Příspěvky uživatele - 168.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Štěpkovač, 10.11.2013
Lesy už mám vyčištěné, takže štěpkovač potřebuji jen na zahradu, dělat si mulčovací štěpku. Nechci do toho dávat moc peněz. Na topení to nepotřebuji.
Štěpkovač, 10.11.2013
Chtěl bych si koupit štěpkovač, drtič větví. Mám asi 40 ovocných stromů a 4 hektary lesa a chtěl bych štěpkovač používat převážně na mulčování. Přečetl jsem všechny vlákna o štěpkovačích, ale moc moudrý z toho nejsem. Nevím také jestli koupit válcový... celý příspěvek >
Plotostřihy Hitachi, 13.6.2013
Také by mě zajímal názor na plotostřih Hitachi CH62EA3(ST). Bude dostačující na 200 metrů živého plotu tújí a habrů?
Jaké jsou zkušenosti s křovinořezy Oleo-mac?, 3.5.2013
Mám křovinořez Oleo-Mac 740T 6 let a seču všechny meze i vysokou trávu, keře a zatím žádný problém. I svíčku mám původní. Je sice dost těžký a po půl dne sečení z toho brní ruce. Dříve jsem měl profi Stihl a ten se tak netřásl. Mě se zdá, že... celý příspěvek >
Stříhání stromů, 5.4.2013
Mohu už stříhat čtyřleté jabloně a hrušně, když je v noci pět pod nulou a ve dne tak dva nad nulou a ještě leží sníh? Vloni už jsem měl touto dobou vše ostříháno.
Postavení na orné půdě, 4.11.2012
Minulý rok dělali územní plán a nezahrnuli mě to do územního plánu z odůvodněním, že je to roztroušená zástavba. Nejbližší barák je vzdálený 300 metrů a vede tudy silnice, která spojuje dvě části obce. Z druhé strany je nejbližší barák 500m. Až se... celý příspěvek >
Postavení na orné půdě, 24.10.2012
Já mám právě ten pozemek rozdělený a oplocený. 40 arů mám oploceno a používám to už 5 let jako ovocnou a okrasnou zahradu a 50 arů jsem ponechal jak bylo a pronájímám to místnímu"JZD", kteří tam sečou trávu. Na těch 40ti arech mám dovedenou elektriku... celý příspěvek >
Postavení na orné půdě, 22.10.2012
Já mám zahradu 40 arů a je to orná půda, která už více než 20 let není používaná jako orná půda a je tam jen pastvina. Chtěl jsem to změnit na zahradu, také z toho důvodu aby se tam dala postavit nějaká kůlna, ale zamítli mě to na stavebním úřadě, že... celý příspěvek >
Jak ostříhat zlatý déšť?, 4.10.2012
Zlatý déšť je štědřenec a vy nemáte pravděpodobně žádný zlatý déšť, ale zlatici a ta kvete na dvouletém dřevě, jak už zde bylo řečeno.
Nejchutnější odrůdy jabloní - jaké to jsou?, 13.5.2012
Pro mě je nejlepší Jonagold a Bohemia.
Betonování plotového sloupku - jak na beton?, 25.4.2012
Já jsem betonoval před pěti lety zhruba 250 železných tyčí na plot a dělal jsem to takto: Vyvrtal jsem ručním vrtákem díry do země zhruba 80cm + - 10cm, nasypal jsem beton do díry asi tak 10cm, vložil jsem tyč a pak obsypával betonem a házel jsem do... celý příspěvek >
Metasekvoj čínská goldrush, 14.4.2012
Tento druh metasekvoje je vysoký asi jen 6 metrů, tak by neměl mít tak rozvětvený kořen. Je to ale nový kultivar a ještě nikdo pořádně neví jak bude růst. Uvidíte za 50 let.
Cedry a odolnost mrazu, 13.4.2012
Chtěl bych se zeptat jak vypadají vaše cedry dnes. Mám Cedr Libanonský 4 roky a letos po zimě má také jehličí hnědé. Obroste to znovu a nebo ne. Děkuji.
Výsadba a kořeny habru, 6.3.2012
Dobrý den, prosím o radu, zda lze vysadit živý plot z habru podél podezdívky drátěného plotu (zděná z kamenů), která současně tvoří opěrnou zeď pozemku (sousední pozemek je cca o 60 cm níž), bez rizika budoucího narušení podezdívky kořeny... celý příspěvek >
Historické růže, 8.2.2012
Tak jsem se na jinem miste prave dozvedela, ze zrovna Alby korenit z rizku moc nechteji o(((((. K.
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika