Příspěvky uživatele - 184.220

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Trvalky - určenie, 28.5.2017 Obsahuje fotku
a druhé:
Trvalky - určenie, 28.5.2017 Obsahuje fotku
Dobrý deň, prosím nevie niekto názvy týchto trvaliek: Ďakujem
Magnolia, 15.5.2017
No dnes som sa dozvedela, že by to mala byť Little Gem :)
Magnolia, 14.5.2017
Mne sa zdajú obe rovnaké :)Kúpila som ju v záhradníctve v Bratislave, mali veľa druhov, tak asi pamätať nebudú, aké predali. A možno sa tam skúsim spýtať. :) Asi pre mňa dosť nepremyslená kúpa, zabudla som sa spýtať do koľko stupňov vydrží, vždy... celý příspěvek >
Magnolia, 14.5.2017
:) Ani sa nedivím.. naša okrem štítkov oblubuje vŕby a nektarinky, tiež som o ne prišla :) Inak možno si ma pamätáte z Liv. ja áno na vás..Eva(loro)
Magnolia, 14.5.2017 Obsahuje fotku
ešte jeden
Magnolia, 14.5.2017 Obsahuje fotku
Ďakujem za rady, ten Kryslaton si kúpim, dúfam, že bude ok. Nefotila som ju, keď kvitla, iba mám dve fotky nič moc, asi z nich to nebude poznať? Príjemný deň Eva
Magnolia, 14.5.2017
ďakujem za odpoveď, aký to je druh si nemôžem ani za nič spomenúť, vysačku mi odhryzol pes .. ale ďakujem veľmi pekne, mám ju iba druhú zimu, tak som nevedela, čo sa deje Eva
Magnolia, 13.5.2017 Obsahuje fotku
Dobrý deň, prosím vás viete mi poradiť, čo je mojej magnolii, a ako ju zachrániť? Že omrzla je mi jasné, len nie som si istá, či je to jediný problém..Ďakujem Eva
Co je to za keř?, 24.4.2017
okrasná ríbezla Ribes sanguineum, myslím, že v češtine meruzalka..
Mráz, 21.4.2017 Obsahuje fotku
a orech: želám vám viac šťastia   Eva
Mráz, 21.4.2017 Obsahuje fotku
a ešte kiwi:
Mráz, 21.4.2017 Obsahuje fotku
Bratislava- smer Záhorie, som smutná:
Škodci na lipe?, 26.12.2016
Ďakujem za nápady, nerada by som použila chémiu, možno ten mráz, wapka by mohla pomôcť tiež, počkám, či počasie nepomôže. Nie som zástanca likvidácie živočíchov, ktoré neškodia, žijeme v symbióze, ale strom je hneď pri dome, nechcem to... celý příspěvek >
Škodci na lipe?, 26.12.2016
Ďakujem veľmi pekne, práve to študujem, prečítala som si, že po ukončení vývoja by mohli škodiť aj na ovocných stromoch. Má niekto s tým skúsenosti? Dúfam, že bude poriadne mrznúť.. ešte raz ďakujem Eva
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika