Příspěvky uživatele - 185.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Postrik proti pilatce, 10.5.2013
Pilatka je urcite nebezpecna nasi urode, ale jake mate vysledky na Vasich lepovych pasech?..Ja jsem letos nezaznamenal zadny vetsi vyskyt pilatky,,,Vy snad ano? Uz vidim ty hektolitry Calypsa ...nikdo se tady nezabyva signalizaci ci prevenci a... celý příspěvek >
Postrik proti pilatce, 8.5.2013
Taky jsem chtel polozit tuto otazku, co to jsou za breberky.Letos to vidim poprve v takovem mnozstvi.Jsou to hejna.Diky za osvetu.Jsem ted klidnejsi.
Kdy stříkat švestku?, 5.5.2013
Tak jak psala pani Lida..3/4 odkvetlych kvetu a jit s postrikem na vec.Od jiste doby provadim postrik jiz po uplnem odkvetu, jedenkrat a to Calypsem.Prozatim to funguje.Doporucuji delat postrik v podvecer, kdy je vesmes bezvetri.Postrik proti pilatce... celý příspěvek >
Suncrest (dotaz), 4.5.2013
Tady je fotka kvetu Suncrestu..amaterska z poza hranic nasi zemicky.
Suncrest (dotaz), 4.5.2013
Takze zvonkovity... a mate o diskuzi postaranou.Nekdo ma miskovity a nekdo zvonkovity...Kdo teda ma Suncrest?
Konec pesticidů pro zahrádkáře?, 2.5.2013
Např. insekticid Trebon. V ovocnářství registrován proti obalečům a pilatkám, lze ho však využít proti květopasu, sviluškám, vlnatce krvavé atd. _________________________________________________________ A tady je kamen urazu... jak jiz bylo... celý příspěvek >
Postrik proti pilatce, 2.5.2013
Tento prispevek je trosku mimo diskuzi a tema, ale nebudu k vuli tomu zakladat nove vlakno. Rano, kdyz bylo zatazeno a nad kopci se uz prohanly blesky, tak jsem sel zahradou na takovou ranni prochazku a koukam na kvety Oulinske renkloty.Byly cele... celý příspěvek >
Postrik proti pilatce, 1.5.2013
Mam vyzkousene Calypso a jeste mne nezradilo.Pridavam hořkou sul a trosku jaru.Jar jako smacedlo.Snazime se vyuzivat kazdy postrik, ktery je veden proti skudcum, zaroven jako hnojeni na list.Horka sul, borax..atd.Momentalne mi zadny koktejl nic... celý příspěvek >
Kdy po zasazení začne broskvoň rašit?, 1.5.2013
Taky ted zachranuji jednu broskev z podzimni vysadby.Znovu jsem ji vykopal, zastrihnul koreny do zdraveho bileho "masa" a na 24 hodin namocil.Koreny jsem zaprasil prachem z dreveneho uhli a korunku zastrihnul na tri silne kosterni vetve.Minuly tyden... celý příspěvek >
Spring Crest, 30.4.2013
SPRINGTIME ma celkem kladne ohlasy ve Francii.Bohuzel uvadeji plody male az stredni, nikoliv velke, jak uvadi Havlis.Slupka tenka, s kratkymi chloupky.Stavnata, sladka.Jinak ve Francii ji jiz maji nejakych 8let.Nutna probirka.Kvet miskovity.Zralost v... celý příspěvek >
Spring Crest, 30.4.2013
On kdyz clovek hleda, tak najde.Napriklad Flavor Queen a Supreme za pouhych 19 zlotych... no nevemte to.Melitopolski na myrobalanu za 180Kc... neni to krasne? Ale posledni dva prispevky mne pobavily.Dobry namet na Kamenak 5 aneb SPRINGTIME v... celý příspěvek >
Konec pesticidů pro zahrádkáře?, 30.4.2013
Tak ona chemicka ochrana rostlin bude, ale bohuzel nahrada za jine vyrazene herbicidy ,pesticidy ci insekticidy trosku pokulhava a to o jeden rok.Vyzkum jde do predu milovymi kroky a proc nenahradit agresivni chemikalii necim pro prirodu... celý příspěvek >
Zima v době květu třešní, 30.4.2013
Dnes jsem se byl podivat na tresen, je jak nevesta, ale videl jsem jednu vcelu, vcera to bylo o neco lepsi.Cmelaku je tento rok o neco min nez loni.Vcel samotarek taktez poskrovnu.Takze nezbyva nic jineho nez papirnictvi a koupit si strecek a hned... celý příspěvek >
Rozkvétající broskvoně, 29.4.2013
Nevim jestli mam stastnejsi ruku, ale jsou pry nakvetle a jdou z Italie... Zitra vyfotim svou majovou srdcovku..tresen... odrudu neznam, ale tak jak je letos nakvetla, tak jeste v zivote nebyla. Mate pravdu, ze tak nakvetle stromy uz dlouho nebyly.Uz... celý příspěvek >
Rozkvétající broskvoně, 29.4.2013
Tak u mne v Jablunkovskym prusmyku,380 m.n.m. kvetla prvni tresen majovka, srdcovka,26.4..Zaroven merunky Harogen a Harcot.Den pote zacala kvest broskvon RH s Angelenem.Dnes uz kvetou krom Nancys vsechny svetky.Vlastne Zluta Afaska taky jeste... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika