Příspěvky uživatele - 185.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čačanská lepotica, 29.7.2014 Obsahuje fotku
Na Lepotici nemuzu rict nic spatneho. Rekl bych, ze az na jeden rok, tak se jedna o velice atraktivni, plodnou a chutnou polosvestku.Proste ma Lepotice je velice chutna.Je pravda, ze je na slunci od rana az do vecera.Vetve ohnute az k zemi... proste... celý příspěvek >
Dozrávání renklód, 29.7.2014
Jak pise pan Vysloužil..pokud jsou plody zrale v teto barve, tak se jedna o nejaky kultivar zelene ryngle.Pokud jsou ryngle zrale az ty nazloutle az zlute, tak se jedna o Oulinskou.Odpovidala by velikost plodu a termin dozravani.Ale, jak zde jiz bylo... celý příspěvek >
Hybrid švestkomeruňka, 21.7.2014
Tady jsem  si jist, ze se jedna o Daple..odkud ho mate?
Opět fleky a smrkance, 23.6.2014
Uz druhym rokem experimentuji s feromonovymi lapaci na obalece svetkoveho, jablonoveho a vychodniho. Cekal jsem s lapaci na druhou vlnu, ale po shlednuti cirych smrkancu na svestkach... rynglich...jsem usoudil, ze prvni vlna je dost silna a... celý příspěvek >
Totální chloroza i přes použití chelátu železa, 23.6.2014
Kopu jamy 120 na 100...takze tam asi chyba nenastala.Kazdopadne podobne problemy mel i Melitopolski a pri zmene podnoze na Myrobalan mi roste silny a bujny stromek, coz na podnozi, merunkovem semenaci se rict nedalo.Od jiste doby se snazim vse... celý příspěvek >
Ožraní kříženci meruňky, 22.6.2014
Neporadim Vam co s tim.Ale jedno vim jiste, ze tresnomerunka neexistuje.
Althanova se zbláznila, 22.6.2014
Pane Vyslouzil. Na Althanove jsem mel vzdy na knedliky, neco malo do pusy.Na paleni toho moc nebylo.Navic chutna srsnum, vcelam i sykorkam.Tento rok je Althanova obsypana, ze ji budu muset podepřit.Opylovacu ma kolem sebe dost a doba opyleni nebyla... celý příspěvek >
Totální chloroza i přes použití chelátu železa, 22.6.2014
Presne tento pripad se mi stal u dvou broskvoni.Mimochodem tech, ktere kvetly.Trileta Redhaven a kontejnerovana loni zasazena Spring Time.Ph pudy u vsech broskvoni 7.Broskvon, ktera nekvetla, Symfonie ma nadherne tmave zelene listy a... celý příspěvek >
Rheingold? Oulinská? Kterou?, 12.5.2014
Oulinska si dava s plnou plodnosti celkem na cas.Ma podnoz myrobalan.Jina podnoz..napr. St Julien urcite o nejaky ten rok plodnost uspisi.Zalezi ovsem na pudnich podminkach jestli dana podnoz je vhodna. Z mych pokusu se uspesne rekrutuje Zluta... celý příspěvek >
Hnojení slivoní na list, 6.5.2014
Hnojim na list pouze Mg pri postriku proti obaleci.
Co to je za chorobu na broskovoni?, 6.5.2014
Tento rok jsem provedl, jako kazdy jiny, pouze jeden postrik proti kaderavosti. RH a Symphonie v pohode.Bohuzel Springtime z padesati procent napadena kaderavosti. Nechavam pouze jeden az dva plody na nejzdravejsi casti na ochutnavku.Take pouzivam... celý příspěvek >
Odumírání kosterních větví + nekróza dřeva, 6.5.2014
Me experimenty, lepe receno nedelani nic, se mi vymstilo s padesati procent. Merunka Harogen bez postriku proti ML, prezila a celkem se ji dari.Vypada to, ze bude do pusy i na knedliky.Harcot je bohuzel uz na hranici drivi a ceka na spaleni. Na... celý příspěvek >
Hybrid švestkomeruňka, 26.3.2014
Loni jsem mel jeden plod.Bohužel cekal na mne v lednici a po navratu z dovolene jsme se do neho pustili. Popravde receno, si uz nepamatuji jestli byl nebo nebyl plstnaty.  Kazdopadne Melitopolski to neni.Jednak Melitopolski kvete ruzove a... celý příspěvek >
Hybrid švestkomeruňka, 24.3.2014
Tak já bych doporučil běžte k Daple Dandy, podnož myrobalán. Do této odrůdy jsem vkládal velké naděje a nejsem sklamán. Althanova a Nancyska jsou velice chutné.Pro mne, ale dávám přednost Oulinské. Tento rok pokud nepřijdou mrazy v nepravou chvíli,... celý příspěvek >
Kvitnutie marhul 2014, 15.2.2014
V 380 m.n.m. ruzove spicky kvetnich pupenu. Na to, ze je 15. unora, to vidim spatne. Tolik zatracovana lonska zima byla mnohem lepsi. Je pravdou, ze u nas sviti skoro porad slunce a od Lipniku, nekdy uz v Klimkovicich az na samy jih Moravy smog.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika