Příspěvky uživatele - 219.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pepíno Gold žije, 6.7.2015
Přezimuju je v panelákovým sklepu, občas zaleju a koncem února dám do bytu a odlamuju rašící větvičky a nechám zakořenit. To staré pak vyhodím, už tak neplodí.
Zkraceni Azalek, 20.6.2015 Obsahuje fotku
Diky za odpovedi, ty nejdelsi vyhony jsem pod rozvetvenim zkratil, zbytek nechal:). S.
Jak vypěstovat citrusovník, 20.6.2015 Obsahuje fotku
Ahoj, mame tento citrus leta, posledni dobou mu zasychaji tak do polovicky listy. Nevite, prosim, v cem je chyba? S.
Proč nekvetla slivoň?, 20.6.2015
Zkusím tedy letní řez, protože obrost má minimální. Díky.
Proč nekvetla slivoň?, 18.6.2015
Mám 7 let Wazonovu a ještě nekvetla. Strom je dost řídký, ale ne že by byl tak ořezaný, tak sám roste. Je to běžný stav, nebo je něco špatně? Děkuji
Zkraceni Azalek, 2.6.2015
Detail zkracene Azalky mi nejde pridat. (pry prilis velky i po uprave. Foceno novym Nikonem, tak nevim proc:))
Zkraceni Azalek, 2.6.2015 Obsahuje fotku
Ahoj, nevim, jestli jsem ve spravne sekci, snad to nevadi:). Potrebujeme zkratit Azalky (dve). Vim, ze se to ma provadet po odkvetu, coz by bylo ted. Manzelka by chtela radikalne, ja nekde pod tim rozvetvenim. Co se stane, kdyz zvolim kompromis a... celý příspěvek >
Lze presadit maliny?, 30.5.2015
A když zůstane v zemi kousek kořene, vesele tam porostou dál.
Jak zachranit vyhonek Orchidei, 29.5.2015
A i když sám nezaschne, je dobré ho za 3. kolínkem zastřihnout.
Alocasia macrorrhiza, 28.5.2015
Diky za radu! S.
Alocasia macrorrhiza, 24.5.2015 Obsahuje fotku
Ahoj, pisu opet k me Alokazii. Roste do nebe:), coz nechci, na chodbe to nevypada dobre a na doma je velka. Co myslite, mohu ji utnout tak 20 cm nad zemi? Nezahyne? Myslim, ze ta urizla cast by sla nakouskovat a namnozit ji, ta vrcholova cast by... celý příspěvek >
Semenáček broskvoně?, 21.5.2015
Určitě to není broskvoň,  mám toho po záhonech plno a pecky jsem tam určitě nerozhazovala.
Slimáci, 4.5.2015
S kachničkama to taky není jednoduchý, zvlášt´ když zahrada není u domu. Prý musí být aspoň dvě a taky se ni nechce šlapat v trusu.
Slimáci, 3.5.2015
Obávám se, že už to začlo. Už před 14dny jsem zkušebně nasypala Ferramol a zmizel. Tak sypu pravidelně a to jsem ještě pomalu nic nezasadila. Ale to už by pak bylo pozdě. Ve skleníku jsem našla 3 na stěně a venku kdekoliv zvednu květináč, tak tam... celý příspěvek >
Muškát převislý - zazimování, 11.4.2015 Obsahuje fotku
Ahoj, nechci zakladat novou diskuzi, vcera jse zasadil previsle muskaty z Albertu. Jsou malinke, mam je nechat, nebo jeste zastrihnout? Diky za radu! Sterba
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika