Příspěvky uživatele - 168.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vyvýšený záhon z pozink plechu, 3.3.2015 Obsahuje fotku
Dělal jsem si loni také betonové, není to žádná krása, ale je to trvanlivé. Velikost 330 cm x 130cm. Udělal jsem si dřevěný šalunk a vyplnil betonem a kameny. Do rohů jsem dal dráty kvůli zpevnění. Po zatvrdnutí betonu jsem šalunk rozebral a záhony... celý příspěvek >
Venkovní zásuvka Oase InScenio 230 - jaký přívodní kabel?, 27.2.2015
O charakteristice vypínání chrániče najdete na každých stránkách výrobce chráničů, například ABB, Schneider, Moeller.
Venkovní zásuvka Oase InScenio 230 - jaký přívodní kabel?, 27.2.2015
Ze zákona je to povinné zatím jen pro firmy, ale už je dost lidí co si nechávají na rodinných domech dělat každých pět let revizi pro jistotu. A kdo má pojištěný rodinný dům, tak na to pojišťovny dost přihlížejí. Alespoň to nesvádí při vyhoření na... celý příspěvek >
Venkovní zásuvka Oase InScenio 230 - jaký přívodní kabel?, 26.2.2015
Jestliže máte jediný proudový chránič motorový 3x40A, tak je to špatně. Dříve se to tak dávalo, ale dnes už se to nedělá, protože motorový chránič má jinou charakteristiku. Dnes se podle normy dává jeden chránič motorový na motorové zásuvky a... celý příspěvek >
Kniha o okrasných keřích?, 10.2.2015
Já mám tyto, ale nejlepší jsou, těch prvních pět od shora. Praktická dendrologie 1 – Karel Hieke 1978 Praktická dendrologie 2 – Karel Hieke 1978 Jehličnaté stromy a keře našich zahrad a parků – Dr. Albert Pilát 1964 Listnaté stromy a keře... celý příspěvek >
Štěpkování jehličnanů, 28.1.2015
Děkuji za reakce. Budu muset počkat až opadá jehličí. Jinak mě to jehličí nevadí na mé mulčování, protože jsou tam všechny stromy a keře, které potřebují kyselou půdu a je to u lesa, kde jehličí opadává ze stromů automaticky.
Štěpkování jehličnanů, 27.1.2015
Chtěl bych se zeptat jestli můžu štěpkovat jehličnany. Myslím tím chvůj smrků a borovic. Štěpku používám jen jako mulč ke stromům a keřům. Mám štěpkovač Dolmar FH-2500. Nebude to jehličí ucpávat řezný válec?
Stromy na okraj lesa, 18.1.2015
Mám čtyři lesy, ale jen tento jediný je na kopci a na velkém větru v nadmořské výšce 720 metrů nad mořem. Okolo všech lesů jsou okrajové stromy borovice, které se prý dávají na kraj. Jsou všechny okolo 100 let stáří. Břízy tam samozřejmě nemají co... celý příspěvek >
Stromy na okraj lesa, 18.1.2015
Chtěl bych se zeptat jaké mám dát stromy na kraj lesa aby chránili les. Během měsíce byly dvakrát velké větry a porazilo mě to hodně stromů. I staré borovice, které jsou na kraji lesa jsou rozlámané, nebo alespoň mají ulámané větve. Břízy co byly... celý příspěvek >
Pracovní čtyřkolka, 12.1.2015
Dobrý den, už jste koupil tu čtyřkolku na práci v lese? Taky nad tím uvažuji. Viděl jsem už několikrát jak s tím tahají dříví v lese. Navíják většinou utáhne jen 500 kg, ale na menší stromy to stačí. Čtyřkolka má kouli a dá se za ní připojit kára za... celý příspěvek >
Pomůžete určit tento strom?, 10.1.2015 Obsahuje fotku
Já mám sekvojovec obrovský na Šumavě ve výšce 720 metrů nad mořem. Byl vypěstován ze semene v roce 2007. Zasadil jsem ho na stanoviště v červnu 2009 když měl 40 cm. Nikdy jsem ho nezakrýval, jen jsem 4 metry od stromu postavil kůlnu, tak je za větrem... celý příspěvek >
Kde sehnat pěkný dřevěný kompostér?, 18.12.2014 Obsahuje fotku
2014
Kde sehnat pěkný dřevěný kompostér?, 18.12.2014 Obsahuje fotku
Takhle vypadal můj kompostér ze soušek, když byl nový. A dnes vypadá tak jako na druhé fotce.
Kde sehnat pěkný dřevěný kompostér?, 16.12.2014
Já mám kompostér ze soušek, tak 25 cm průměr. Dvoukomorový 4x1,5 metru a pořád je dobrý a ničím jsem to nenatíral. Musí vydržet nejméně 10 let a kdyby to bylo z čerstvého dřeva tak 15 let.
Habrový plot, 4.11.2014
Já mám habry v řadě 50 cm od sebe a jsou pěkně husté a mám je metr od plotu aby se daly ještě stříhat před plotem ze strany zahrady. Dá se tam ještě projít, takže kdyby jste je dala tak půl metru od plotu, tak by měly prorůstat plotem. Proč trojspon,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika