Příspěvky uživatele - 226.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak na šlechtění nových odrůd, 2.2.2012
Přátelé mne by spíš zajímalo, jak postupovat dále, semena jsem vysel, a rostliny vzešly, jsou staré dva roky, jak udělat první výběry? Podle čeho. Co když budou i trnité bujné odrůdy mít chutná jablka?  Jak postupovat se selkcí dále? Materiál... celý příspěvek >
Jakou atraktivní švestku pro děti, 2.2.2012
Když pro děti, tak o prázdninách zrající odrůdy tj. červenec - srpen = Opal, Malvazinka, Katinka, Topfirst, Herman,  Mirabelka Nancyská, Bellamira, Zelená a Altanova rengloda - obě vykrejou rozmezí měsíce srpna a ještě se navzájem sprašují.... celý příspěvek >
Vytvořme společnou nazorovou degustaci starých odrud, 2.2.2012
1.Cherry Cox 2. Čistecké l. 3."Redy" tj. všechny červené delicie a krimsony. Na úrovni čisteckého mám ještě jednu odrůdu po dědovi v zahradě sladkoostéí srovnatelnou s Coxovkou, ale nevím bohužel název. Je to hrozný strupáč a trpí... celý příspěvek >
Lahůdková jablka pro labužníky - Váš favorit, 31.1.2012
Z včerejší a dnešní degustace odrůd: Admirál, Karneval, Rozela, Topaz, Red Topaz, Red Cap, Lipno, Opál, Orion, Sirius, Luna, Rondo, Moonlight, Goldlane, Red Spring, a Kaktus, mi z červených nejvíce chutnala 1. Rozela, 2. Admirál, ze... celý příspěvek >
Kdo mi zabíjí slepice?, 30.1.2012
Jinak ještě, slepice zabitá dravcem leží v kole uvolněného i vytrhaného peří. Slepice nepoškozená může mít kousanec pod hrdlem, kuna. Slepice nepoškozena ale uslintaná umáčená, hrající si pes. Slepice vyžraná z vnitřností, dravec, a často... celý příspěvek >
Kdo mi zabíjí slepice?, 30.1.2012
Z Vašeho psaní mi je zřejmé, že jste seděli venku, a viděli jste kroužit káně a tak zní otázka jak mohla káně načít slepici, když jste seděli venku a káně kroužila na nebi. A to jste neslyšela žádný křik? Kdoví jak dlouho a co tam bylo a v... celý příspěvek >
Stlpovita jablon s cervenymi plodmi, 23.1.2012
Příteli, zbytečně se tady chytáme. Obecně platí, že by to chtělo osvětu. Že jenom něco nabízet za horentní sumy v barevném katalogu je strašně málo. Lidi to vidí na obrázku, jsou unešení, ale pak doma neví co s tím. Čímž reklamovaný článek... celý příspěvek >
Stlpovita jablon s cervenymi plodmi, 18.1.2012
Zdravím, podle mého jazyka je odrůda Rondo velmi chuťově zajímavá a rozhodně lepší než Sonet.I když i ten Sonet má svou ideální zralost a je dobrý. Je pravdou, že vybarvení plodů Ronda varíruje od mírného červeného žíhání až po rozmyté červené líčko.... celý příspěvek >
Forkertovo očkování a broskvoně, 12.1.2012
dobrý den, chtěl bych se zeptat zda někdo nezkoušel jarní očkování broskvoní způsobem Forkertovým a nebo čipováním?
Karneval, 12.1.2012
Zdravím Vás Paľo a všechny ostaní v Novém roce. Protože jsem tu zahlédl moje jméno, reaguji. Mnoho zkušeností nemám, ty snad teprve příjdou. K odrůdě Karneval mohu říci jediné je kyselejší, ostřejší chuti a to i v lednu únoru. Slupka je v ústech... celý příspěvek >
Kolik slepic na kohouta?, 13.12.2011
Dobrý den, kohout je v chovu hybridních nosnic, zbytečný příživník. Tyto slepice jsou jako finální produkt křížení určené jen ke snášce. Líhnutím jejích dalších potoků vede zákonitě k poklesu užitkovosti. Kohout je skutečně zapotřebí a mnohdy ne... celý příspěvek >
Sloupové jabloně, 13.12.2011
Zdravím, sloupcovitě rostoucí ovocné stromky si samozřejmě může dovolit i ten kdo má velkou zahradu, ale má třeba předzahrádku a tam to může dobře uplatnit jako užitkovookrasný prvek, Kromě toho samozřejmě velkázahrada umožňuje lecos a tak si střeba... celý příspěvek >
MM 106, 1.12.2011
Zdravím všechny, k tématu MM 106, mám toto: Podnož MM 106 je podnoží pro zahrádkáře, po pěti letech nepotřebuje oporu, ani herbicidní úhor a dá se z toho udělat jak volně rostoucí zárksek tak i čtvtkmen a i vysokokmen. Kotví v půdě lépe než M26. Je... celý příspěvek >
Jak chovat kohouta pro peří ("kosárky"), 22.11.2011
kdepak, vykostrovanej kohout je dobrej tak akorád na maso. Jak jsem řekl jestli chcete dlouhé bílé zvolte leghornku a jeslti černé zeleně lesklé, tak vlašku
Podzimní řez nově zasazených slivoní, 15.11.2011
Přátelé, je vidět, že jsou to názory proti názorům. Doporučuji přečíst si Kyncla - Řez ovocných dřevin, tam to máte pěkně podáno.  Zrovna tak sázení broskvoní na pozdim verzis na jaře. Když už se tu oháníme Zahrádkářem, tak doc. Stanislav... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika