Příspěvky uživatele - 39.219

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zákula japonská - Kerria japonica 'Pleniflora', 17.4.2014 Obsahuje fotku
Keř má 20 let, nic jsme s ním celou dobu nedělali, jen několikrát jsme z něj vzali pro někoho odkopek. Koza je míněna jako měřítko.      j.c.
Mráz - malé plůdky meruněk, 17.4.2014
Pro RoM - pěkný odkaz, děkujem. Pro ostatní - začínáme příjímat objednávky na meruňky, u nás zatím drží. j.c.
Zákula japonská - Kerria japonica 'Pleniflora', 17.4.2014
Zrovna pěkně kvete, mám na zahradě 20ti letou zákulu. Večer přidám fotky.   j.c.
Jaro 2014, 13.4.2014 Obsahuje fotku
.
Jaro 2014, 13.4.2014 Obsahuje fotku
a poslední...     j.c.
Jaro 2014, 13.4.2014 Obsahuje fotku
ještě jeden...
Jaro 2014, 13.4.2014 Obsahuje fotku
Taky jsem si vzal konečně foťák...      j.c.
Co vaše réva? (2014), 12.4.2014
Mimo jiná poškození na rostlinách na zahradě, mám loni vysazené stoláky poškozené mrazem taky. To co rozbalilo pupeny a rozvilo lístky mám většinou v háji. kde zůstal pupen přivřený se tváří dobře. Že to bude průšvih jsem tušil v pátek ráno při... celý příspěvek >
Meruňky, monilioza 2014, 12.4.2014
Vím Petře dobře, o čem mluvíte. Tři roky po sobě mi monilioza postupně poškodila staré stromy natolik, že se zdálo, že to už nerozdýchají. Poté se mi podařilo přemluvit sáma sebe k investici do stroje, kterým se dají vzrostlé stromy účinně ošetřit,... celý příspěvek >
Broskvoň Modřinka, 10.4.2014
Sázel jsem předloni na podzim. Nějaký květ už na stromku letos je, začínají rašit již i nové letorosty, snad to vypadá že jsem podchytil i kadeřavost. Po pěkných fotkách broskvoní tuším p. KUKYho jsem zásoben i hnojivem na broskvoně, takže se svými 5... celý příspěvek >
Broskvoň Modřinka, 10.4.2014
Modřinka mi zatím ještě neplodí, nicméně mladý stromek se má k světu. V tuto chvíli bych však poradil posečkat s výsadbou broskve do podzimu. Na jarní výsadbu se mi letos zdá být již pozdě.  Pokud máte stromek vyhlídnutý v zahradnictví,... celý příspěvek >
Štěpování révy - stratifikace, 3.4.2014
Pěkná fotka        j.c.
Drť/mulč z jabloně, 2.4.2014
Zkusil jsem štěpku pod stromky, tam kde jí byla větší vrstva se zabydleli hryzci. Dnes dávám štěpku do kompostu, ten vždy na podzim v silnější vrstvě ke stromkům.     j.c.
Průměr hadice k zahradní vodárně, 27.3.2014
Předpokládám, že čerpadlo má na výstupu / výtlaku / závit 1´´. napojením slabšího rozvodu brzdíte průtok čerpadla a nevyužijete jeho výkon. Pokud budete využívat jen jeden výstup zvolte tu 3/4,  v případě že uvažujete o rozvodu vody po pozemku,... celý příspěvek >
Vinná réva u začátečníka, 25.3.2014
Réva si nechá líbit tvarování podle Vašich představ, záleží jakým způsobem má celkově zapadnout do rázu pozemku nebo zahrady. Budovat pro 2 hlavy drátěnku na rýnsko-hesenské vedení je podle mne nesmysl, tvaroval bych ji na jednotuché drátěnce popř... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika