Příspěvky uživatele - 39.219

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stihl kontra Husqvarna, 3.2.2014
Váš problem. Něco s tím dělejte. Jde to třeba cvičením.     j.c.
Stihl kontra Husqvarna, 3.2.2014
Podobné reakce mne vždy nadzvednou. Kdyby tazatel hledal pilu 45 ccm, tak by si ji asi vybral. Pro 204.49   Nenechte se rozhodit, vybral jste dobře. Kdysi tu jeden člověk, který o pilách ví hodně řekl dobře, že kdo má problem s pilou... celý příspěvek >
Rez hrušňová - náhrada za Baycor, 3.2.2014
Pěkné KUKY, děkuji       j.c.
Slivovice - kvas, 30.1.2014
Po enzymech z určitých důvodů sáhnu v některých letech při výrobě vína a nemyslím že jde o placebo, spíš se mi zdá, že vlastnost ke které jsou určeny bezezbytku plní. Přezrálejší ovoce naž dáváme na kvas si snad ani nedokážu představit. Vzhledem... celý příspěvek >
Slivovice - kvas, 30.1.2014
Ohledně enzymů si pohrávám s myšlenkou u příští úrody meruňek použít do kvasu enzym Trenolin Bukett pro zvýraznění přírodního aroma. Je doporučen ale jen pro žlutomasé ovoce.      j.c.
Nakup trvaliek cez internet, 30.1.2014
Pokud je nákup přes internet míněn obecně a nejsou v něm myšlena jen zásilková zahradnictví a e shopy, úplně zatratit jej nemůžu. Na aukčních a bazarových portálech se mi již opakovaně podařilo nakoupit Dosny, Denivky, krásné cibule tulipánů a... celý příspěvek >
Výběr postřikovače stromků, 29.1.2014
Stando, Vámi zmíněný postřikovač neznám, mam ale od Solo 16 let starý, zádový postřikovač. Bezchybný provoz po celé ty roky s cca dvojím přetěsněním ručního ventilu. Dodnes je k němu servis, k dostání sady těsnění, náhradních dílů a kompaktibilních... celý příspěvek >
Čerpadlo, 27.1.2014
Solarní panel (y), baterie 12V,  čerpadlo na vrtačku + akuvrtačka, vámi zmíněné čerpadlo poháněné bicyklem. Řešení můžou být různá. Pro trvalý pohon fitrace ovšem nedostatečná.    j.c.
Zelenání povrchu po zrytí zahrady, 27.1.2014
Zelenání zrytých záhonů se mi projevuje zejména tam, kde jsem napodzim při rytí aplikoval hnojiva.    j.c.
Pohlubte se, co jste dnes stihli na své zahradě, 26.1.2014
I když poněkud mrazivo, vytáhli jsme drtičku. Pošmelcoval jsem nejen prořez z jabloní i zbytky ostatních nachystaných haluzí, zmrzlý to bylo tak krásně že takřka beze zbytku šly podrtit i odplozené šlahouny z ostružin, které se obvykle na nůž... celý příspěvek >
Řez meruněk, 26.1.2014 Obsahuje fotku
Jak píše Mimmo, není uvedeno u jak starého stromu chcete řez provádět. O nově vysazených stromků provádím výchovný řez po výsadbě, na jaře, podle síly růstu asi 3 roky. poté stromek nechávám přírodě. U plodících, mladých stromků cca 10 let starých... celý příspěvek >
Zakalená slivovice, 26.1.2014
UFF, ačkoli mne vlákna o pálení zajímají, odbornost tohoto vlákna pravděpodobně překročila vědomosti absolventa VŠCHT. Z uvedených odborných textů nerozumím zhola ničemu a tak jsem v podstatě rád že pálím v oficiální pálenici. V koutku duše budu... celý příspěvek >
Výběr postřikovače stromků, 25.1.2014
   Moc děkuji za vyčerpávající odpověď.   Sám jsem se pro letošní sezonu dopracoval k polomasce od 3M s filtry k ní, které jsou vhodné pro práci s agrochemikáliemi. Polomaska sedí na čumáku dobře.  Nedělal jsem zatím víc jak... celý příspěvek >
Výběr postřikovače stromků, 24.1.2014
Romane, zdá se, že o tématu něco víte. Jelikož je ochrana rostlin mj. práce s jedy, pokud můžete doporučit vhodný typ respirátoru popř brýlí, Vdechnutí postřikové emulze při provádění postřiku zejména u vyšších tvarů ovocných stromů vždy zcela... celý příspěvek >
Orná půda?, 23.1.2014
???   v čem jiném,           j.c.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika