Příspěvky uživatele - 248.33

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Česnek z hypermarketu k sázení?, 10.10.2013
Před výsadbou Vekanu dávám kompost nebo zarývám zelené hnojení (svazenku), zjara pak dostal trochu cereritu. Řídila jsem se spíš citem. Letos bude mít na části záhonu od jara zarytý uleželý hnůj (byla tam rajčata), tak mu to snad nebude vadit. Na... celý příspěvek >
Samice zakousla všechny mladé, 10.10.2013
To nic, někdy to udělá i dobrá matka. Většinou ji to velí pud - třeba když se blíží tuhá zima a instinkt jí napovídá, že by králíčata nepřežila.    Lída
Narušené kořeny, 10.10.2013
A nešlo by tu přípojku udělat jinudy? Na ten průměr kmene je to hodně blízko  :-(((           Lída
Gascoigneho šarlatové a Deliga, Nonnetit x Starking a Nabella, 9.10.2013
Ano ano, poznala. Jen u GŠ byl větší kontrast barev - zelinkavé a výrazné šarlatové. Ale mívalo také (což tohle nemá) v okolí kalichu hrboly a kalich široce otevřený. Jen si vzpomenu, už se mi sbíhají sliny .       Lída
Co je to za keř?, 8.10.2013
Určitě ano, protože větvičky všude tam, kde se jen dotknou země, zakořeňují samy.          Lída
Jack Dunckley The Italian Job - určení květin, 7.10.2013
Ona totiž rostlinka na té třetí fotce na stonku vpravo dole má takové zubaté lístečky, co mívá šanta, tak mne to napadlo podle toho..        Lída     
Jack Dunckley The Italian Job - určení květin, 7.10.2013
Nemohla by ta trojka být šanta kočičí?   Lída
Co je to za keř?, 7.10.2013
No jo, než jsem si vzpomněla na latinské jméno, tak jste to napsal. Je to pěkný keřík, ale mrcha zakořeňuje všude okolo, metr šířka mu nestačila, tak jsem ho podarovala kamarádce, které se to naopak hodí. Korunatka klaná kvete bíle, ale celkem... celý příspěvek >
Muchovník lamarckii bez bližšiho určení odrůdy, 7.10.2013
Má ho p.Pešek - stareodrudy.org, sice menší sazenice, ale muchovníky rostou rychle.           Lída
Kdo zná název rostliny?, 7.10.2013
Květenství mi připomíná sadec, ale list má myslím trochu jiný. Jinak výška i vlhké místo by odpovídalo.          Lída
Muchovník lamarckii bez bližšiho určení odrůdy, 7.10.2013
Martin a Smoky je A.alnifolia, má plody ve větších střapcích jako rybíz, ale je pouze sladký, není aromatický. Při porovnání nám víc chutnal A.lamarckii s o něco menšími, ale aromatickými plody. Prince William je jedna z jeho odrůd.    ... celý příspěvek >
Co teď se záhonem, 7.10.2013
Hnůj pod brambory, rajčata ap.dávám až při sázení zjara (u nás je písek), koncem léta na prázné záhony dávám zelené hnojení, které na podzim zarývám (poku nemáte zelené hnojení, můžete zarýt i posekanou trávu). K ovocným stromům, drobnému ovoci a na... celý příspěvek >
Muchovník lamarckii bez bližšiho určení odrůdy, 7.10.2013
Kupovala tam, kde mají odrůdu uvedenou -např. v Kruhu (pokud ten váš prodejce nemá základní druh). Cena bývá většinou kolem 150,-Kč, roste rychle.                 Lída... celý příspěvek >
Zazimování hortenzie, 6.10.2013
Jestli neseženete chvojí, použijte míst něho na podzim ostříhané stonky květin, třeba floxy, janebu, krásnoočko nebo něco podobného.  Lída
Stříbrné listy na švestkách, 6.10.2013
Listy napadené sviluškou vypadají podobně, ale stříbřitost je něco jiného.  Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika