Příspěvky uživatele - 124.211

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Divné bodky na výhonkoch révy, 27.3.2011
Zdravím. použil som Omite 30 W. Žiaľ, nie všetky rastliny sa podarilo zachrániť. Asi bolo treba zakročiť skôr. Najhoršie je že doteraz neviem proti čomu vlastne bojujem... Keď tak nad tým rozmýšľam, možno tie priesvitné guličky sú skutočne len... celý příspěvek >
Divné bodky na výhonkoch révy, 19.3.2011
ja som dal odrezky do vody v polovici januára, a až teraz po dvoch mesiacoch sa ukazujú prvé korienky. nepoužil som žiadny koreňový stimulátor. révu mám v okne situovanom na západ, takže priame slnečné svetlo má len poobede na 4... celý příspěvek >
Divné bodky na výhonkoch révy, 17.3.2011
Zdravím.  O precitlivenosti mladých rastlín na postreky som netušil. Každopádne som nemal čo stratiť, lebo vrcholy letorastov začali usychať, tak som v odmernom valci rozrobil postrek OMITE a pár výhonkov som v ňom povymáčal. zdá sa že to... celý příspěvek >
Divné bodky na výhonkoch révy, 13.3.2011 Obsahuje fotku
tak teraz neviem. zatiaľ tie letorasty rástli v pohode ale odkedy sa objavili na listoch tieto tmavé bodky, rast sa zastavil a listy sa začali skrúcať smerom dole. čo s tým? netreba pridať do vody nejaké hnojivo alebo niečo? prípadne ako odrezky... celý příspěvek >
Divné bodky na výhonkoch révy, 11.3.2011
dnes pri študovaní literatúry som zistil, že tie guličky sú pravdepodobne vajíčka roztočov, ktoré prezimovali pri pukoch. taktiež som spozoroval na spodnej strane listov malé čierne a hnedé bodky, zrejme vyliahnuté roztoče, ktoré už veselo... celý příspěvek >
Divné bodky na výhonkoch révy, 25.2.2011 Obsahuje fotku
Zdravím, pred časom som dal pár odrezkov révy zakoreniť do odrezanej fľaše s vodou. keď odrezky začali rašiť, na mladých výhonkoch sa začali vytvárať priesvitné "kvapky", pomerne pevné. po stlačení praskajú. Postupne sa ich tvorí stále viac. Je to... celý příspěvek >
Bianca, 24.1.2011
práve mám pred sebou knihu "Rukověť vinaře"(Kraus, Hubáček, Ackermann) v ktorej sa o Bianke okrem iného píše: "Lepší výsledky dáva jako pravokořenná"... atd.
Bianca, 16.1.2011
Zdravim, moze mi niekto poradit ci sa tieto interspecificke odrody ako Bianca, Solaris atd mozu pestovat ako pravokorenne? Ci tam je riziko napadnutia korenovou formou fyloxery? Dakujem
Réva - poškození listů, 7.6.2010
presne toto sa stalo s mojimi, tento rok vysadenými sadenicami, keď po troch daždivých týždňoch prišli 3 slnečné, veľmi teplé dni. sadenice zarazilo v raste a listy vypadali presne ako tu na obrázku. Potom po pár dňoch akoby sa z toho spamätali a... celý příspěvek >
Skudce vinne revy, 27.5.2010 Obsahuje fotku
Dobry den. Na jar som vysadil sadenice odrody Dunaj, ale niektore uplne zastali v raste, a zacinaju sa im krutit listy, vadnu a usychaju. Co je to za chorobu (skodca), a co s tym? prikladam obrazok
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika