Příspěvky uživatele - 185.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kadeřavost už nyní, 29.4.2015
Podnož jsem vzpomenul okrajove, ne k tematu kaderavosti.Chtel jsem tim rict, ze je to dalsi plus do okrajovych oblasti.Jestli muze mit vliv podnoz na kaderavost? Primou urcite ne, ale v okrajnovych oblasti by mohla neprimo udrzovat broskvone v lepsi... celý příspěvek >
Kadeřavost už nyní, 27.4.2015
Na Havenech jsem si overil, ze pokud ma kaderavost byt, tak bude a muzete strikat do aleluja.Zbavil jsem se jich a presel na odrudy odolnejsi proti kaderavosti.Krome Spring Time a Symphonie navic vse na podnozich St. Julien.Letos jsem to striknul... celý příspěvek >
Rozkvétání broskvoní, 27.4.2015
Nejkrásnější květy pro mne má Vistarich, Symphonie a snad Royal Gem. Vistarich naockovany na St. Julien kvetl po cele delce kminku az po konce vetvicek... i kde jaka sakura by mu mohla zavidet.
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 17.4.2015
Osetreni provedeno Talentem pred kvetenim cca dva dny. Druhy postrik Talentem v podvecer v kvetu a okvetni listky po krajich hnednou, nekde jsou videt hnede tecky.To hnednuti pripocitavam postriku a snad se nemylim.U nas dnes destivo, tak posledni... celý příspěvek >
Top Gigant, 31.8.2014
Tak nejvetsi plod mel 94 gramu, celkem sladky, ale slupka na me prilis kysela.Takova doplnujici odruda, ktera nenadchne ani neurazi.
Top Gigant, 27.8.2014
Tento rok si jeste musim pockat na Hanitu, Hagantu,Toptaste..a dalsich.Kazdopadne Topgigant uz ochutnam. Jeste visi na strome, ale pocitam, ze do konce tydne uz snad neco bude k mani.Po prve po x letech mne zklamala Lepotice.Prvni plody byly chutne,... celý příspěvek >
Royal Glory a spol, 27.8.2014
Na jare jste mne navnadili na tyto odrudy, tak jsem si poridil Royal Gem, Fruterii,Vistarich a Benedicte... tak jsem zvedavy.Hlavne, aby se na jare probudili. Tento rok mi dve broskvone odesly do vecnych lovist... vlastne jedna.Jelikoz druha, Spring... celý příspěvek >
Hybrid švestkomeruňka, 4.8.2014
Kouknete na tento odkaz...
Hybrid švestkomeruňka, 4.8.2014
Nechte ho pekne dozrat... nebo se uz tak stalo? Duznina nemuze byt zluta.Stejne tak nemuze byt plstnaty, jak prezentuji v Ostrohu.Tam, ale zase maji cervenou duzninu, ale velkou pecku.Jakou to ma chut?
Rajčata pro sezónu 2014, 29.7.2014 Obsahuje fotku
V tomto roce jsem vsadil na bulharske odrudy rajcat, ktere jsou v nadpolovicni vetsine.Zacalo to nevinne zakoupenim rajcat na Sozopolskem trzisti pred tremi roky a od te doby jsme si je tak oblibili, ze zacinaji vytlacovat ostatni odrudy... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2014), 29.7.2014 Obsahuje fotku
Letos jsem vsechno na mlade reve odstrihnul, nechal jsem jen dva strapce na Demetre.Viz foto.(380 m.n.m.)
Velkopavlovicka, 29.7.2014 Obsahuje fotku
Tak VP nemam, ale Hargrand dava bezne 100g plody, letos nejvetsi mel 112g.Na Beskydy dobre..ne?,,,Chut je vynikajici.
Rheingold? Oulinská? Kterou?, 29.7.2014 Obsahuje fotku
Tak davam slibene foto Zlute afasky... dve tretiny plodu jsem protrhal... trilety stromek.Plody jsou prozatim tvrde a zelene.Pocitam tak vahu kolem 50 gramu... slibovanych 70..snad az bude strom starsi.
Dozrávání renklód, 29.7.2014 Obsahuje fotku
Tezko rict... priklanim se pro Oulinskou.Mne zrovna taky dozrava a velikost plodu taky odpovida.(380 m.n.m. Jablunkovský průsmyk.)
Hybrid švestkomeruňka, 29.7.2014
Vypada to slibne.Chtelo by to fotku rozpuleneho plodu.Nechapu proc na fotkach v Ostrohu byl plod chlupaty, jak merunka.Plod musi byt teckovany..coz na vasi fotce je... take nesmi chybet sedy voskovity film, ktery nekdy prekryje puvodni... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika