Příspěvky uživatele - 88.61

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
pomozte mi s Rubínem, 4.2.2008
U svého asi l5 letého Rubínu provádím každoročně zmlazovací řez asi u l/5 větví, jinak odstraňuji jen vlky,ostatní větve nezkracuji a úroda bývá každoročně vynikající. Lucas
Postřik proti kadeřavosti, 30.1.2008
Dle mého stačí postřik na podzim po opadu listů a a na jaře na začátku rašení Championem, a poté za l4 dní Sylliltem. Tedy maximálně 3 postřiky, projevy kadeřavosti budou jen minimální. Lucas
měsíční jahody, 30.1.2008
Děkuji za rady, jinak mám ještě dotaz, zda máte někdo zkušenosti s jahodami od Strakla: Lesní jahody ´Déesse des vallées´, či jinými: Delicious, Baron Solemacher? Lucas
lesní jahody, 29.1.2008
Máte prosím někdo zkušenosti s pěstováním lesních - vyšlechtěných jahod (Fragaria vesca)? Eventuelně měsíčních jahod? Lucas
Borax, 29.1.2008
Borax se užívá na jaře na začátku kvetení - asi 0,5%, zvyšuje odolnost květu před zmrznutím, další možné použití je i na podzim po opadu listů. Lucas
Topfirst, 11.1.2008
Máte prosím někdo zkušenosti s touto odrůdou? Jde o resistentní švestku - kříženec Rud Gerstetter a čačanská najbolja. Odrůda je velmi ranná. Též by mě zajímalo jakou můžu očekávat chuť (čač.najbolju jste v předchozích článcích dost hanili:). Strom... celý příspěvek >
angrest napadla plisen, 5.1.2008
Souhlasím s panem Zavřelem - proti americkému padlí je nejúčinější pěstovat rezistenty. Mám 3 roky Pax a i když  v jeho těsném okolí zcela zčernaly plody  Zlatého fíku a Šolcovy naděje tak plody Paxu zůstaly nedotčeny. Po několikaletém... celý příspěvek >
Jahody, 5.1.2008
Já mám mnohaleté (20.leté) zkušenosti s černou folií, ta vždy vydrží 3 roky (dokonce některé silnější a nepoškozené šly do dalšího kola). Popis jejího založení jsem uvedl výše. V době dozrávání v okolí záhonků pohodím trocha prostředků proti slimákům... celý příspěvek >
rezistentní odrůdy, 29.11.2007
Pravdu máme asi všichni! Když však máte zahradu, kde dobře rostou a plodí odrůdy nerezistentní - včetně již zmiňovaného Starkrimsona, navíc vám a celé rodině chutnají a stromy jsou v nejlepší kondici, tak je přece neporazíte, abyste vysadili... celý příspěvek >
Vaše Top ten odrůdy hrušní , 23.11.2007
Jen malá oprava - Dicolor je zimní odrůda. Lucas
urgentní výběr zimního jablka, 19.10.2007
Máte pravdu - Jonared ve Fytosu nemají (ten mám naopak na zahradě já a jsem s ním velmi spokojený) a taky proto jsem dal Melrose jako kříženci Jonathanu a Red Delicius přednost před odrůdami jako je Gala, Jonagold. Též věřím, že vydrží v... celý příspěvek >
urgentní výběr zimního jablka, 19.10.2007
Děkuji všem za rady! Nakonec jsem k rezistentním švestkám (mimochodem Topfirst a Jojo) nakonec trochu překvapivě koupil Melrose - měli čtvrkmen, zatímco Rozelu již neměli a z ostatních o které jsem měl zájem byly jen zákrsky. Jonared (červenou mutaci... celý příspěvek >
Hnojení na podzim, 27.9.2007
Mám dotaz ohledě aplikace průmyslových hnojiv ke stromům. Rozhazujete je volně, či zarýváte do brázd, či děr? Užíváte je v roztocích? děkuji Lucas
Letní odrůdy jabloní - jakou si vybrat?, 26.9.2007
Dovolím se připojit k diskusi s návrhem na starší odrůdu Mio - chuťové též velmi dobrá a proti strupovitosti odolná. Lucas
Líska obecná - skoro bez ořechů, 21.7.2007
Mladý zahrádkáři: máš moniliosu - ta také postihuje lískové ořechy. Léčí se postřiky zjara v době kvetení (napr. Rovral Flo...) Lucas
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika