Příspěvky uživatele - 219.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přežije Pelargonie mráz?, 3.11.2015 Obsahuje fotku
Ahoj, vcera jsem zastrihnul nase previsle muskaty. Kdyz je ulozim do garaze (tmavsi), kde nemrzne a obcas je zaleju, aby nevyschly, obrazi mi na jare, nebo je mam vyklopit na kompost? Diky! Sterba
Jak se jmenuje tato rostlina?, 3.11.2015
Ahoj, vsem dekuji moc za odpovedi! Takze ji vyklopim na kompost. Meli jsme ji na hrbitove a delala tam paradu. Pristi rok zakoupime opet. Sterba
Jak se jmenuje tato rostlina?, 2.11.2015 Obsahuje fotku
a kdyz ji zkratim a zeminu budu udrzovat pres zimu vlhkou, obrazi mi na jare? Dekuji! Sterba
Vistárie, 14.10.2015
Ahoj, vim, ze vse z Vistarie je jedovate, potrebuji ale vedet, jestli ponechani lusku neoslabi rostlinu natolik, ze pristi rok nepokvete
Vistárie, 13.10.2015 Obsahuje fotku
Ahoj, po bohatem kveteni mi zustaly na Vistarii tyto lusky. Co s nima? Ostrihat?, nebo jsem to mel udelat hned po odkvetu? Diky za radu! S.
Zálivka kávovníku, 1.10.2015
Jani, kávovník chce docela pravidelný přísun vody, jinak umí pěkně svěsit listy a uschnout. Není to zrovna rostlina, která by vydržela bez péče. Spíš sis měla pořídit nějaký sukulent, který vydrží bez vody i týdny.
Pepíno Gold žije, 20.9.2015
Já mám Gold a sklízím, když je žlutá barva až do okrova a fialové pruhy. Vnuk ho miluje a kdyby nebylo sladké, tak ho nejí. Zalévám, hnojím a celý den má slunce, pokud svíti
Sieberz - katalog, 16.9.2015
Souhlasím s Vámi, ceny jsou přehnané a nic solidního se o rostlině nedozvíme. Katalog jsem zrovna včera měla půjčený.
Hortenzie "Forever and Ever", 8.9.2015
Jano, já to mám opačně, nemůžu docílit aspoň namodralé barvy i když se snažím o kyselou půdu. Jestli už nemají něco v genech . Prodávají se různě barevné a nevím jestli je ovlivní jen pH půdy. Myslím macrophyly, latnaté si barvu drží.
Uschli v létě slimáci?, 30.8.2015
Po dešti jsem sypala, ale skoro to nežrali a podle slintání tam ani moc nebyli. Takže čím to?  A to sypu do míst, kde vím že bývají schovaní.
Co je to za rostlinu?, 14.8.2015 Obsahuje fotku
No nevím, trochu mi tam chybí začervenalé stonky a tvar listů je ostřejší. Našla jsem foto,  kde je mladý skočec, tak porovnejte.
Stevia rebaudiana (cukerná), 1.8.2015
Já už moc semenům nevěřím-všeobecně. Stévii si radši kupuju sazenici a jsem spokojená. Má být co nevíc na slunci, tím zvyšuje sladivost a není to pravda že málo sladí. Ten kdo to píše ji asi nesprávně pěstuje. Mám jí kolikátý rok a vždycky sladí
Jaký škůdce na konvalinkách a kosatcích?, 24.7.2015
Přesně to samé mám na konvalinkách, ale taky nevím. Zato kosatce mi slimáci sežrali, jen co začal rašit ze země. Bylo teplé jaro, vylezli brzo. Krmim je taky ale tam jsem jim papání zrovna nedala
Co je to za strom?, 13.7.2015
A co třeba mišpule?
Gloxínie, 6.7.2015
Jde o to, čemu říkáte chvilka
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika