Příspěvky uživatele - 252.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rybíz, 27.11.2010
 a co se starými stromy?    to co nám chutná a nese užitek ponecháme. A co další, třeba letos se stromy neopylily a nebyla úroda, nešlo ani zhodnotit ovoce. Správný postup je vyrobit neb zakoupit cedulky.Očíslovat je od č1 až do... celý příspěvek >
Třešeň Regina na podnoži Gisela 5, 25.11.2010
je to třešeň pozdní, pro vás by asi bylo zajímavé mít na ní ještě ranou.ale jak se to sejde s dobou květu, na to by se asi muselo zeptat se v holovousích. o 14 dní pozdnější je třešen Ladeho pozdní=stará odrůda, je v holovousích.Já osobně myslím, že... celý příspěvek >
Třešeň Regina na podnoži Gisela 5, 25.11.2010
to nevím kterou dát na roub. Ale vím, že je třeba ji uříznout už ted a schovat pod hromádku písku venku, neb držet nízko nad/ či pod nulou/ až do doby roubování na jaře. regina vyšlechtila u nás jediná, která šlechtí třešně fa sempra v holovousech.... celý příspěvek >
Rakytník, 24.11.2010
dík,   zatím vyřadím sunny a radiant a botanica. Titan ještě podržím, ale na hlavní místo dám bajkal, gardens gift, golden delicious, orange delight, star of altaj a siberian splendor.
Jak postavit foliovník?, 24.11.2010
to jste šikovný, gratuluji, tak douho. Pokud vím, tak zahradníci kupují folii Ginegar. Záruka na ni je 5 let, ale říkají, že vydrží i 10, já to nezkoušel. je to dovoz z izraele.
Rakytník, 22.11.2010 Obsahuje fotku
Jsou malé, ale tak do dvou-tří let budou.Slováci prý mají novou plantáž, nevím z jaké odrůdy. Největší problém je něco dobrého dostat do republiky a druhý-něco namnožit.Kdo to nezkusil, těžko pochopí.Na fotce je Gardens gift.
Není nad kiwi, 21.11.2010
zatím se budeme muset spokojit s tím,  co nabízí firma adavo, pak kruh a stareodrudy.org.
Rakytník, 21.11.2010
nedoporučuju brát jakýkoliv neznámý.Nejlepší odborníci u nás jsou zřejmě firma   adavo   nejlépe je zakoupit dobrou odrůdu.A těch u nás přibývá docela útěšně, díky ruským a americkým zdrojům.Existují odrůdy s velkými plody a s... celý příspěvek >
Plody kaštanovníku, 28.10.2010
Já vloni touhle dobou koupil v suprm.ty největší kaštany a hned je zasadil. právě jsem vysazoval metrové stromky už na místo, více v řadě.
Pozná prosím někdo toto ovoce?, 28.10.2010
Já zas vím z literatury, že v rusku a na ukrajině je mnoho odrůd kdoulí a pro mne pozoruhodné je, že se většina tamějších odrůd dá jíst i syrové ze stromu.je to v knize kdoule, kde jsou popisy odrůd.Já mám jen Vranja, ta je stále tvrdá.V Ostravě... celý příspěvek >
Pěstování mandlovníku, 28.10.2010
když to je tam samosprašné, tak to by stačilo sehnat pár semen a ted je strčit do země, zalít,  píchnout okolo pár klacíků a je to, potom nechat alespon dva stromy.Nemýlím se?
Maliny, ostružiny, 28.10.2010
no a já bych vyhodil thornfree.ta zasychá, špatně dozrává a pod. Nejlépe je sehnat nové beztrnné odrůdy jako dirksen, lochnes, loch tay, navaho,arapaho a jiné.doplnte mne
Aktinidija sort Nadija /Naděžda/, 28.10.2010
Našla se v bot.zahr.Griško Kiev, Ukrajina,sazenice tam budou za rok. Tak už nemusíte hledat.
Aktinidija sort Nadija /Naděžda/, 21.10.2010 Obsahuje fotku
poshánějte, až budete v rusku, hlavně v hlavních botanických zahradách, stojí to zato, je velmi chutná.u nás trochu trpí suchem a tak se dlouhé životnosti nedočká ten, kdo ve větších přísušcích nezalévá.
Rubus pentalobus z taivanu, 7.10.2010 Obsahuje fotku
už zavedly některé školky v usa do pěstování.Je nízký, jen pokrývá půdu jako moruška.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika