Příspěvky uživatele - 226.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Grace Star, 20.3.2013
dobrý den, myslím, že v předchozích dvou příspěvcích je to uvedeno. Juraj Kafka
Asijské slívy, 20.3.2013
Dobrý den, co říkáte skupině odrůd tzv. asijských slív, které častěji známe z marketů jako blumy, modré, blumy červené a blumy žluté. Jedná se mi např. o Black Amber, Fortune, Florence, Fairy a jiné... Údajné negativum je citlivost k mrazu a... celý příspěvek >
Muchovník Lamarckův, 14.3.2013
Dobrý den, zajímají mne jednotlivé druhy rodu Amelanchier  A. Lamarcki, alnifolia, ovalis, rotundifolia, arborea a jiné. Jestli je někde nějaká soufislá publikace o nich s popisy a z kterého druhů pocházejí pěstované... celý příspěvek >
Které jablíčko vám chutná s blížícím se jarem?, 26.2.2013
Nyní? Určitě žlutá čtyřka Opál. Sirius, Orion, Luna. Z červených Admirál, Topaz jen na změnu chuti, u něj mi vadí jistá ostrá příchuť ale jak říkám pro změšnu chuti proč ne, ted je prostě dobrej.  Chuť bílodužninového Karnevalu je také... celý příspěvek >
Haganta x Toptaste, 20.2.2013
krymsk2 nebo-li VSV1 je srovnatelná přibližně s St. J. Výhodou je možné zapěstování štíhlého vřetene nebo chceteli vřetenovitého zákrsku. Velikost plodů neovlivňuje, dá se říci, že přibližuje nástup do plodnosti. Haganta je o proti Toptaste... celý příspěvek >
Ochrnutí slépky, 19.2.2013
hm, no to poznáte až ji budete kuchat co má za problém s játry a pod.. A nebo pokud se s tím nechcete dělat, slepici rovnou hoďte i s hlavou do dobře rozhořelého kotle, to je nejlepší dezinfekce po nemocné mrtvole. Respektive samotný oheň je... celý příspěvek >
Ochrnutí slépky, 18.2.2013
Dobrý den,  doporučuji slepici co nejdřív zabít, než vyhubne a nebude z ní nic.  Slepic je dost na světě. A lepší zvířeti ukončit trápění a hlavně zamezit přenos nákazy na další jedince. Je-li to skutečně Markova, těžko říct.... celý příspěvek >
Jaká odruda boruvky je nejlepší?, 5.2.2013
Největší plody má Chandler a raný Patriot. Dobré a velmi plodné jsou i Blue Crop, Blue Jay, Brigiita - pozdnější. North Blue a North Country jsou poměrně chutné velkoplodé odrůdy ovšem nízkého vzrůstu, hodí se do skutečně malých... celý příspěvek >
Angrešt - řízkování, 5.2.2013
Je možno odrůdu, kterou nemůžete sehnat jako keřovou a nechcete-li stromek, tak koupit stromek a ten celý položit do brázdy na ležato nebo mírně šikmo a zahrnout zeminou včetně korunky, korunce necháte trčet jen větve odrůdy, až pupeny proraší v... celý příspěvek >
Zahradní raritka - Žlutoplodý dřín, 5.2.2013
dobrý den sháním velkopolodý Dřín Jolico a jiné. Něvíte kde by to bylo k mání? Juraj Kafka
Kanadská reneta alias kmínová, 29.11.2012
Zdravím všechny přispěvatele, kdo z vás zná odrůdu Kanadskou renetu, které se také pro její bizarní lenticely říkalo kmínová? V jedné knize jsem četl že byla považovaná za lahůdku. Ač na vzhledu moc atraktivní nebyla. Ze svého vím zatím jen, že... celý příspěvek >
Co pěstovat na zahradě pro krmení drůbeže, 22.11.2012
Zelené krmení, nemají-li lepice přístup do zatravnělého výběhu, z bylin kopřivy (sušené) a oregáno (sušené), jinak v sezóně veškerý plevel ze záhonů, (zejména ptačinec žabinec, peťour malouborný, a pod), podávat vždy čerstvé na hromadu nebo... celý příspěvek >
Lipno, 14.11.2012
Vynikající práce, škoda, že nevím od koho. Tahle by to šlo udělat i pro další odrůdy. Třeba rozela, nebo merkur, selena a další r. novinky. Píšu záměrně novinky protože i ta Prima je vůči třeba Goldenu pořád novinka. To aby mě někdo... celý příspěvek >
Dominant - ano nebo ne?, 6.11.2012
Dobrý den, zkuste čistokrevné vlašky a budete spokojená. Nebo třeba zdrobnělé velsumky a budete mít vajec až až a spotřeba krmiva není velká. Juraj Kafka
Čmelíci, 6.11.2012
dobrý den, vložím sem kopii,  toho co jsem psal na servru ifauna.cz, v sekci drůbež, téma "nezapomeňte" myšleno na ořechové listí, které je nyní dole ze stromů. ..."Dobrý den, listí dávám celé na podlahu v formě hluboké podestýlky, musí být... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika