Příspěvky uživatele - 219.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hnědnutí listů difenbachie od spodních listů, 25.11.2014
Možná moc zalévání, ted stačí 1x týdně bez hnojiva.
Uskladnění rostlin na zimu, 24.11.2014
Proto asi nekvetou, že jsou v teple. Není možnost někde na chodbě? Ty výhony se táhnou za světlem, kterého je málo, rostlinu zbytečně vysilují.
Pochlubte se jak vám kvetou Orchideje, 22.10.2014
Pěkné, 3-4 stvoly jsem ještě neviděla. Mě se taky chystají kvést, ale max 2.
Vánoční kaktus, 22.10.2014
Já mám zatím poupátka, ale na vánoce bude určitě už odkvetlý
Jak zasadit zivy plot s buků, 11.10.2014
Ahoj, my mame zelenou zastenu z habru a buku na stridacku, vyska asi 2 m, asi 15 let. Normalne to striham 2x rocne plotorezem a je krasne husta. Buk ma na jare oproti habriku krasne svetlezelene listy:). 
Co je to za rostlinu, 13.8.2014
Mám ji taky a taky si myslím, že líčidlo jedlé.
Vykuřovací patrona do skleníku, 8.8.2014
Nevadí ta síra polykarbonátu? Píšete, že může vadit kovu.Tak prosím jestli máte někdo zkušenost.
Sejmutí etiket z lahví, 7.8.2014
Některé jdou natřít olejem, chvilku nechat a sloupnout jdou beze stopy.
Smutnice v pokojových květinách, 4.8.2014
Smutnice se chytají dobře na žluté lepové desky a taky je ráda papá masožravá tučnice.
Papriky rostou, 12.7.2014
Dobrý den, mám dotaz.Vylamujou se u paprik listy nebo se všechny nechávají.Připadá mi, že jich je na rostlině až moc a potřebná síla nejde do plodů.Děkuji za reakci.
Biool, 30.6.2014
Já si dělám postřik sama, ale používám olivový olej, stačí ten z pokrutin, je levnější. K tomu tekuté mýdlo a naředit vodou, mšice a ostatní savý hmyz likviduje. Postřik použiju tak 3x, většinou to stačí.
Lantana - Libora, 28.6.2014
Jelikož nemám tu chladnější místnost, tak ji mám přes zimu v kuchyni, asi 21°C a přežije bez útrap .  Sice se jí trochu povytáhnou výhonky, ale na jaře ji pěkně dokulata ostřihám a je v pohodě. Někdy se mi stane, že mi taky pár listů zčerná, ale... celý příspěvek >
Neznámý keř, 13.6.2014
Kuky, je to Netvařec, ještě večer na něj létaly včely, což jsem se taky dočetla. Díky.
Neznámý keř, 13.6.2014 Obsahuje fotku
Zdravím, pan Josef mi už jednou poradil a tak se nejen na něj znovu obracím. Vyrostl mi stromek, který se sám nějak ke mě dostal. Měl hezké listy, tak jsem čekala, co se z něj vyklube. Letos poprve kvete. Čekala jsem květ jako akát ale ono ne.... celý příspěvek >
Zbláznila se ryngle, 1.6.2014
Já mám Vazonovu, nevím jestli je to taky ryngle. Mám jí už 6 let a letos poprve pár květů a z nich už nic. Tak taky doufám, že příští rok něco bude. Ale ten květ až ted´ je zajímavý
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika