodě a klidně si ho koupí. Cena je rozhodující. A taky trochu v tom, že zahradníků je málo. Školy... celý příspěvek >
co tam zasadit?, 3.11.2008
Pane Ladislave, i Juniperus virginiana "Skyrocket" je správně, je to jen synonymum.
hnojení ovocných stromů, 3.11.2008
Teda já bych pane doktore tu blondýnku raději vynechal a ten čas bych trávil s bezva kámošema v hospůdce a ještě k tomu ve stínu. Taky dobrý, ne? Stanislaw
Neznámý strom, 1.11.2008
Viděl jsem plodící strom Maclury v Lednici na Moravě, přímo pod skleníkem směrem k minaretu. Pěkný velký exemplář, který přinášel plody. Jeden plod jsem měl nějaký čas doma jako zajímavost. Ale nic víc. Stanislaw
Znalec jehličnanů: jalovec, thuje, cypřišek - rozpoznávání, 1.11.2008
Zdravím paní Libuše. Já teda nejsem schopný na dálku posoudit, jak je to zamotané Vám ukázat, jak se rozlišují znaky při určování dřevin, ale klidně bych to absolvoval. Pomohl jsem při výchově pěti dětí, takže mám už ledacos za sebou:-) Vlastně mě... celý příspěvek >
Znalec jehličnanů: jalovec, thuje, cypřišek - rozpoznávání, 1.11.2008
Zdravím paní Romilo. Já jsem zkusil zadat název Tsuga na vyhledavači a ukázaly se krásné obrázky včetně šišek, takže doporučuji vyzkoušet. No a pokud jste z Jeseníku, nebo někde kolem, tak bych Vám ji klidně ukázal sám, protože se chci v příštím... celý příspěvek >
Znalec jehličnanů: jalovec, thuje, cypřišek - rozpoznávání, 1.11.2008
Dobrý den Romilo. Tak to tipuju na Tsugu. Jestli najdete foto, bude to snadnější. Stanislaw:-)
Znalec jehličnanů: jalovec, thuje, cypřišek - rozpoznávání, 1.11.2008
Dobrý den paní Libuše.  Jen trošku opravu na začátek. Jehličnany patří do kmene nahosemenných, 2. třídy Coniferopsida a 9. řádu Coniferae. Jsou i dřeviny z příbuzných řádů a to Taxus, Gingo a Ephedra. Čili nemají společný znak jen šišku, tu tis... celý příspěvek >
Založení trávníku - obava, že nevzejde, 31.10.2008
Já jsem tím svým příspěvkem víceméně vznášel dotaz, zda jste při výsevu strojem, o kterém píšete, nezasel travní osivo příliš hluboko. Ale nepíšete, jakým strojem jste vyséval. Jsou pochopitelně stroje, které travní osivo jen rovnoměrně rozmetají po... celý příspěvek >
Založení trávníku - obava, že nevzejde, 31.10.2008
Vážený pane, zkuste si vybavit, jak hluboko ten secí stroj vyséval. Tráva klíčí na světle a její maximálné možné zahrábnutí může činit pouhého půl centimetru. Při své práci výsev travního osiva lehce zahrabuji, ale stačí i jen pouhé přiválcování... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika