Příspěvky uživatele - 176.91

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vazelina na uhlove prevody krovinorezu, 22.7.2015
To je opravdu dobrá značka.V sezoně 6 nádrží denně a úhlový převod se nikdy nemazal.Není kudy.Může to někdo vysvětlit.
Jak zúžitovat králičí maso, 25.6.2015
Králík, to je maso jedním opěvované a jiným zavrhované.Nemůžete jen tak někomu udělat radost, že mu ho darujete.Dopadnout to může, jako u té paní doktorky s tou zvěřinou.A to není o tom, že to někde střelím, nebo chytím na prut.Není to ani kuře ze... celý příspěvek >
Olej. čerpadlo el. pily Oleo-Mac E160F, 20.6.2015
Takže jsem přišel s fotkama pozdě, ale jsem rád, že jste šikovný.
Olej. čerpadlo el. pily Oleo-Mac E160F, 20.6.2015 Obsahuje fotku
A nádržka
Olej. čerpadlo el. pily Oleo-Mac E160F, 20.6.2015 Obsahuje fotku
To je OM
Olej. čerpadlo el. pily Oleo-Mac E160F, 20.6.2015 Obsahuje fotku
To se nemusíte omlouvat.Za chvíli se to může stát i mě.Ale přesto------Kamárád měl elektrickou pilu OM a taky mu nemazala.Lil do ní olej asi bio a po čase se to ucpalo.Dal jsem se do ní, otvor u nádržky jsem vyčistil, prolil benzinem.Pamatuju si,... celý příspěvek >
Který 4T křovinořez, 18.6.2015
Já tomu tady rozumím čím dál tím mín.Některé věci prostě nechápu.Jestli vlastním 8 let křovinořez OM 740 a nedal jsem do něj ani korunu a jednou už jsem tady napsal že se skoro těším až klekne, abych si konečně šel koupit ten???.No jaký? To si... celý příspěvek >
Vari uhýbá do leva, 7.6.2015
Takže by asi stálo za to, změnit mazací tuk.Dobrá by byla ta tahavá 00.Volnoběžky by tak neklepaly.Tuk na křovinořez mám taky.Vše je psáno s otazníkem.Pravda je, že všeho moc škodí.Vymytí a přesné namazání bude asi lepší než mazací lis.
Vari uhýbá do leva, 6.6.2015
Je škoda, že nam nenapsal ten pán jak vyřešil u toho vari globál to uhýbání doleva.Já mám trasy, kde po jízdě na asfaltu vletím na polní cestu a Vari nejede.Volnoběžky vyskočily do polohy stále otevřeno.To hned vidíte jek vykukují.Jinak... celý příspěvek >
Který 4T křovinořez, 30.5.2015
Já mám dvoutakt.Pří výměně hlavy za nůž, pří otáčení trojzubu, nebo mazání uhl.převodu leží motor na zemi a k nebi trčí ve výšce pasu ten např.trojzub.To samé transport je vodorovně.Dá se to bez problemu dělat i s 4 T?To samé když se namotá tráva na... celý příspěvek >
Co je špatně na udírně nebo rukách u udírny, 27.5.2015
Otázka názoru, jestli maso při 75st-70st vařím.Všimnul jsem si, že vlastně někteří ti chlapi jsou šikovní a dokážou udělat krásné udírny.Výsledek ale dobrý není.Proto radím tak jak radím.Lepší stará almara, krátký široký náhon a dobré maso, než... celý příspěvek >
Co je špatně na udírně nebo rukách u udírny, 27.5.2015
Když začnu obecně, tak ten kdo umí a dostane chut na uzení, tak najde nějakou bednu, pár cihel, protože se z nich dobře staví.Vidíte někde v popisu nějakou vatu, šamot,20cm trubku, kamínka,roury od kamen a pod.?Nebo na Slovensku.Dole se v izbě topilo... celý příspěvek >
Který 4T křovinořez, 22.5.2015
No vidíte.Vůbec jsem nevěděl že nějaký čtyřmix existuje.Jen mě tak napadlo, co vlastně komu vadí.?Smrad nebo škodliviny?Kdysi jsem četl, že jestli trabant smrdí a čoudí, ještě neznamená, že posílá do ovzduší nejvíc škodlivin.  Taky mě zajímá... celý příspěvek >
Vari uhýbá do leva, 18.5.2015
Tam jak pan Standa píše o tom, jaká by byla diskuse, kdyby Globál měl ještě o polohu víc?Má A-B-C-D.Tedy uzávěrku, vpřed,vzad a poslední D je volná. Problem mě zajímá.Když vidím nadpis-Vari uhýbá doleva-tak si říkám jestli už konečně na to někdo... celý příspěvek >
Strata vody v saní, 17.5.2015
Co nechápete.Asi špatně píšu.Mám jedině SVA.A když je samonásávací, tak nebudu řešit koš.Za normálních podmínek si asi nasaje.Pokud tam budu dělat úpravy např zvedat tlak tak to ta ucpávka nemůže vydržet.To tam budu k vůli zavlažování stát a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika