Příspěvky uživatele - 176.91

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ekodotace na motor Vari XP-200, 23.3.2015
Teď tomu přestávám rozumět.Já si koupím Vari soupravu za 50 tisíc a budu testovat jestli se mi naložená rozjede do kopce na Péčko?Neničí se spojka?
Vari, 20.3.2015
Chce se mi napsat že chyba je někde mezi sedačkou a řídítky.Já mám spojku uplně v pořádku a prostě jsou místa kde se na dvojku nerozjedu.Lokalitu, kde bych mohl naložit přívěs hnojem a přejet frekventovanou silnici musím vynechat.Prostě se tam... celý příspěvek >
Skleník OPP Kysučan, Čadca, 14.3.2015
Silikon, jedině silikon (Soudal Silirub 2), je toho pravou příčinou, ostatní prominou. Je čirý dobře drží.Odmaštoval jsem sprejem na hadřík.10ks
Ekodotace na motor Vari XP-200, 14.3.2015
V článku nahoře mě zaujala věta--případně i s benzínem pod svíčku a po protočení nechat stabilizátor působit několik hodin--. Využil bych toho a zeptal se.Nový motor Honda 190,vždy v benzinu stabilizátor.Chytne pouze s iněkční stříkačkou po vyndání... celý příspěvek >
Shrabovač (odmechovač) trávy, 6.3.2015
Když není člověk hloupý, tak je jedno, jestli v praxi vlastní zahradu s mechem, nebo pouze zná teorii a umí to vysvětlit.Pak je taky důležité, aby si tazatel ty rady uměl roztřídit.Takže, traktůrek nemám a i kdybych ho měl, tak bych žádné... celý příspěvek >
Vari převodovka DSK 317, 5.3.2015
Alespoň,vidíte, co se tu řeší za problemy.Kolik se toho o ničem napsalo.I kdyby tam byla ta důlková koroze, tak to nepoteče.Takže mi vychází, že by to mohlo někomu téct, pokud tam bude mít tlak.Jak jsem se dočetl tak tlak se vyřešil.
Plastový sud na dešťovou vodu - životnost?, 23.2.2015
Sudy na skladování a ohřev vody bych nikdy jako nové v obchodě nekoupil.Jsou drahé.Železné sudy jdou semnou životem a ani nevím kde už jsem je vzal.K modrým plastovým jsem se dostal taky přes známého, který pracoval v dopravě.Oboje na zimu vyleju a... celý příspěvek >
Vyuzené maso černé a nahořklé, 14.2.2015
Tady - Zacoudene a nahorkle maso. Je to podobné.2 metry 150mm trubka.Na co? Já mám metr a otvorem by prolezlo malé dítě.Podle toho topím.Po 10 hodinách 70 stupňů bylo maso napůl syrové? Proč na 2 hodiny do vody 80 stup.To je moc.No hlavně je... celý příspěvek >
Strojek na uzavírání konzerv, 1.2.2015
Tak to je za ty peníze opravdu výhodné.Nic jiného mě právě nenapadlo.
Štěpkování jehličnanů, 29.1.2015
Proč to nevyzkoušíte? Proč budete muset počkat až opadá jehličí.Jestli rozdrtím bez problemu 5 větví tak rozdrtím všechno.Jestli se něco bude cpát, tak napíšu kde.Zdá se mi, že vlajková loď pana doktora se cpala zrovna v dutině, kterou jiná značka... celý příspěvek >
Drtič větví Vares Shark, 27.1.2015
Ano, každý stroj je zcela jiný, ale zrovna bych netvrdil co je drtíč a co je štěpkovač.Klidně se můžete přiklonit i k drtiči Bosch a nazvat ho pomaluběžný.Viz Herueka tam to pojmenovávají drtič. Manželka na rozdíl od rychloběžného varesu si bude... celý příspěvek >
Drtič větví Vares Shark, 27.1.2015
Záleží jak pozorně jste četl a co jste si z toho vzal.Vares je Trabant za 4800 a Bosch AXT25 je Pasat za 8 300kč.Pokud hromadu zapálíte, máte po starosti.Jestli mám být já ta baba tak kupte toho Pasáta.Já to neplatím, ale radím dobře.
Uzení klobás studeným kouřem, 25.1.2015
Pane, to tak není.Alespoň já toužím udělat jednou klobásy studeným kouřem.Už kdysy pan FO mi naznačil a já si vyrobil plechové korýtko z dirkama a nedělal drť.Pak jsem zkoušel jak dlouho to bude hořet.Musí to být jak cigáro nacpané, dělat jen studený... celý příspěvek >
Jakou pilu na zahradu, 20.1.2015
A jako skoro vždy, máte pravdu. Akumulátorovou, jak se tu doporučuje a hlavně neplatí (nefinancuje), tak tu si může dovolit švýcar. Motorovou, tak to bych vyřezal za dopoledne celou zahradu. A proto doporučuji tuto pilku na větve zavírací Extol... celý příspěvek >
Příčina a léčba ušního svrabu u králíků, 17.1.2015
Dobrý den. Obaly které se nechají zavřít, jsou dost důležite. Manipulace ze 100l soudkem je mnohem lepší než s pytlem. Dá se odkoulet, dát na sebe. Určitě bych se rozhlížel ve sběrných dvorech, sběrnách kovů. Jako nové jsou drahé. Myši mají šanci jen... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika