Příspěvky uživatele - 216.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Surfinie nezvládají vedra, 5.7.2015
Co je brčko a špejle taky nevím, ale jestli nejsou stěny truhlíků stíněné převisem rostlin, rozhodně bych je něčím zastínila, odizolovala. Nejlepší by asi byly polystyrenové destičky, jinak dřevěné prkýnko nebo něco podobného.
Rajče plíseň (foto)?, 4.7.2015
najskôr bývajú napadnuté listy a až potom stonky to je pravda, ale výjimky potvrzují pravidlo - já jsem loni měla plíseň na jednom tyčkovém cherry rajčeti (odrůda supermarket) a začala přesně takhle, na stonku. Takže bych v tomto případě byla... celý příspěvek >
Kadeřavá petržel neklíčí, 29.6.2015
Jestli máte na zahradě slimáky, může to být jejich dílo, petržel jim mimořádně chutná. "Přejedou" v noci sotva vzešlý řádek, takže nic nepoznáte. Zkuste ji vysít ještě ven a místo nějak chránit - třeba překlopeným průhledným kyblíkem z umělé hmoty,... celý příspěvek >
Jak udržet na zahradě ježka?, 28.6.2015
Se sýrem, salámkem ani s olejovkami bych to nepřeháněla, sůl ježkům nesvědčí, ostatně kočkám taky ne. A mléko určitě nedávat, ježci nedokážou trávit laktózu, většina koček taky ne.  Maso ovšem ocení, syrové i třeba vařené, a kvalitní kočičí... celý příspěvek >
Jaký okrasný keř vysadit vedle tújí v předzahrádce, 25.6.2015
chtělo by to něco hřbitovního Naprostý souhlas, u sousedů mají terasu zakrytou před pohledy zvenčí pásem různých dřevin, sestavil jim to zahradník, je to strašně pěkné a tuje mezi tím není jediná. Skoro celou sezónu něco kvete, něco má barevné... celý příspěvek >
Ochrana korun stromků před srnci, 23.6.2015
Ta odpuzovací pěna, co je někde kolem silnic, aby zvěř nepřebíhala?
Jak odstranit zápach z víček od okurek, 21.6.2015
Nevím, jak kde, ale já u nás omnia víčka neseženu, prostě zmizely a dovážejí se jiná, snad z Rumunska nebo odkud. Napohled vypadají stejně, ale z pěti chytí tak jedno, přijde mi, že jsou o nepatrný kousek "kratší" a prostě nedrží. Takže staré původní... celý příspěvek >
Acrobat plísen bramborová a déšt, 20.6.2015
A proč se tedy tak razantně zkrátila OL u nového Acrobatu?
Špatně zaštípnuté rajčata, 15.6.2015
Samozřejmě se vůbec nic nestane, když je nevyštípáte Stane se to, že pěstitel bude mít do podzimu obrovitý keř (na který ve skleníku nemá místo) plný zelených rajčat, která nebudou mít šanci dozrát, protože skutečně nejsme v Toskánsku. Srovnávat... celý příspěvek >
Uschlé listí, ale dole neco roste, 11.6.2015
Ono tráva by neměla být, alespoň v prvních letech, ani "nad kořeny". Okolo kmínku by se měl udržovat čistý, udržovaný, kypřený kruh zeminy.
Bubnová sekačka, 11.6.2015
Mám Lízu DS 521 pátým rokem, sekám 2300 metrů (ale sad, náročnější terén), a nemůžu si stěžovat, je bezproblémová, s malou spotřebou, spolehlivá. Třeba to byla šťastná ruka při výběru konkrétního kusu, ale za mě maximální spokojenost.
Šednutí rajčat, 28.5.2015
Nedorostou kořeny do nějaké kontaminované zeminy hlouběji ve skleníku?
Rododendron schne a kroutí se mu listy, 28.5.2015
No, je fakt, že jsem si přesně stejným způsobem málem zabila památeční pokojovou kapradinu. Já jsem spíš chtěla jemně upozornit pana Standu... atd., že by měl někdy radši třikrát číst, než jednou kategoricky odpoví.
Rododendron schne a kroutí se mu listy, 27.5.2015
A co mu tedy bylo před přesazením? Podle dotazu měl svěšené, svinuté listy už v původní zemině, to byl právě důvod přesazení a přihnojení.
Adoptuje kvočna cizí kuřata?, 24.5.2015
No, spíš to nejde. Pokud byste to chtěl/a přece jen zkusit, dejte je pod ni v noci, potmě. A dokupovaná kuřata by měla být co nejmladší, ta starší, odchovaná uměle, už jsou zvyklá být samostatně, neumějí "řeč", takže je vlastně nemůže vodit. ... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika