Příspěvky uživatele - 252.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Houby z lesa na zahrade, 11.9.2010 Obsahuje fotku
v rumunsku
Houby z lesa na zahrade, 11.9.2010 Obsahuje fotku
ale takovouhle úrodu na zahradě nedokážeme, jaká je v lese
Mandlovník, 20.8.2010
zasadit semena je stejně jako u jablek, hrušek, švestek, třešní a mnoha jiných, nutno zasadit nejpozději teď neb do měsíce, a to venku, místo označit kolíkama.V zimě na tom má být sníh, jinak to na jaře nevyklíčí.Semeno nemá klíček, má jen opylenou... celý příspěvek >
Dřínky, 14.8.2010
dbejte na to, aby vždy byly vysazeny dvě různé odrůdy neb sešmenáče.jinak se plodů nedočkáte.
A-z centrum Neumann, 29.8.2009
Má zkušenost s touto firmou je rovněž zcela fatální. Koupil jsem u nich v e-shopu na jaře křovinořez 333 R v ceně přes 12 000,- Kč, což sice byla nejnižší částka, za jakou se asi dal u nás sehnat, ale zato to bylo vykoupeno absolutní neochotou a... celý příspěvek >
Proc nekoupit sekacku z Mountfieldu?, 31.7.2009
Koupil sem si benzínovou sekačku s pojezdem od Mountfieldu.Jsem spokojen a ještě jsem k ni dostal notebook.Při koupi sekačky je důležitý servis a hlavně cena servisu.A to je bezkonkurenční i se 7-letou zárukou.Doporučuji koupit u Mountfieldu!
Destilační přístroj, 21.6.2009
Ptá se turista Bači na pastvisku: "kde se tu u vás pálí kořalka?" a bača odpoví: "vidíte ten kostel?", turista - ano. Bača odpoví: "Tak kromě něho všude".
Husqvarna 395 XP - plagiát, 15.6.2009
To že to nepozná amatér, je omluvitelné, ale můj švagr a jeho kolega truhláři takové pily koupili hned tři a jednu přeprodali mé mámě. První řezání a odešlo startování. Opravář z Husqvarny málem omdlel, když viděl "jejich skvělý... celý příspěvek >
Okrasná vrba, 5.1.2009
Dobrý den.To bych také ráda věděla. Připojuji se k dotazu. Měla jsem na podzim ten samý problém. Snad se nejedná o révokaze nebo něco podobného. To bych měla starost o vzrůstající novou vinici nedaleko plotku z vrbového proutí. Před opadem listí bylo... celý příspěvek >
Zelená řasa v rybníčku, 10.3.2008
Ten přípravek by mohl být TRIPOND PEROXID
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika