Příspěvky uživatele - 168.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Používáte drtič?, 25.8.2017
Viděl jste někdy v akci rychloběžný drtič? Asi ne, protože by jste nikdy neříkal, že to nepochopíte. Drtič má nejméně 110 dB a větve rozseká úplně na drť, která se dává do kompostu. Pomaluběžný štěpkovač má asi 70 dB a větve pomalu chroupe a je z... celý příspěvek >
Ostružiny do oblasti 600 mnm - pomoc s výběrem, 18.8.2017
Letos ve výšce 720 metrů největší úroda za posledních pět let a mám ostružiny Thornfree a Dirksen.
Moruše, 27.7.2017
Mně letos umrzl dvoumetrový dřezovec a začal rašit padesát centimetrů nad zemí, tak jsem ho uříznul půl metru nad zemí a začínám zase od začátku. To samé se mě stalo letos s tisovcem dvouředým, ale ten byl vysoký asi metr a půl a zkrátil jsem ho na... celý příspěvek >
Využití hoblin jako mulče?, 17.7.2017
Používám je pět let na kanadské borůvky. Je to jako mulč, jsou kyselé a ještě zadržují vlhkost a hnojí.
Žádost o určení motýlů, 2.7.2017
Vlevo je babočka admirál a vpravo babočka síťkovaná a ne batolec. Na 100%.
Muchovník lamarckii bez bližšiho určení odrůdy, 23.5.2017
Prince William není muchovník Lamarckův, ale muchovník kanadský.
Muchovník - jakou odrůdu, 13.3.2017
Já nemám Lamarkův, ale muchovník olšolistý.
Jaký štěpkovač nebo drtic, 6.3.2017
Zase přesně obráceně, nevím co na té vaší floranazahradě píšou, alee proč bych dával na kompst špalíčky z válcového štěpkovače a rozdrcené větve z drtiče na mulčování, to už snad vůbec ne. Ty nože drtiče to tak rozemelou, že na kompostu je z toho... celý příspěvek >
Jaký štěpkovač nebo drtic, 5.3.2017
Naopak, štěpkovač je ten který štěpkuje válcem a drtič drtí noži a je více hlučný. Takto je to odjakživa a ne obráceně jak tvrdíte. Já mám Dolmar asi za 5000Kč a za tři roky bez problémů.
Lze pěstovat ovocné stromy na orné půdě?, 24.9.2016
Proč by to nešlo oplotit? Já jsem v roce 2006 taky zažádal o změnu z orné půdy na zahradu, ale řekli mě, že to nejde, protože zahrada může být jen do půl hektaru. Plot mě povolili a to mám 90 arů. Jelikož jsem tam chtěl postavit také kůlnu se... celý příspěvek >
Muchovník - jakou odrůdu, 11.4.2016
Mám Thiessen, Smoke a Martin, ale teprve třetím rokem. Zatím neplodily, snad letos.
Katalpa, 14.3.2016
kultivar Nana.
Nákup ovocných stromků jižní Čechy, 7.3.2016
Doporučuji Holý Vodňany, jak píšete od ČB do města po pravé straně. Mám od něho asi 30 stromků a nikdy žádné problémy.
Jaký rakytník vybrat?, 3.11.2015
Já mám Krasavici a Sluníčko. Sluníčko se dá jíst, není tak kyselé.
Jakou vybrat ideální švestku na jidlo?, 6.9.2015
Mě dozrává Tophit pravidelně ve výšce 720 metrů nad mořem. Elena nedozraje skoro nikdy a Domácí velkoplodá dozraje, ale plody a celkový stav je žalostný.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika