Příspěvky uživatele - 184.220

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Určenie ihličnanu, 20.5.2012 Obsahuje fotku
Ďakujem vám pekne, dnes to už žiaľ neodfotím, je tma, ale napíšem predajcovi, tú cenovku som tam nedala naschvál, pretože som si myslela, že asi zle vidím. Objednala som si totiž Pinus ponderosa Viktor, prišlo mi to takto:-)) :
Určenie ihličnanu, 20.5.2012 Obsahuje fotku
Prosím vás mohli by ste mi pomôcť pri určení tohto ihličnanu/čarovníku/?
Seženu letos růže?, 16.5.2012
Skúste krasneruže.cz, 
Žloutne mi můj nejhezčí strom, 14.5.2012 Obsahuje fotku
Nemyslím si, že hnojivo mu mohlo poškodiť. Skontrolujte, či nemá škodcov. Myslím si, že ostrihanie u vášho je už nutnosť.Presvetlite ho, pravidelne roste, otáčajte ho, skontrolujte, či nemá prievan. Mám fikus, aj keď to nie je benjamin, dám... celý příspěvek >
Acer pentaphyllum - kde sehnat?, 28.4.2012
Mám knihu "Encyklopédia Záhradných rastlín A-Z " odtiaľ si beriem mnoho informácii, ak máte záujem môžem odfotiť stránku, ale až večer, alebo zajtra.
Acer pentaphyllum - kde sehnat?, 27.4.2012
Práve si čítam o javoroch, práve jeden kupujem a narazila som i na ten váš, čo zháňete a pozor je odolný iba do -5 st.
Ohraničení trávníku, 28.5.2011
Pán Jarda, pardon, že odpovedám až teraz, ďakujem vám za názov rastliny a za vysvetlenie. Ešte raz, krásna záhrada.  Jana 
Ohraničení trávníku, 14.5.2011
Pán Jarda, inak máte prekrásnu záhradu. Zaujala ma hlavne tá rastlina s veľkými listami na treťom obrázku. Je nádherná. Prezradíte, čo to máte? Jana
Bylinka?, 13.5.2011 Obsahuje fotku
Prosím neviete čo to mám za bylinku?Zaujala ma, tak som ju kúpila pod názvom olivová tráva. Má olivovú vôňu. Trochu mi pripomína santolinu.
Antuka v záhonoch, 13.5.2011
Máme problém s podmáčanou záhradou. Napriek opatreniam, drenáž, výmena pôdy -rastliny živoria. Navrhli mi riešenie, zamiešať pod záhony zeminu s antukou. Že vraj sa to bežne robí. Ale mne sa to nezdá. Nerozumiem tomu, tak vás prosím o... celý příspěvek >
Jak na skalku?, 8.5.2011
Spôsobov, ako založiť skalku je veľa, viď. príspevok vyššie, až teraz som si všimla, že je tu už odpoveď.
Jak na skalku?, 8.5.2011
Keď si ju nestriekala, ale vyčistila od buriny, to stačí. Najlepšie bude, ak si pozrieš obrázky skaliek a vyberieš si štýl. Keď ju dočistíš, začni ukladať/zapusti/ kamene, podľa toho ako sa ti to páči. Buď dáš jeden dominantný, a ostatné menšie,... celý příspěvek >
Pleseň v komposte, 28.4.2011
Ďakujem za odpovede, ja som si myslela, že je to problém. Už som bola akčná a najväčšie plesnivé kusy som vybrala.
Pleseň v komposte, 28.4.2011
Do kompostu sme dali zvyšky melónu sú navrchu a teraz keď som ho otvorila zistila, že sú pokryté plesňou. Neviete mi poradiť, čo s tým, niečo skúsim odtiaľ vybrať, ale všetko nepôjde, tečie to.
Je toto moniliový úžeh?, 25.4.2011
Ďakujem vám obom za odpoveď. Ja som len dúfala, že ešte husenice by to mohli spôsobiť. Dám ju radšej celú von.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika