Příspěvky uživatele - 39.219

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Drtič větví Vares Shark, 16.2.2014
Drtič Shark 2,6 kW při práci. Romane u drtiče bych postrádal funkci samovtahování, takže pokud zde obsluha "láduje" klacek do drtičky, do válcové jej založíte a v klidu chystáte další. Rovněž zpracování dlouhých, měkčích šlahounů / např. z révy /... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 16.2.2014
Jirko, poté co byla produkce Oleo Macu na těchto stránkách mnohokrát poplita, skoro se bojím říci že 942 je jednou z mojich pil. Svoji práci odvedla jak v lese, tak na zahradě a kolem chat a za ty roky co ji mám servis ještě neviděla. Je pravda, že... celý příspěvek >
Kvitnutie marhul 2014, 16.2.2014
Cererit jsem rozhazoval pod ovocnými stromy před třemi týdny. Údajně to bylo brzy. S vývojem počasí si to nemyslím, trefil jsem to akorát. Pokud máte pod stromy trávník, je nejvyšší čas.    j.c.
Korková zátka, 13.2.2014
Není Korková zátka, jako zátka. Běžně se dá setkat se třemi druhy korkových zátek. 1, přírodní celokorkové zátky     2,dvouploškové aglomerované zátky,    3, Aglomerované zátky.     nabídku... celý příspěvek >
Kdy stříkat proti kadeřavosti v roce 2014, 8.2.2014
Hodnocení rozsahu napadení kadeřavostí nechávám pouze na svých broskvoních. Přiznávám že své postřiky provádím několik posledních let na základě doporučení zdejších zkušenějších ovocnářů. Kupodivu, broskvoně si to líbit nechávají a reagují na moji... celý příspěvek >
Kdy stříkat proti kadeřavosti v roce 2014, 8.2.2014
Nevím zda to nebylo předčasné ale s ohledem na nalívající se pupeny dostaly broskvoně i réva první postřik sírou dnes.           j.c.
Svätojurské vinohrady, 7.2.2014
Výroba růžového vína je dobrou volbou. Svěžest, ovocitost a nižší lihovitost s kapičkou zbytkového cukru dělají z růžového ideální pítí pro první teplé jarní a letní dny. Přesto bych na Vašem postupu alespoň jednu věc upravil. Doba naležení na... celý příspěvek >
Lze již začít s průřezem?, 7.2.2014
Broskve a mladé meruňky ještě ne, jinak hotovo.   j.c.
Svätojurské vinohrady, 6.2.2014 Obsahuje fotku
Šobes je nejen vinice, je to i kus Národního Parku. Máme to tam rádi.  j.c.
Svätojurské vinohrady, 6.2.2014 Obsahuje fotku
Cesty vína jsou rozmanité. Ačkoli jsem brňák, moje chuťové pohárky a víno mne přivedly na Znojemsko. Všechna moje vína   dnes pochází z Havraníků, Palo jak zmínil, bývalý znojemák ví jistě dobře, kde to je.  Obsah minerálů v bobulích... celý příspěvek >
Stihl kontra Husqvarna, 5.2.2014
Jsou pilčíci, kteří nemají práci s pilou úkolem a na čas. Z tohoto pohledu je pak dobře zvolená farma možná lepší volba jak profi pila. i o tom jsou Janiho příspěvky. Stačí jen jejich obsah pochopit a hned se neježit.    j.c.
Stihl kontra Husqvarna, 5.2.2014
   to ta poslední věta.      j.c.
Pomůžete určit tento strom?, 4.2.2014
Ve zmíněné lokalitě se jehličnanům daří. Několik Km pěší chůze U jezírka leží ještě pozůstatky Krále smrků, zajímavé z lokality jsou i odkazy na Nástupce krále, Křížový smrk ad. Skutečný majestát.        ... celý příspěvek >
Stihl kontra Husqvarna, 3.2.2014
Už se skoro bojím říct, že 2 pily jsou lepší.        j.c.
Stihl kontra Husqvarna, 3.2.2014
Možná jsou jiné volby. O vhodnosti konkrétní volby tazatel rozhodl sám, není důvod mu pilu hned poplit. Soudě podle vaší věty    311 je dobrá spíše na špalkování, pár hodinek s ní odvětvovávat není žádnej med   - zas tak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika