Příspěvky uživatele - 168.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jehličnany do zamokřené půdy?, 1.11.2014
Nejlepší by byl tisovec dvouřadý a nebo metasekvoje čínská, ale záleží jak velké je chcete. Tyto vyrostou i 30 metrů, ale jsou krásné.
Červenolistý javor, 1.9.2014
Mám tento javor doma 4 roky, ale sázel jsem ho jako dvoumetrový strom. Ještě listy má, ale některé stromy už listy shazují, protože je letos v srpnu zima jako v říjnu, tak se nedivte a počkejte jak bude vypadat příští rok na jaře.
Metasekvoje čínská, 13.8.2014
Zasadil jsem metasekvoje čínské u rybníka kde chovám pstruhy. Dočetl jsem se, že jim vadí kyselé jehličí, které padá do vody a vodu okyseluje. Má metasekvoje také kyselé jehličí? Nikde se o tom nemohu dočíst. Děkuji za rady.
Jaký štěpkovač?, 13.8.2014
Nemohu se rozhodnout mezi štěpkovačem Dolmar FH 2500 a nebo od Mountfieldu Silent power 2800. Chci ho používat jen na mulčování. Nebo znáte ještě nějaký lepší v této cenové relaci? Prosím poraďte.
Chlupatá housenka, 15.7.2014
Tak je to jasné, je to bourovec ostružiníkový.
Chlupatá housenka, 6.6.2014
Nebyla by nějaká lepší fotka? Na malinách leze přástevník medvědí, je mu trošku podobný, ale jsem si jistý že to není on. S největší pravděpodobností to bude housenka bourovce ostružiníkového. Raději na ni nesahejte. Už je to více než 30 let co jsem... celý příspěvek >
Kanadské borůvky, 30.3.2014
Proč by to nebylo možné? Je to jako kdyby jste ji ještě nechal týden v kontejneru a pak zasadil. Po týdnu se ještě ani nemohla zakořenit.
Jak zbavit trávník plevele?, 21.3.2014
Je to popenec a ukazovali jej v 1. části pořadu Kouzelné bylinky, uváděli, že má kořenitou chuť a je dobrý jako koření do jídel. Milena
Rozvodova skrin pro elektromer a jistic, 28.1.2014
Ještě by šlo zrušit stávající vedení a ze sloupu, který je 20 metrů od chaty natáhnout nový kabel zemí na hranici Vašeho pozemku, tam udělat kapličku a z té zemí zavézt do chaty, ale musel by to vidět nějaký elektrikář a navrhnout nejlepší řešení.... celý příspěvek >
Rozvodova skrin pro elektromer a jistic, 28.1.2014 Obsahuje fotku
Takto vypadají kapličky z bílých cihel, i když na fotce není elektroměrový rozvaděč.
Rozvodova skrin pro elektromer a jistic, 28.1.2014
Z obyčejných cihel být kaplička může, když je omítnete, ale požívají se bílé, protože jsou skoro o půlku levnější. Proč by měla být zasunutá to nechápu, ale před dřevěnou chatou může stát, ale zároveň musí být přístupný E-onu, nebo jinému dodavateli... celý příspěvek >
Rozvodova skrin pro elektromer a jistic, 28.1.2014
Za komunistů byl kabel AYKY skoro o 100% dražší než CYKY, dnes už to není ani o 20% a AYKY se dnes používá jen na silné podzemní vedení, ale i to CYKY stále více vytlačuje. AYKY musíte dát o stupeň vyšší, protože má horší vodivost, takže když dáte... celý příspěvek >
Rozvodova skrin pro elektromer a jistic, 28.1.2014
Kabely samozřejmě použijte CYKY a skříň Vám nikdo neukradne, protože je v ní elektrika.
Rozvodova skrin pro elektromer a jistic, 28.1.2014
Nechte si udělat plechový elektroměrový rozvaděč, stojí cca 2000Kč. Rozvaděč musíte vsadit do kapličky. Eletroměr musí být ve výšce očí a spodek rozvaděče nesmí být níže než 60 cm. Kapličku vyrobíte z nejlevnějších bílých cihel, které se neomítají,... celý příspěvek >
Štěpkovač, 10.11.2013
Díky, také uvažuji o tom Hechtu, ale ten Dolmar je zase lepší značka, ale nikdo s tím zatím nemá žádné zkušenosti.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika