Příspěvky uživatele - 88.61

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hnijuce plody marhul, 5.7.2009
můžete použít Horizon- má ochranou lhůtu 7 dní Lucas
Strupovitost?, 28.6.2009
spíše padlí Lucas
Co s Gerberou z Lidlu?, 18.5.2009
Já mám gerberu 2 roky a kvete pořád. Teda pokud hnojím. Takže hodně světla, hodně vody a každý týden hnojit.
Jak spravne zastrihnout sazenici, 28.4.2009
Já nevím, ale ještě jsem neviděla sazenici, která by prvním rokem vyhnala 3 m dlouhý výhon. (mám jich cca hektar) ale samozřejmě záleží na odrůdě. Většina sazenic ale tento prut prvním rokem neudělá a proto se v zimě sestřihne na dvě očka a druhým... celý příspěvek >
Jak spravne zastrihnout sazenici, 27.4.2009
Vaším cílem je pro letošní rok vypěstovat jeden nebo dva pěkné silné rovné pruty (lépe jeden silný aspoň jako malíček). vyberte si jak říkaj přede mnou ty co nejlépe rostou a vše ostatní pryč. Tyto dva pruty vyvazujte k tyčce aby byly rovné a... celý příspěvek >
Má to cenu?, 15.4.2009
a Taky bych v budoucnu protrhávala hrozny, aby jich tam nebylo zbytečně moc. Když jich necháte polovinu nebo dvě třetiny z nasazených tak by měly dozrát určitě.
55 let stara jablon - prorezani (foto) - je to moc?, 4.4.2009
domnívám se, že zmlazování by mělo být prováděno postupně- rozložené do několika let. Např. 5 let- každý rok tak 1/5. Lucas
Jak na rez hrušnovou?, 20.3.2009
nemá, až před květem a po něm - a to jinými prostředky (těmi, které se užívají na strupovitost) Lucas
Soumrak zahrádkaření?, 20.3.2009
Myslím, že kdo měl vřelý vztah k zahrádkaření tak ho ani po revoluci neztratil.Mnoho lidí taky navíc poznalo, jak zde již uvádíte, že supermarketová zelenina a ovoce a to co si utrhnete na vaší zahradě se většinou nedá vůbec srovnat. Kdo byl k... celý příspěvek >
Fíkus, 12.3.2009
Nedávno jsem ho seřízla a docela se to povedlo. Vrchol jsem rozdělila na dva olistěné řízky a ty jsem nejdříve ve vodě zakořenila a pak dala do hlíny a dřevo bez listů co tam zbylo jsem uřízla cca 1 metr nad květináčem a rozdělila na rízky cca po... celý příspěvek >
Jedná se také o vlnovníka nebo roztoče? Jak na něj jednou provždy?, 11.3.2009
Dravých roztočů netřeba se bát. Místní zemědělské družstvo je na vinicích používá a otec prostě šel, utrhl si pár větviček u nich a zavěsil je do svého vinohradu. Trvalo to trochu déla než se patřičně rozmnožili ale nedávno je kontroloval mikroskopem... celý příspěvek >
Který z nových rezistentů se Vám osvědčil?, 28.2.2009
no pro mě jsou jablka století Starkrimson a Rubín- bohužel také nejsou rezistenty Lucas
Pomoc s určením odrůdy, 14.2.2009
Idared? Lucas
postřik proti přezimujícím škůdcům u révy, 27.12.2008
mám dotaz jako vinařský laik z okrajové oblasti- je vhodný postřik proti přezimujícím škůdcům (např.Oleoekolem),tak jako u jiných ovocných dřevin? A pokud ano, v jakém termínu? Či provádíte jen postřik Sulkou, jak jsem se zde dočetl?Díky za... celý příspěvek >
Lískové ořechy, 25.10.2008
na moniliovou hnilobu u lísky jsem po předloňském poměrně velkém napadení letos použil brzy zjara v době kvetení a těsně po něm Baycor a Rovral Flo- výsledek byl výborný, letos jen pár hnědých oříšků! Lucas
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika