Příspěvky uživatele - 97.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kaštan jedlý, 21.10.2008
Dobrý den. Trošku škoda, že jste mi nenapsala dřív, zrovna dnes jsem byl v OL. za vnoučkem. Zkusím to popsat. Jeďte normálně do Velké Bystřice až ke křižovatce, co vede k zámku a směrem na Bukovany. Po asi 100 metrech jsou koleje. Ještě před nimi... celý příspěvek >
Rozeznání druhu zakoupené konifery, 20.10.2008
Dobrý den pane Petře. K21 s velkou pravděpodobností znamenávelikost nádoby, ve které byla dřevina pěstována. Kontejner o velikosti 21cm. Pokud by to bylo možné, vložte foto, potom jde určení poměrně snadno. V kontejneru obvykle hnojivo je, ale pokud... celý příspěvek >
Jakou meruňku?, 20.10.2008
Pane Skála, jen trošku doplním. Jojo již není jediná odrůda švestky rezistentní k šarce, už je toho víc, ale je to stále ještě ve zkouškách, či v zahraničí. Stanislaw.
Zalozeni travniku koncem listopadu?, 20.10.2008
Dobrý den. Čtu tady různé rady, tak se přidám se svými zkušenostmi. Jsem ten, koho zakládání zahrad živí, takže nějaké riziko, které případně podstupuji, je pro mne úsměvné. Travní osivo v listopadu jsem už párkrát vyséval a vždy s výborným... celý příspěvek >
Hyacinty - množení, 20.10.2008
Dobrý den pane Vilím. Popíšu Vám metodu, kterou zahradníci dříve množili a možná, že i množí hyacinty. Je však poměrně náročná na precisnost a jisté vybavení. Speciálně vytvarovaným nožem se vyřízne tzv. podpučí, což je vlastně místo, ze kterého... celý příspěvek >
jakou popínavku vybrat?, 18.10.2008
Nehádáme se, jen radíme. I Váš název Polygonum je jen synonymum, správně je Fallopia. Rovněž i rdesno je synonymum, správně je opletka. Fallopia baldschuanica - opletka baldšuánská. U nás se pěstuje taxon, který bývá označován jak F. aubertii -... celý příspěvek >
Plíseň v mulčovací kůře, 12.10.2008
Dobrý den. Vůbec se nemýlíte. Během své praxe jsme namulčoval stovky metrů čtverečných vysazených ploch a nikdy jsme nezaznamenal sebemenší problém s plísní. Naopak, skutečně jsem viděla krásné smrže, kteří byli sbírání k radosti majitelů. Dle mého... celý příspěvek >
Ředění slivovice, 11.10.2008
Pane Václave, použití destilované vody na ředění slivovice není nesmysl. Používá se samozřejmě potravinářská a užívala se již v dobách, kdy o Dobré vodě jsme neměli ani tušení, protože nic takového na trhu prostě nebylo. Žiju v místě, kde není vůbec... celý příspěvek >
Příslušenství k MT8-070 mini, 10.10.2008
Dobrý den. Bubnovou sekačku určenou asi hlavně pro sečení vysoké trávy skutečně vyrábí na Slovensku. Má dva bubny a záběr tak asi metr. Protože mám rovněž zmiňovaný traktor, jen ze zvědavosti jsem hledal příslušenství, i když tuto sekačku zrovna... celý příspěvek >
Zásaditá, kyselá, neutrální?, 9.10.2008
No, nejsem MUDr. Vysloužil, ale jedná se o schopnost vyrovnávat výkyvy pH.
Motorová pila do 5000kč, 7.10.2008
Poslyšte pane Radku, nedá mi to, abych se nezaptal. Nějaký osobní problém? Že se tak do pana Frantu směle navážíte? Každý přece nemusí kácet denně spousty kubíků a může být velmi spokojený s tím, co vlastní. Je to i můj případ, velmi podobný tomu... celý příspěvek >
výsadba podnož myrobalán, 6.10.2008
Pane Martine, nechci Vás přesvědčovat, jen píšu, jak to je. Sám mám na Jaderničce moravské zákrsky Bohemie a v pohodě. Prostě budete mít nízký kmen do výšky 1 metr, ale pěknou korunu. Plody jsem sklízel nedávno a už jsem se neudržel a všechny snědl.... celý příspěvek >
brslen, 6.10.2008
Dobrý den Sarah. No, zkušenosti zřejmě mít budu, mě okrasné zahrady živí. Myslím si, že se Vám Euonymus fortunei po drátěném plotu přeci jen vyšplhá, i když to není klasická zeď. Co se týká zastřihávání, já bych ho na jaře příštího roku poměrně... celý příspěvek >
výsadba podnož myrobalán, 6.10.2008
Pane Martine, je to skuteně tak. Název zákrsek, čtvrtkmen atd, je pouze název pro samotnou výšku kmene od kořenového krčku, či místa očkování, po zapěstovanou korunku. V žádném případě to neznamená budoucí velikost dospělého stromu. I na málo... celý příspěvek >
Sekačka na 3 ha okrasného trávníku?, 5.10.2008
No, zastanu se tázajícího. Dle mého rozhodně není rozhořčen, ale v klidu popisuje svoji situaci a už vůbec na nikoho nekřičí. Je zcela evidentně nad věcí. Jen chce řešit svoji situaci, kterou je posekání 3ha okraného trávníku. Slovo okrasný... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika