Příspěvky uživatele - 176.91

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Strata vody v saní, 17.5.2015
Taky pozoruji, že nás tu pán poučuje, jak jet s Trabantem 250km/h a udržet ho na silnici.Já mám tlak 4atm, ucpávku bezúdržbovou, čerpadlo samonasávací.Zavlažování bych řešil samozřejmě jinak když už bych ho řešil.Ssací koš jsem viděl před 10... celý příspěvek >
Vari uhýbá do leva, 12.5.2015
Vy radíte a ještě stačíte opravovat, druhé.Nestejný tlak znamená že jedno kolo je větší a druhé menší.Třeba.   Stejné číslo a nestejný výrobce znamená každé kolo jiné.Jako klínové řemeny.
Vari uhýbá do leva, 12.5.2015
Pneumatiky mají stejný půměr? Mají stejný tlak?
Vari vs Moundfield, 7.5.2015
Seno se dá do chalupy svážet americkou károu za mio, která žere 20litrů, uříznutým trabantem, nebo koněm.Co se tu rozjelo je v těchto diskusích úplně normální.Divné by bylo, kdyby se to nerozjelo.Činnost na kterou hledáte stroj/nosič určitě už někdo... celý příspěvek >
Vari vs Moundfield, 29.4.2015
105167 takže vy vlastně nevíte kolik ten slamnatý hnůj vážil? No asi málo, Naložte to zeminou. Tam někde vypisuje nějaký pán čísla nás anonimů, no u mě je anonim i tady každý.To ale není na toho pána, tomu to asi nevadí.Tam zachyytil mojí stížnost na... celý příspěvek >
Vari vs Moundfield, 25.4.2015
To je zas.jak kdo čte a jak to pochopí.Na plantáž pojede rychle, protože to potáhne na nějakém vleku.Bude s tím podnikat.Dnes tady, zítra o sto km dál.Práce po celé republice.Viz.//Jakou sekačku s pojezdem na celodenní práci//.Vari je robusní, ale... celý příspěvek >
Vari vs Moundfield, 24.4.2015
Nikdo by žádné poznámky o mezikuse neměl mít, protože máte pravdu.Jednou jsem to tu napsal, když se mi nelíbilo rozjíždění Vari na 2 s plným nákladem.Problem byl, že motor škube, spojka taky.Při tom s dvoutaktem se to v těch místech rozjelo bez... celý příspěvek >
Vari jednotka PJXP200, 16.4.2015
Pro pána 221211   Vari-úvod-rady a návody-FAQ opakující se otázky
Prasklá skla po zimě ve skleníku, 16.4.2015
Kupte pořádný silikon (silirub 2) transparentní nic se nerozteče.
Vari DSK 317: nepřesné řazení, 15.4.2015
Tak to berte trochu taky s humorem.Jak by to mělo vypadat, aby to pro uživatele nebylo zaostalé?.Na něj se taky sousedi dívají když obdělává zahradu jako na mimozemšťana.Je to přeci koniček, udržuje to fyzičku a bystrou mysl.Každý přeci ví, že na tom... celý příspěvek >
Vari DSK 317: nepřesné řazení, 14.4.2015
My.co jsme jezdili s T 111 tak nám to vyhovuje.Dneska máte stroje, že když tam máte zařazený pojezd, tak stroj nenatočíte, auto bez sešlápnuté spojky nenatočíte.Novodobá stanoviska nejsou přeci na závadu,
Vari DSK 317: nepřesné řazení, 14.4.2015
A to myslíte vážně, rozjet to na plný plyn a z dvojky tam kopnout ten pojezd/trojku.?Není žádné nebezpečí?
Kde pořídit substrát, 13.4.2015
Vyřešte to jenom tím pískem.Už víte kolik ho tam máte dát.Hledejte ho přes vodu na Smíchově, pak to bylo v Radotíně, v MIchli je po jížní spojce Avie taky co by dup.Je písek a písek.Musí vypadat jako mezi zámkovou dlažbu, tak jemný je ten betonák,... celý příspěvek >
Vari DSK 317: nepřesné řazení, 13.4.2015
Jestli je mi něco nejasné, tak trochu ironie a vosí hnízdo vydržím.Taky si občas rýpnu.Ručička mi na převodovce ukazuje přesně, takže si myslím, že tam pán mám nějakou chybu.Je velice nebezpečné startovat na plný plyn a nevědět jestli tam mám, nebo... celý příspěvek >
Wapka nemá tlak, 13.4.2015
Hadice je OK? A nepřipadá vám to divné, že neprotlačí pár metrů vodu, když je tedy OK a bez ní stříká silně?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika