Příspěvky uživatele - 176.91

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Wapka nemá tlak, 12.4.2015
Jakou hadici? Vysokotlakou?A co když se vám uvnitř zbortila.Někdo jí přejel apod.Bez tlaku je průchozí.
Jaké dřevo na plot, 11.4.2015
Nebuďte zbrklý a nenaskakujte na první nabídku.Klasické plaňky.Tak ty měl děda, strýc,a vlastně před padesáti lety všichni.Pak jako další bylo pletivo.Místo sloupků, kolejničky s cihelny.To bych vám mohl i dnes ještě nafotit.Jenomže pak přijde to,... celý příspěvek >
Vari, 8.4.2015
No tak mi to vysvětlete proč to minule šlo a teď to nejde.To by mě zajímalo.Mě to nejde od začátku se rozjíždět v poli i s prázdným na dvojku.A přes to že vím že to bude vopruz jet 200m na jedna.A stejně když slezete a stroj rozjedete mírnou pomocí,... celý příspěvek >
Dobré zahradnictví v Praze?, 4.4.2015
Já nevím, proč vždycky odpovídáte na něco, co se vás nikdo neptá.Buď vím a vzpomenu Chládek Střešovice, nebo z východu Líbeznice a pak jsou kolem Prahy nalepená zahradnictví, která jezdí do Obříství nakupovat do velkoobchodu
Jaký malotraktor na zahradu, 3.4.2015
Tak jestli má tchán TK, proč pokukujete jinam.To bydlíte od sebe tak daleko, aby jste si to vyzkoušel a rozhodnul? Všechno má své.Jste celkem mladý a v případě, že se rozhodnete, že postřik a sadba brambor je dražší než si je koupit hotové, tak... celý příspěvek >
Jaký malotraktor na zahradu, 2.4.2015
Záleží taky jak jste na tom fyzicky.Není asi ostuda, když si vlastník Vari nechá 5000m2 zorat větsím traktorem.No ale překážet může česnek, jahody atd.Přemýšlím, kam se poděje technický průkaz, když prodám do bazaru soupravu, která ho má.Přeci to... celý příspěvek >
Kyselost po uzení, 31.3.2015
Aby jste ten dřevní ocet nedělal, tak zkuste vyhodit ty kamna i s tou rourou. Topeniště udělejte na zemi tak.že dáte3 cihly vlevo,3 vpravo a nahoru 6. Tím uděláte kanálek 90cm dlouhý a 15-20cm široký. Dno udírny bude otevřené. Dolů k zemi... celý příspěvek >
Jak připevnit síť na plot proti větru?, 30.3.2015
Tak, není důležité jestli jsou sloupky v zemi 60 cm nebo 40cm.Sloupky originál kupované jsou tak slabé, že to nevydrží a ohnou se nad zemí.Jestli je plot z jiných trubek tak to vydrží.Zde tedy vidíte že je důležité zjistit sílu stěny.Jedna paní si... celý příspěvek >
Sud na dešťovou vodu - jak připojit hadici?, 30.3.2015
Sudů máme 6.Polovička je na děšťovku a další 3 jsou na vodu ze studny.Když tedy neteče voda do kopce, jak se dostane z prvního sudu do druhého a z druhého do třetího a všude je stejně půl sudu.Propojené je to hadicemi horem.Já nebyl zrovna ve škole... celý příspěvek >
První klobásky, 29.3.2015
Vůbec nepochybuji o tom, že to děláte dobře.Asi jsem to tady někde četl ty hodiny.Taky tu teplotu.Pan FO už mi dávno popsal jak dělá kouř a doporučil teplotu.30 je moc idealní 15stupňů.Jenomže tam jedna náplň štepky v korýtku hoří 6hod.Asi se to nemá... celý příspěvek >
První klobásky, 28.3.2015
Udit studeným kouřem 100hodin? Tak dobře, ale jak to provádíte? V noci to necháte vyhasnout? Jak udržujete teplotu 20stupňů? Za celou dobu co udím tak jsem studeným kouřem neudil. Z těchto důvodů. Nemohl by to někdo popsat, pokud to není... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 24.3.2015
Jo, pochopil jsem, šlo o nějakou zkoušku dvou motorů.I to napsat tomu druhému jak vidíte je je umění.zdrarvím
Vertikutátor UV 32 EV, 24.3.2015
Já myslím, že tento typ vertikutátoru mám.Neděláte všechno dobře.Koš u něj nepoužívám.Přišel jsem na to že nože a dráty i za ideálního počasí hází do koše mnoho kamínků, zeminy.Takže bez koše a pak to seberu sekačkou.Ta zvedne jen to co má, co je... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 24.3.2015
Jistě, při provozu se každému podaří nějaký prokluz odstředivé spojky nad plán.Ale nebudu se chlubit, že tam nacpu trojku a testuju co to udělá při naloženém vozíku na asfaltu do kopce.Od toho je tam ten klacek a kolečka navíc.To já využívám, protože... celý příspěvek >
Zničený skleník, 23.3.2015
Já jsem se dočetl, že polykarbonaty jsou dva.Jeden se tváří jako polykarbonát, ale je to srač.. a druhý odolává slunci, mech.námaze.Odborník to rozezná aniž by to nějak testoval.Vy jste koupila ten první.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika