Příspěvky uživatele - 184.220

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je toto moniliový úžeh?, 25.4.2011 Obsahuje fotku
Dobrý deň, prosím myslíte si, či to je na marhuli monilioza?Nie som si istá, našla som tam i malé sivé húsenice. Ďakujem
Žloutne mi česnek, 21.4.2011
Našla som stránku, kde sú obrázky rôznych chorôb cibulovín, možno niekomu pomôže.
Hibiscus moscheutos - Ibišek bahenní, nebo též americký ibišek (venkovní), 20.4.2011
Mám celoročne i v zime podmáčané miesto spodnou vodou na záhrade, nestojí tam voda, ale je stále mokré. Íl vymenený za ornicu asi 30 cm, plné slnko. Pôvodne nasadené levandule odišli, juky živoria, dlho hladám, čo tam dám, myslíte že Ibišteku... celý příspěvek >
Sadíte už ven rajčata a papriky?, 19.4.2011
Ja som si v marci kúpila 3 planty rôznych paradajok, neodolala som také nemám, mali ich vonku, bola zima, v noci okolo nuly, vyzerali otužilo, tak som ich rovno zasadila./Pokusne, každý mi vravel, že som sa zbláznila,... celý příspěvek >
Rez čerešne, 16.4.2011
Ďakujem za všetky rady a vedomosti, čo ste mi dal, zrežem ho tak, ako mi radíte.
Rez čerešne, 16.4.2011
Ďakujem za reakciu, máte pravdu nerozumiem tomu, hlavný terminál je odrezaný asi vo výške 50 cm, obávala som sa, či unesie časom ťarchu konárov. Ale možno je to blbosť. Proste som si s ním nevedela rady, preto sa pýtam.
Rez čerešne, 16.4.2011
Ja som si nevšimla, že medzitým ste dal príspevok, veľmi vám ďakujem, skúsim si to poriadne preštudovať, nerozumiem tomu, tak mi to trvá.
Rez čerešne, 16.4.2011 Obsahuje fotku
Bola som si ho prezrieť, vybrala najsilnejší a najviac kolmo rastúci konár na terminál. Vyšli mi 3 postranné vetvy. Myslíte, že takto to bude správne?
Rez čerešne, 16.4.2011 Obsahuje fotku
Ďakujem veľmi pekne za vysvetlenie, dúfam, že som to dobre pochopila a urobím to správne. Inak nechápem, prečo vôbec predávajú také stromky, je to smutné. Koště- to bolo prvé, čo ma napadlo, keď som uvidela visačku na čerešni. Však posúdte:... celý příspěvek >
Rez čerešne, 15.4.2011 Obsahuje fotku
Ešte pripájam aj z druhej strany. Zlata
Rez čerešne, 15.4.2011 Obsahuje fotku
Prosím pomôžete mi zrezať tuto čerešňu? Muž ju kúpil na jeseň ako mini čerešňu, bez mena, bolo mi ju ľúto vyhodiť, tak som mu ju pokusne zasadila a zatiaľ vyzerá, že sa jej darí... No uvidíme, čo znej bude. Vysoká je asi 1... celý příspěvek >
Je neskoro na sadenie broskyne?, 14.4.2011
Ďakujem za ďalší príspevok, určite prebehnem záhradníctva, či ešte niečo nenajdem.Dnes som sa bola na svoje broskyne pozrieť. Pred pár dňami tu bol pán, čo mi ostrihal ostatné stromy, tak som ho požiadala, aby ostrihal aj tie nerašiace broskyne,... celý příspěvek >
Je neskoro na sadenie broskyne?, 13.4.2011
Ďakujem pekne za reakciu, skúsim sa popozerať do stromkoch, snáď ešte také najdem.Jana
Je neskoro na sadenie broskyne?, 13.4.2011
Sme laici a záhradníci začiatočníci. Zasadili sme na jeseň broskyne, i keď som vedela, že je to risk, obidve sa neprebrali, pravdepodobne zmrzli, i keď drevo zatiaľ vyzerá živo, nevyrašili. Rada by som zasadila nové, ale radili mi, až na rok na... celý příspěvek >
Pomoc pri určení rastliny, 12.4.2011
Ďakujem vám, naozaj, už som si spomenula, sú to sýrske ibišky a vážne mám radosť, že ešte majú čas. Ďakujem i za tie perovskie, tie našťastie prežili.
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika