Příspěvky uživatele - 219.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skleník z polykarbonátu, 30.3.2015
Mám ho také, v návodu bylo psáno, že je nevhodný do větrných oblastí. Také je důležité ho mít při větru zavřený. Mám ho připevněný k betonovému základu a zatím mi jen vypadla jedna deska, ale asi byla špatně zaklapnutá lišta. Mám ho třetím rokem, tak... celý příspěvek >
Šáchor - suché konce listů, 21.3.2015
Dik za radu, ale asi to zase necham byt:). S.
Pěstování rozmarýnu, 15.3.2015 Obsahuje fotku
Ahoj, nas rozmarynek je pres leto venku, na plnem slunci, zalevam kdyz zem uschne a to i v zime na chodbe, kde je do 15ti st. To se mu vzdy spicky vetvicek ohnou. Zatim zije:), na jare ho presadim a dost zastrihnu. Je muj postup spravny? Diky!... celý příspěvek >
Zilky na listech, 15.3.2015 Obsahuje fotku
Dobry den, nasemu ibisku se na nekterych listech zvyraznilo zilkovani, Nevite proc? Diky! Sterba
Šáchor - suché konce listů, 15.3.2015 Obsahuje fotku
Ahoj, nas sachor je stary asi 15 let, stale ve stejnem kvetinaci a v misce je neustale voda. Vim, ze by se mel presadit, ale to by znamenalo ho spise odvrtat:), jak je kvetinac nabity. Pres leto je na balkone na slunci, v zime na chodbe, kde je 14 -... celý příspěvek >
Řez asi dvouleté broskvoně, 14.3.2015
Diky za radu! S.
Řez asi dvouleté broskvoně, 14.3.2015
Dobry den, mam asi hloupy dotaz. Mam zhruba 10ti letou broskvon, dost rozkosatelou. Kazdy rok strikam Kuprikolem, vloni nadherna uroda. Letos jsem jeste nestrikal, a ted ten dotaz: mam nejdriv postrikat a potom zakratit, nebo opacne? Diky za radu!... celý příspěvek >
Zásilková zahradnictví, 8.1.2015
Kde budete letos objednávat, já už vyhlížím nové katalogy na e shopech. Už jsem objednala na Nejlevnější zahradník, bude to překvapení, je to poprve. Ono taky záleží, jak s rostlinama zacházíme po zasazení. Někdo si tu stěžoval, že mu po roce... celý příspěvek >
Květina - dárek, 7.12.2014
Nepříliš náročné na světlo třeba dracéna, šeflera, fikus benjamin, ale oni by snad v květinářství poradili.
Lidská moč: hnojivo budoucnosti?, 6.12.2014
p. Vyslouzil - Ze by bulterierka mela agresivnejsi moc?
Lidská moč: hnojivo budoucnosti?, 3.12.2014
U nas, kdyz se nase cubina vycurala na travnik, tak ten rok tam zustalo vypalene kolecko, az dalsi rok na jeho okraji vyrostla krasne zelena travicka:)
Co je to za houbu?, 3.12.2014
Diky za odpoved! Mame ji tam porad, i kdyz je lehce zapadana snehem, Ale asi to s tim gulaskem nerisknu:). 
Co je to za houbu?, 2.12.2014 Obsahuje fotku
Na zahrade u potoka pod olsi v listi nam hodne roste tato houba. Nevite, jak se jmenuje a da se jist? Diky moc! Petr S.
Co je to za kytku, 28.11.2014
Jo je to zamio, zrovna takhle mi ted´roste list.
Hnědnutí listů difenbachie od spodních listů, 28.11.2014
No zas na jaře, na začátku vegetace.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika