Příspěvky uživatele - 168.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Drtič větví Dolmar FH2500, 23.7.2015
Mám ho rok a je dobrý. Za ty peníze v pohodě zvládá 4,5 cm v syrovém stavu, jak jehličnaté, tak listnaté stromy.
Jak udělat zahradní zídku, 2.7.2015
O tom, že dávám mezi kameny 1:5 nic nepíši. Dělám 1:3 a spára je každá jiná, podle toho jak na sebe sedí kameny. Spáruji to až když je to celé hotové 1:1 s jemným suchdolákem.
Nemoc zimolezu, 28.6.2015
Já si myslím, že už ukončil vegetaci a začne pomalu hnědnout a za dva měsíce bude opadaný. U zimolezu je to trochu jiné. Vegetační období začíná ještě když je sníh někdy v únoru a končí maximálně v září.
Zásilková zahradnictví, 11.6.2015
Dnes jsem obdržel balík z obchodu kompletni-zahrada.cz. Zajímali mě jen stromy, ale mají je krásné a ještě ke všemu jsou vše semenáče. Mají druhy, které jsem nikde jinde v internetových zahradnictvích neviděl. Mohu jen doporučit.
Jak udělat zahradní zídku, 9.6.2015
Základy jsem vykopal za sobotu a teď stavím jen když mám čas. Udělám třeba jednu řadu kamenů a potom to zaleju a upravím spáry, aby byly pokud možno všechny stejné. Je třeba mít sušší beton a spáry dělat raději hlubší. Při konečném spárování se to... celý příspěvek >
Aronie - odrůdy (Hugin, Nero, Viking), 8.6.2015
Také by mě to zajímalo. Já mám jen Nero.
Jak udělat zahradní zídku, 8.6.2015 Obsahuje fotku
Já dělám už druhou zeď dlouhou 12 metrů a širokou 60 cm, výška bude rozdílná. Budou tam 3 schody podle terénu. Normálně jsem udělal základ do nezámrzné hloubky 80 cm a na základ dávám kameny na beton. Beton je 1:3 a vnitřek zalévám řidším 1:5.
Jedle do 4-5 metrů, 26.5.2015
Jedle korejská za deset let nebude mít ani 3 metry. Roste hodně pomalu. Koupil jsem si semenáček vysoký 10 cm a po pěti letech má 60 cm. To byste ji musel koupit už tak metr a půl vysokou aby vám vyrostla 3 metry za deset let.
Muchovník olšolistý, 25.5.2015
Ovocná školka Bojkovice – Radim Pešek
Poraďte velkou nenáročnou pokojovou rostlinu, 13.5.2015
Máme asi patnáct let Ficus benjamina a kdybych jí nezastřihával tak by byla snad 3 metry vysoká. Má mohutný kmen a vypadá jako strom. Ještě máme Ficus benjamina s menšími listy, ale už dosti mu opadává listí a je to takové koště. Ten s většími listy... celý příspěvek >
Hnojeni lidskymi výkaly ze separacni toalety, 13.5.2015
Bydlel jsem spoustu let v Německu na různých statcích od Bavorska až po Baden Würtembersko a všude sedláci vyváží žumpy na pole a vůbec se nad tím nikdo nepozastavuje. Ani to tam není zakázané. Jak někdo psal nade mnou, u nás jsou daleko horší normy... celý příspěvek >
Zahradkarsky casopis, 17.4.2015
Vyzkoušel jsem už několik zahradnických a kutilských časopisů, ale jednoznačně nejlepší a nejodbornější je Zahrádkář.
Drtič větví - štěpkovač z Baumaxu, zkušenosti, 5.4.2015
Na podzim jsem si ten Dolmar koupil a po týdnu jsem ho reklamoval. Je pravda, že jsem ho hodně přetěžoval. Do týdne jsem ho měl doma opravený (odešel rozběhový kondenzátor). Znovu jsem ho zkoušel co vydrží a zatím je to dobré. Do 4 cm štěpkuje v... celý příspěvek >
Kyslejšie jablká, 11.3.2015
Já mám Melodii a je výborná, ještě mám kyselé Průsvitné letní, ale není rezistentní.
Vyvýšený záhon z pozink plechu, 3.3.2015
Zapoměl jsem dodat, že ty záhony jsou 50 cm vybetonované i do země. Po zatvrdnutí betonu jsem vyndal zem do hloubky betonu, položil jsem dolů králičí pletivo a na to jsem dal nejdříve větve a staré ztrouchnivělé dřevo, které už se nehodí do kamen.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika