Příspěvky uživatele - 184.220

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Škodci na lipe?, 26.12.2016 Obsahuje fotku
ešte jeden obrázok:
Škodci na lipe?, 26.12.2016 Obsahuje fotku
Dobrý deň, dnes som objavila na lipe nejaké chrobáky, je ich veľmi veľa možno tisíce, vlastne obalený celý strom, prosím nevie niekto, čo to je a čo s tým? ďakujem Eva
Jak louku předělat na zahradu?, 24.3.2016 Obsahuje fotku
Ešte jedna.Ospravedlňujem sa za horšiu kvalitu.. fotene mobilom
Jak louku předělat na zahradu?, 24.3.2016 Obsahuje fotku
Pri zakladaní záhrady sme mali tiež podobný problém. Ťažký íl. Voda neodtekala a na určitých miestach smrdela zem ako kanál. Hynuli nám stromy, ktoré tam boli zasadené pár rokov pred tým. Odstránili sme asi 20 cm zeminy a nasypali štrk, ktorý sme... celý příspěvek >
Povidla, 18.9.2015
Ďakujem Eva
Povidla, 17.9.2015
Včera som robila slivkový lekvár/povidla/. Podaril sa mi hustý, tak som ho do pohárov dávala lyžicou a zasterlizovala. Dnes som si všimla, že bol asi poriadne hustý a v pohároch mi ostali vzduchové medzery. Myslíte, že to môže tak ostať, alebo sa mi... celý příspěvek >
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 17.4.2015
Tak to urobím a ďakujem
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 17.4.2015
Mám dva nové stromy marhule, tento rok ešte nekvitnú, mám aj tak ich preventívne postriekať? Už som o dva nové stromy v minulosti kvôli monilii príšla, tak by som nerada znovu sadila znovu. Ďakujem Eva
Fazole Adzuki, 22.5.2014
ja som pestovala adzuki, vždy dostali kvôli nedostatku miesta najhoršie, neúrodné miesto v záhrade, možno preto úroda nebola veľká, tak som ju nesušila, jedli sme struky. Preto úrodnosť nemôžem posúdiť. Je kríčková.
Kiwi arguta, 5.11.2013
Pred pár dňami u nás na Slovensku bola nejaká reportáž z pálenice, kde sa chválili, že pálili aj raritnú pálenku-kiwovicu.Tak by to malo ísť.
Je to pleseň?, 30.6.2013
Ďakujem Eva
Je to pleseň?, 30.6.2013 Obsahuje fotku
A ešte paradajky: Eva
Je to pleseň?, 30.6.2013 Obsahuje fotku
Dobrý deň, viete mi prosím poradiť, čo to mám na paradajkách a tak isto na zemiakoch?Je to pleseň zemiaková?. Dosť rýchlo sa mi to rozširuje, asi postrek bude nutný, poradíte mi aký? Ďakujem Eva
Nemoc novych hrusni, 13.5.2013
Dnes som zistila, že ho mám aj ja na hruške. Skúšal niekto na to vectafit? Myslíte, že by zabral?
Ovocná stěna, 14.4.2013
Včera som narazila na tento článok, možno trochu pomôže.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika