Příspěvky uživatele - 185.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čačanská lepotica, 2.12.2013
Tak jsme o vikendu provedli degustaci a jsem celkem mile, nejen ja, prekvapen. Samotny kvas jiz vuni naznacoval, ze to bude dobre pitelne pokud se nic nepokazi. Na konec z toho vysel velice dobry, polosvetkovy,  Lepoticovy destilat. Silne... celý příspěvek >
Čačanská lepotica, 17.11.2013
Tak tento rok bylo konecne dost Lepotic na to, aby zustalo i na kvas. Jiz je vypaleno. Pockam na odvetrani a bude degustace. Mam k porovnani i Jelinkovou Lepotici, takze budu mohl srovnavat. 
Aprimira, 24.10.2013
Tak slechtitel Helmut Jacob, pevne tomu verim, mel umysl tohoto krizence stvorit.Bohuzel nenese zadne geny merunky. Takova mirabelka Nancys, co se mne tyce, urcite znaky chuti merunek ma, ale je to jem muj osobni vjem a samozrejme, ze Nancys... celý příspěvek >
Aprimira, 23.10.2013
Co se tyce Aprimiry, tak uz mnohe bylo receno.Dulezite je, ze chutna. Od roku 2011 se prodava jako Mirabellentyp nikoliv jako Aprikosenmirabelle.Je to krizenec Mirabelle von herrenhausen a unbekannt... nikoliv Orangered.
Aprimira, 23.10.2013
Aprikyra neboli Cherrycot vznikla krizenim mezi mezi americkou svestkou Prunus besseyi a meruňkou (Prunus armeniaca).Prunus besseyi neboli Pisecna tresen nebo trpaslici tresen.Ve zkutecnosti jde o svestku. Ale urcite pujde o zajimave zpestření nasi... celý příspěvek >
Kveten 2013 - kadeřavost broskvoní, 3.6.2013
Tak na Benedicte si taky brousim zuby... ale urcite pockam na vysledky vasi Springlady.Recenze jsou na ni dobre, ted zalezi kdy probehne doba kvetenstvi a jaka bude jeji celkova odolnost.Recenze jsou na ni v zahranici celkem kladne.
Kveten 2013 - kadeřavost broskvoní, 1.6.2013
Kaderavost u mne neni zadna, ani naznak.Dva postriky na jare Kuprikolem.Ale v o neco silnejsi koncentraci nez uvadi vyrobce... s prisadou horke soli.Springtime dorazil ve stredu.Celkem slusny stromek.Dokonce mnel na sobe i plody.Ty jsem radsi... celý příspěvek >
Nedostatocne opelenie?, 31.5.2013
Tento problem jsem zaznamenal taky.Vsechny svestky jsou opylene a krasne se vyvijeji.Oulinska a Althanova byla taktez opylena s devadesati procent, ale vyviji se normalne, kazdy desaty plod.Urcite bych nevidel problem v deficitu zivin nebo v... celý příspěvek >
Švestka + meruňka, 19.5.2013
Tak ja ji videl na Wazonove, ale jen kousek vetvicky.Ted jsem si myslel, ze jsem ji videl na Melitopolskem, ale byl to potvora Randap, ktereho zaval vitr, kdyz jsem kolem plotu likvidoval travu.Kazdopadne slo o stromek, ktery byl predurcen k... celý příspěvek >
Plumcot Melitopolski, 14.5.2013
Tak jak jsem predpokladal, tak Melitopolski, ktery prezival ze dne na den, dneska z konecnou platnosti to vzdal a svesil listy a sel do vecnych lovist.Svym zpusobem jsem rad, jelikoz se trapil stromek a trapil jsem se i ja.Prirustky byly slabe,... celý příspěvek >
Spomienka na minulý ročník, 13.5.2013
Pane Palo..to je nadhera... Ohledne pestovani vinne revy v "dlazbe" jsem poprve videl v Sozopolu.Bylo mi vysvetleno, ze kdysi tam byly zahradky a dneska z prilivem turistu do privatu se vsude buduji pergoly, jakozto posezeni pro hosty a co jineho dat... celý příspěvek >
Ochrana rašící révy před májovými mrazíky, 12.5.2013
Letos poprve pouzivam listove hnojivo PREV-B2 s obsahem boru a za studena lisovaneho pomerancoveho oleje v kombinaci s hnojivem substral.Zkousim tento prostredek na vinne reve a broskvoni. Ohledne kamenu pod vinnou revou jsem uz taky slysel a tri... celý příspěvek >
Úrodný rok, 12.5.2013
Tento rok se jevi dobrym, jako kazdy jiny rok.Pokud... a no a prave to pokud..neprijdou mrazy, kroupy, dlouhodobe deste, nevniknout sousedovic ovce na nas pozemek atd.Bylo zajimave sledovat prirodu, jak vse dohnala a jeste zajimavejsi bylo hromadne... celý příspěvek >
Kaderavost?, 11.5.2013
Protoze to tak provadim jiz nekolik let.Jak na otcovych broskvonich, tak ted na svych vlastnich.Z kaderavosti nemam obavy, obavy budu mit ze strupovitosti. Chtel bych se zeptat,jaky pripravek pouzivate na strupovitost broskvoni a jakym pripravkem... celý příspěvek >
Kaderavost?, 11.5.2013
Kaderavost mam prozatim pod kontrolou, ani jeden list zasazeny.Jiz drive jsem tady psal, ze provadim postrik pouze na jare a to 2x.Podzimni postrik se mi jevi zcela jako zbytecny.Prvni jarni postrik delam zacatkem brezna, kdy neprsi je sucho a je... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika