Příspěvky uživatele - 248.33

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za rostlinku?, 5.10.2013
Mimóza?           Lída
Stříbrné listy na švestkách, 5.10.2013
Tak stránky zf.mendelu opět fungují, adresa na ně je zde. Jsou tam jak škůdci, tak choroby vč.stříbřitosti listů.       Lída
Co nasadit na slunné, větrné místo?, 5.10.2013 Obsahuje fotku
A co taková vajgélie nebo trojpuk? Trojpuky jsou bílé, růžové, s jednoduchými i plnými květy, vajgélie od bílorůžové přes růžovou až po červenou (existuje i žlutá, ale ta je choulostivější), listy mají od zelené po vínovou, i... celý příspěvek >
Eternit v zahone a komposte, 4.10.2013
Eternit sám (vcelku) nebezpečný není, ale při rozbití (tedy i broušení) se z něj uvolňuje azbest, což je "nebezpečný odpad".           Lída
Pomozte co je to za rybu?, 3.10.2013
Julidochromis marlieri - našla jsem ho ve fotogalerii.           Lída
Thúje Smaragd napohled krásná a uvnitř suché větvičky, 3.10.2013
Větvičky vevnitř hnědnou a opadávají, to je normální. Lída
Orientovaná sadba česneku, 3.10.2013
Když dáte bříška ve směru řádků, porostou listy do stran mezi řádky. S ohledem na vzdušnost porostu je to lepší, než listy ve směru řádků (tam se motají dohromady ze sousedních rostin.  Lída
Neuskutečnění řezu, 2.10.2013
Jeden rok to nevadí, pokud zrovna nezakládáte korunku. Také jsem minulý rok vynechala řez u ryngle a švestky. A zjistila jsem, že u ryngle to asi budu dělat častěji, protože nezkrácené nové výhony krásně obrazily z bočních pupenů, takže ji asi budu... celý příspěvek >
Sadba česneku po jahodách, 1.10.2013
Česnek po jahodách jistě, může se sázet i mezi řádky jahod, pokud chcete ušetřit místo. Jinak se k němu hodí třeba mrkev nebo červená čepa, měla by jít i rajčata, ale ta nemám odzkoušená. Spíš jsem ho sázela na podzim mezi jahody, které pak další rok... celý příspěvek >
Chrčící králík, 1.10.2013
Může mít obyčejnou rýmu (držet v teple), nebo alergickou rýmu (třeba alergie na seno), nebo infekční rýmu (nejde vyléčit, králíci umírají - pozor, lehce přenosná na ostatní králíky).           Lída
Česnek z hypermarketu k sázení?, 1.10.2013
Dneska mi přišla nabídka slev od "rostlinky", nabízejí i tento česnek a uvádějí o něm : Kvalitní francouzský česnek 'Thermidrome' je vysokovýnosný kultivar česneku s čistě bílým povrchem. Má středně silné aroma, dobře se skladuje a dělí pro účely... celý příspěvek >
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika