Příspěvky uživatele - 248.33

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za odrůdu?, 24.10.2013
Dozrává v průběhu září (přesný termín záleží na teplotách). Listy nemá tak lesklé, jako normální ušlechtilá vinná réva. Jinak hrozny hodně ztmavnout zatím nestačily, snědly se. Ale do úpně tmavé fialové barvy nejdou ani hodně zralé, aspoň na původní... celý příspěvek >
Ví někdo, jaká je to odrůda?, 24.10.2013
Starkrimson?           Lída
Co je to za odrůdu?, 24.10.2013 Obsahuje fotku
Přikládám jen dvě asi dva roky staré, víc jsem jich nenašla. Dozrálé je červenofialové            Lída
Králické jablko - Grulicher Apfel, 23.10.2013
V "dendrologii" na netu : Popis: roste bujně; plody velké, proměnlivého tvaru, žebernaté, citrónově žluté s hnědočerveným líčkem a pruhováním, dužnina žlutavě bílá, tuhá, podřadnější; sklizeň počátkem října, konzumní zralosti dosahuje v... celý příspěvek >
Co je to za odrůdu?, 23.10.2013
Připadá mi to podobné tomu, co mám já (ale to moje je sladké a má ovocnou chuť, bobule 1,5-2cm). Také nevím, co to mám, jen, že je to nějaká stará americká odrůda  (něco jako "Izabela jahodová"). Nepotřebuje... celý příspěvek >
Jaké skalničky mi vyrostly?, 23.10.2013
2) tipuji tařici (Alyssum)           Lída
Severní zeď, 23.10.2013
Z nejedlých by šel i stálezelený brslen, také popíná zdi, jsou i barevné odrůdy (stejně jako u břečťanu).                Lída           
Expanzní likvidátor hryzců - krtků Kieferle W2. Je učinný?, 22.10.2013
To by mohlo být dobré, příští rok vyzkouším! Jinak se dus.vápno používá třeba k likvidaci osenic a podobných škůdců v zemině, takže ničemu neškodí...           Lída
Nová odrůda broskvoně, 21.10.2013
1) chuť, 2) doba zrání, 3) odlučitelnost pecky Která je nejlepší, nemohu porovnat, mám jen klasickou Red Heaven, která mi už od mládí chutná .           Lída
Skladování cibule a česneku, 21.10.2013
Pokud vám cibule a česnek hnijí, nebyly před uskladněním dost usušeny.
Vánoční hvězda a spol, 21.10.2013
Hvězda se dá seříznout, dělává se to odkvětu, řeže se dost nakrátko. Z toho, co píšete, mi tak nějak vyplývá, že pomětně dost zaléváte. Většinou rostliny snesou spíš mírné proschnutí než přelití. Dobrý indikátor četnosti zálivky většiny pokojovek je... celý příspěvek >
Horcica - pokosit a zaorat alebo iba zaorat?, 20.10.2013
Vyjde to nastejno...
G. biloba, 18.10.2013
Z kontejneru celý rok, prostokořenný jaro, podzim. Kam - záleží na vás, snese i polostín. Pozor - základní druh doroste velké velikosti, ale jsou i zakrslé kultivary.       Lída
Výsadba ovocných keřů, 18.10.2013
V tomto souhlasím s p.Michalem. Máme písčitou půdu. Jeden soused trvale používá granulovaný hnůj. Sice mu do země dodá živiny, ale půda zůstává stále stejná, písčitá, postrádá humusovou složku, která by vázala vláhu. Pokud pohnojíte normálním hnojem... celý příspěvek >
Chrizantéma, listopadka, doubek, 17.10.2013
Ano, mám tlumeně růžové asi 40 cm vysoké, kvetou koncem léta a pak ještě květ opakují, jsou nezmar (mám je od kamarádky), ale ty nepovažuji za nízké. Jsou jen o něco nižší, než běžné.           Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika