Příspěvky uživatele - 39.219

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Elektrické rotavátory, 28.2.2014
Předloni jsem měl el. rotavator vypůjčený na vyzkoušení od souseda, loni jsem ho na aukčním portálu za pár korun koupil. Stroj má záběr 40 cm, nepoužívám jej jako okopávačku, jen na předjarní přípravu záhonů před setím a výsadbou,  Půda je po... celý příspěvek >
Ochrana dýchacích cest, 27.2.2014 Obsahuje fotku
Na zahradu na aplikaci postřiků mot. rosičem jsem zvolil polomasku 3M 6000 s filtry ABE 1 které jsou účinné při práci s agrochemikáliemi. Být v ní ale celý den by nejspíš ale příjemné nebylo. Na čumáku mi sedí parádně ale premiéru v akci bude mít až... celý příspěvek >
Chraňte včely, 27.2.2014
Na nožkach ma včela pylové kartáčky.  Nektar nabírá sosákem j.c.
Jetel, včely, děti, pes, 25.2.2014
Ačkoli v korunách rozkvetlých stromů vidět loni včelu skoro nebylo, v kvetoucím jetelu v trávníku je vidět šlo a dost jsem jich zpracoval i sekačkou. O procházkách trávíkem naboso by Standovi svoje pověděl kamarád alergik.    ... celý příspěvek >
Kalové čerpadlo - průměr hadice, 25.2.2014
Pokud je výstup na čerpadle 1", dejte ho tam. Seškrcením profilu  dramaticky omezíte jak průtok, tak výkon čerpadla.   kalová čerpadla nejsou vhodná pro dodávku tlakové vody,  vodu přes postřikovač Vám to nejspíš... celý příspěvek >
Druh broskvoně, 25.2.2014
To se mi na broskvoních velmi líbí, že pokud je na zahradě prostoru pro více stromků, dá se doba sklizně krásného, voňavého a šťavnatého ovoce roztáhnout přes celé léto až do začínajícího podzimu. Přitom je sklizeň dávkovaná tak, že je stále co do... celý příspěvek >
Je už čas na výsev?, 24.2.2014
Děkuji. Princip Stompu i způsob jeho použití jsem snad pochopil. Pro doplnění se chci ještě pro sichr optat, zda pozdější okopávání v řádcích se zeleninou, nesníži účinnost herbicidu jeho zapravením do půdy.??   j.c.
Je už čas na výsev?, 24.2.2014
Kuky, dotaz k tomu Stompu. dělá mi problém najít na netu menší balení jak 5 l.  Jednak je to docela dost peněz, ale pokud bych se ke koupi už premluvil, mám šaci na zahradě toto množství spotřebovat aniž by stratil postřik na své účinnosti lety... celý příspěvek >
Výběr postřikovače stromků, 24.2.2014
Děkuji Romanovi i panu Stanislawovi za užitečné informace. Starou trysku jsem pravděpodobně poškodil při snaze o její vyčištení drátem, snad to způsobil zub času. Pravdou je, že kužel postřiku je nerovnoměrně vychýlený stranou s výskytem "prskání" na... celý příspěvek >
Výběr postřikovače stromků, 23.2.2014
Ještě pro doplnění, jedná se mi prioritně o ošetření broskvoní, angreštu a jabloní nížších tvarů když stromy nemají ještě listovou plochu. Na velké stromy a jabloně s listovou plochou později, již aplikuji postřik rosičem.   j.c.
Výběr postřikovače stromků, 23.2.2014
Zdravím Romane. Využil bych Vaší nabídky, byť nebyla směrovaná na mne. prosím o doporučení vhodné trysky pro zádový potríkovač Solo s pracovním tlakem 4 bary pro aplikaci zahradních postřiků /insekticid, fingicid/ popř směs insekticidu společně s... celý příspěvek >
Husqvarna 142, 22.2.2014
Zkontrolujte si, poté co motor zhasne sám, zda hází svíčka jiskru. Může jít o poruchu modulu zapalování.     j.c.
Trvanlivost paliva, 16.2.2014
K tématu je zde popsáno velmi mnoho virtuálních stránek. Pokud si svého nářadí vážíte, starý benzin vylejte. Čistý benzin nepoužívejte starší jak půl roku, namíchaná směs ne starší jak 3 měsíce.    Míchejte jen množství které... celý příspěvek >
Drtič větví Vares Shark, 16.2.2014
Když jsem se před časem začal prvně zajímat o drtičku, bylo to tuším na výstavě Flora Olomouc. Obsluha to tam "krmila" haluzema z černého bezu. Pěkná bouda na diváky, ale pravda je, že ty klacky padaly do stroje úplně samy. V praxi jsem pak trochu... celý příspěvek >
Drtič větví Vares Shark, 16.2.2014
Doporučovat raději nic nebudu, od doby kdy jsem pořizoval drtičku - vybral jsem Flymo, se nabidka na trhu znásobila. Lepší z těch "zahradních" se mi zdá snad jen Bosch. V každým případě haluze žere sama a zatím se nesype. Přítlačnou desku k fréze... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika