Příspěvky uživatele - 226.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slepice a myši, 5.4.2012
bojová plemena jsou bojovná jen vůči příslušníkům vlastního druhu, pročež byla po staletí šlechtěna. Vůči všemu ostatnímu jsou jako jiné slepice. Takže mohou sežrat myš a nemusí. Juraj Kafka
Pohlaví u kuřat?, 23.3.2012
Jasné, u lehkých hřebenatých plemen (vlašky, leghornky, minorky) jde podle hřebene poznat kohotky po 5 týdnech stáří. Jinak u jednodenních kuřat se dělá ta japonská kloakální metoda, chce to asi jako všechno zapracování a dobré oči. Taky... celý příspěvek >
Kde je dobrá Ovocná školka, kde dobře poradí, 16.3.2012
školky Mcely, Velim, Plzeň, Nevím zda něco dělá ještě děčínská Libverda, a na Litoměřicku??? nevím nevím, Sempra možná.
Sedí Dominant na vajíčkách?, 16.3.2012
Prosím vás užitkoví vysokosnáškoví hybridi by správně kvokat vůbec neměli, ti mají snášet 300 vajec za sezonu, kvokáním ztratí 40 - 50 vajec a když kvoká opakovaně tak je užitek kde? Leč někdy je příroda svéhlavá. Juraj Kafka
Jak a kdy zastřihnout křídla, 16.3.2012
Dobrý den, prosím předně, si počkejte jestli vůbec začnou přeletovat, slepice přeletují nejraději když jim něco v určeném výběhu chybí, tak jdou za lepším. Takže radím vyčkat a slepice zbytečně nestříhat. Nejprve kuřice usaďte v kurníku a až tak... celý příspěvek >
Pšenice pro slepice, 13.3.2012
Ideálně někde v družstvu, nebo na sile, či v hospodářských potřebách ale to už jsou překupníci.
Můžu dát rok starého kohouta k 12-týdenním slepičkám?, 13.3.2012
Já bych  s kohoutem posečkal až kuřice dospějí. Však sousedce se nechce jistě krmit kohouta ještě pár týdnů navíc. Naco kohout k nenesoucím slepicím? Juraj Kafka
Sladká jablka, 5.3.2012
Hmm děkuji mockrát, tak Signe Tilish tedy nemám. To moje jablko není vždy tak obrovské. Líčko je oranžově žíhané, trpí hořkou pihovitostí při nedostatku Ca v půdě.  Vel, mi sladká chuť, sklízí se současně nebo krátce po řechtáči... celý příspěvek >
Slepice prosím poradtě, 20.2.2012
Dobrý den,  u hybridů jako je Dominant a pod, by měla být užitkovost a vlastnosti uvedeny v nabídce nebo by Vám je měl sdělit prodejce. Pokud je seriozní. Stačí zajít na stránky Dominantu. Zpravidla snášejí v 5. měsíci stáří, ale vše... celý příspěvek >
Renety, 20.2.2012
Poděkováním jsem nemyslel ukončení příspěvků, prosím pište dál. :-) Juraj Kafka
Renety, 16.2.2012
Dobrý den, zakládám toto téma z toho důvodu, že odrůd s názvem reneta je několikero a mám v nich dost hokej. Sám mohu hodnotit pouze Cherry cox, kterou mám doma přiroubovanou do korun dvou stromů na různých světových stranách pozemku a to... celý příspěvek >
Vytvořme společnou nazorovou degustaci starých odrud, 15.2.2012
Dovolím se vznést dotaz položený jinak: Která z Renet je nejlepší? Podle vás. Pro mě Coxovka mutace sheri. Koženou zimní renetu a jiné koženáče hodnotím spíše méně chvalitebně protože všechny korkovo slupkaté odrůdy záhy vadnou a... celý příspěvek >
Vytvořme společnou nazorovou degustaci starých odrud, 7.2.2012
Mít políče a dostatek vhodných a zdravých podnoží, už mám co prodávat. Co je tu zájemců o staré odrůdy, akorád pan Polehla mi prý nic neveme. Nu což... Musím si rýpnout;-)  Doma se snažím přeroubovávat dědovo stromy na... celý příspěvek >
Lahůdková jablka pro labužníky - Váš favorit, 6.2.2012
Ano, normálně mají matnou slupku, někdy i částečně rzivou. Počínaje stopečnou jamkou. Plodnost je jistě vysoká, tak jako u starého dobrého GD. Juraj Kafka
Jak na šlechtění nových odrůd, 2.2.2012
Případně, prosím, doporučte nějakou odbornou literaturu.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika