Příspěvky uživatele - 88.61

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
ranná modrá odrůda, 22.9.2008
Jakou byste mi doporučili rannou modrou odrůdu v n.m.480m?Místo je chráněnné, dozrává tam i Onyx-pozdní odrůda. Mohla by to být Kodrajnka? děkuji Lucas
dozrávání, 19.9.2008
mám amaterský dotaz- letos mám poprvé poměrně velkou úrodu pozdní révy Onyx. Ta má dozrát koncem září, či začátkem října. Toto chladné počasí mi dělá starosti, i když u nás 48Om.n.m. sice nemrzne- ale dozraje to??? díky Lucas
vosy poškozují ovoce, 3.9.2008
děkuji všem za rady, zkusím ty PET lahve s pivem Miloš
vosy poškozují ovoce, 3.9.2008
vosy mi nakusují ještě nezralé hrušky- Konference. Co může člověk proti tomu udělat? Nějaký pstřik? Nepočítím, že bych zabalil celý strom! děkuji za rady Miloš
Starkinson, 29.8.2008
 kvalitní názor Lucas
Starkinson, 18.8.2008
Starkrimson považuji za chuťově nejlepší jablko (i když to samozřejmě nikomu nevnucuju). Jak zde již bylo uvedeno je citlivější na strupovitost, vyžaduje trochu teplejší stanoviště.Výborná skladovatelnost, netrpí příliš skládkovými chorobami.Běžně se... celý příspěvek >
Postřik proti strupovitosti, 11.8.2008
ale dá se na podzim postříkat stromy asi 5%močovinou, ale to neznamená, že na příští jaro můžete postřik vynechat! Lucas
hnojení jabloní i jiných ovocných stromů, 18.6.2008
Mám obecnější dotaz do diskuse: nemyslíte, že by člověk vystačil při hnojení pouze s kompostem a používat jen listová hnojiva? Samozřejmě s ohledem na ovocný druh, a navíc jednou za čas s vápěním? Samozřejmě u stromů s dobře připravenou... celý příspěvek >
Borůvka - chybí zinek (světné listy s tmavým žilkováním), 3.6.2008
mohla by to být chlorosa- nedostatek železa, např.při hnojení chloridovými hnojivy Lucas
Co teď s kadeřavostí?, 5.5.2008
mě se zdá lepší postřik Championem na podzim při opadu listů a na jaře při rašení a poté na jaře za l4 dní Syllitem- a jsem už leta prakticky bez (či jen s minimální) kadeřavostí. Lucas
Jedná se o kadeřavost - foto?, 26.4.2008
na podzim po opadu listů a  poté na jaře na začátku rašení Champion, ev.Kuprikol, poté na jaře asi za l4 dní Syllit - a budete mít klid! (jak se to rýmuje:) Lucas
meruňa z pecky, 18.4.2008
myslíte, že by mělo smysl vypěstovat meruňku (podnož)z pecky a poté narobovat(naočkovat)? Lucas
jabloň nekvete, 14.4.2008
prosím ještě o radu- mám kroužkovat kosterní větve? děkuji Milan
Stříhání broskvoní v únoru?, 15.2.2008
Není to vhodné, peckoviny je dobré stříhat  až na jaře - duben, květen (třeba i v době květu). Lucas
Postřik - kadeřavost, 11.2.2008
Provádím 1 podzimní postřik Championem při opadu listů, 2. postřik na začátku rašení opět Championem (zpravidla koncem března) a poté za lO-l4 dní 3. postřik Syllitem. A kadeřavost prakticky neznám. Lucas
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika