Příspěvky uživatele - 226.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Harlyne, Hargrand, Harogem, 14.11.2011
Nemyslím dobou sázení ale dobou hodnocení a degustace
Opylovači Toptaste, 10.11.2011
Já bych to pojistil odrůdou Stanley, která je více méně inverzální samosprašný opylovač, neuvádí ji pouze u Althanovy renklody. Juraj Kafka
Podpník Gisele5, 10.11.2011
Musíte ji zalejvat a držet bez trávníku v okolí koruny. Je to nejslaběji rostoucí podnož pro červené peckoviny. Vhodná do intenzivní výroby. Do zahrady na extenzivní pěstování se nehodí. Musíte zasadit do kvalitní země, dát oporu a doplňkovou... celý příspěvek >
Malé hřebínky a trhání peří, 9.11.2011
Dobrý den, nepíšete na jaké ploše máte těch 15 slepic. V jakých podmínkách, čím krmíte a tak podobně. Pokud si slepice navzájem trhají peřínechci strašit, ale je to docela pěkně rozběhlý kanibalismus. Možná že to dělají jen některé z hejna a to je... celý příspěvek >
Americká brusinka, 8.11.2011
Klikva velkoplodá - Vaccinium macrocarpon je také doporučována na prostatu.
Vaše nejoblíbenější top odrůda angreštu, 8.11.2011
Mám doma vysazeny: Pax, Remarka, Rokula, Rixanta(bílý), Krasnolawianski, Rodnik, Hinomaki Rot a černy Něguš. Zl Fík jsem jídaval ješt ěpřed vlnou amerického padlí. U něj mi vadila jedině tlustá slupka, jinak byl atraktivní velký ale mě chutnal jakýsi... celý příspěvek >
Pomologie nových odrůd jabloní, 8.11.2011
Máte pravdu, poptávka je i když né silná, stále po Spartanech, Matčino, Panenském, Čisteckém, Malináčích a jiných, stejně tak po hrušních Solankách (měli ji letos v nejmenované školce u Kolína). Pravdou je, že vybíráme jablka podle chuti. Ale chuť... celý příspěvek >
Haganta x Toptaste, 19.10.2011
Já bych tam zkusil z modrých peckovin dát Hanitu a Presentu. Hanita je k jídlu už koncem srpna a překvapivě chutná i když kyseleješí slupka, ale to pološvestky mívaj. No a presenta na završení sklizně tedy pravá švestka(tvarem) pozdní. Má švestkové... celý příspěvek >
Sladká jablka, 19.10.2011
problém je, že nevím jistě zda ta jabloň je skutečně Signe Tilish. Někdy tak vypadá, má sklony k hořké pihovitosti jindy je až do oranžovo červena žíhané. Poslední tři jablka na stromě ještě nyní jsou bez strupů, ostatní už padla v záři za obět... celý příspěvek >
Topend plus, 5.10.2011
Prezident je bohužel jenom pro oko, jinak je to kyseláč mdlý. To samé Tophit, Ale Top end to je jiná. je také velký jako tophit s mírně větší zploštělou špičatou peckou. Chuti však výtečné. Top hit je ale profláknutější. Zajímavý chut u Top gigantu v... celý příspěvek >
Jaké odrůdy do vyšších poloh - podhůří, 5.10.2011
Zkusit můžete kromě jmenovaných řadu letních odrůd nebo pozdně letních (př. Karina) kromě Wiliamsovy, ta chce teplo. Nezklamná je stará odrůda Špinka v 500 metrech nad mořem rodí medové koženky 40 let. Možno zkusit ještě Hardyho máslovku. Lusacova,... celý příspěvek >
Hruška + Tůje = skvrnitost?, 5.10.2011
tak omezený názor jsem dlouho neviděl. Hlavně že túje za všechno můžou thuje západní = imperialistické stromy. Běžte někam. Člověk může tisíckrát napsat že za přítomnost rzi na hrušních mohou z poloviny hrušně samy a z poloviny jisté druhy jalovců,... celý příspěvek >
Tatarova hruška, 5.10.2011
Je to mezirodový kříženec Pyrus comunis x Sorbus aria tedy jeřáb muk. Plody nezdědily po muku červenou barvu ani moučnatost. Sorbopyrus, hruškojeřáb. Popsal prof.Tatar v Praze.
Lotos, 5.10.2011
Pěkná sklizeň, pane Vysloužil! Jablka jsou velká typicky pětihranná. Jistě voňavá a chutná. Zajímala by mne však jeho rodičovská odrůda Otcovo. Zná to někdo? Juraj Kafka
"Štrůdlové jablko" - jaké odrůda?, 5.10.2011
My používáme jako štrůdlák starou odrůdu Lebelovo, a nebo také Smiřické vzácné. Z druhého je i výborný kompot. Kafka
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika