Příspěvky uživatele - 216.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ptačí mladě vypadlé z hnízda, 22.5.2015
Kontaktujte záchrannou stanici Ochrana fauny České republiky. Poradí vám, případně si pro ptáče přijedou.
Kmen rozškrábaný od koček, 16.5.2015
Ale chytají i kocouři, ale kastrovaní. Nekastrovaný kocour, pokud má někde v okolí nekastrované kočky (což bohužel většinou má), tráví čas od konce února do konce září tak, jak mu velí pudy - prostě se snaží rozmnožit.
Jak a kdy ostříhat hlohyni, 7.5.2015
Už nikdo žádný tip? Posouvám aspoň svůj problém na první stránku, víc na oči.
Slimáci, 6.5.2015
Nějak jsem nepochopila smysl vašeho příspěvku, možná je to nepřehledným řazením diskuse. Vy si stěžujete na to, že ferramol neotráví myši? To je ale přece v pořádku, je jedovatý jen pro slimáky, v tom je naopak jeho výhoda. Neotrávíte si všechno živé... celý příspěvek >
Jak a kdy ostříhat hlohyni, 5.5.2015
Na slunci je, vápno už jsem přihodila, to nikdy neuškodí. Přidám ještě Wuxal na list, až ho budu používat na rajčata a papriky. Ale nevím, no. Nezdá se mi, že by půda byla až tak kyselá. Jestli to ale na podzim dopadne stejně, tak ji vykopu.
Jak a kdy ostříhat hlohyni, 3.5.2015
Vracím se ke svému dotazu na opadávání zelených plůdků. Loni na podzim se situace opakovala. Na bohatě kvetoucí hlohyni se vytvoří zelené malvičky, dorostou velikosti, kdy by měly začít už měnit barvu, ale místo toho opadají. Nedostatkem výživy to... celý příspěvek >
Motouz zahradní, 28.4.2015
Ale sisalový se pořád prodává.
Voskovka do truhlíků, 28.4.2015
Taky bych řekla, že 8 je hodně, dávám do 40 cm truhlíku 2, maximálně 3 (když mi zbývají). I já jsem je měla dlouho spojené jen s hřbitovem, ale ono jsou to v nádobách překvapivě hezké a vděčné květiny. A kvetou jak o život.
Kompost, 22.4.2015
Jenže se stejně spálí, většina TKO se vozí do spaloven.
Jakou benzínovou sekačku do cca 10 tisíc, 15.4.2015
Shodou okolností mi právě přišel dubnový zpravodaj dTestu, kde mimo jiné hodnotí i sekačky. Asi by stálo za to se podívat na jejich výsledky, já jim hodně věřím, testy u nich jsou opravdu nezávislé, na rozdíl od hodnocení, pořádaných různými časopisy... celý příspěvek >
Zahradní nůžky Gardena - problém, 5.4.2015
Právě jsem se dívala na svoje gardeny a zřejmě tam skutečně chybí ten protikus či kovadlinka, nebo jak se to jmenuje.
Poprvé sadím rajčata, 5.4.2015
Já bych asi upřesnila to hlouběji - tím je myšlená délka stonku, ne, že rajčata zakopete půl metru pod zem.
Glyfosfát karcinogenní?, 29.3.2015
Kopíruji z www.respekt: Velkou ranou pro biotechnologický průmysl může být nedávné oznámení Světové zdravotnické organizace (WHO), že glyfosát, nejpoužívanější herbicid na světě, má zřejmě karcinogenní účinky. Herbicid, součást známého přípravku... celý příspěvek >
Mrazu odolné merunky do vyšší n.v. kolem 600 m, 22.3.2015
Já si dovolím nesouhlasit s oběma předřečníky. Jednak zřejmě není dvůr jako dvůr - mám taky uzavřený dvůr (fakt je, že stavbami), a před jižní stěnou stodoly úspěšně pěstuji velkopavlovickou meruňku. Nadmořská výška cca 550 m. Nejsem... celý příspěvek >
Pila Fuxtec - KS - 162, 20.3.2015
Já to vidím jinak... Výrobci jsou odkud jsou a to, že mají někteří své výrobní prostory v Číně je trochu něco jiného. Já dovážím obloukové držáky a je to podobně. Takto jsem přistupoval i k nákupu KS162. Zaskočilo mě vytahování sytiče, ale jinak jsem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika