Příspěvky uživatele - 252.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zimolez nebo kanadská borůvka?, 7.10.2010
tak muchovník dorůstá nejmín 4m, doporučil bych ho zkracovat aby nelezl tak vysoko, že na ovoce nedosáhnete a ptáci ho sežerou.
Kiwi, 5.10.2010 Obsahuje fotku
Pardon, spěchám a ujíždí mi to, zrušit neúrodnou samici ovšem a samce nechat k další samici, nové.Já dnes sadil červenoplodé a ted jedu a sháním modroplodé.
Kiwi, 4.10.2010
pokud je to neúrodná odrůda, zrušit samce a zasadit novou odrůdu samici.letos je dost špatný rok na úrodu ovoce vůbec.Takže za jeden rok se to nepozná.dobré odrůdy jsou hodně úrodné, kýble plodů. neumím sem vložit snímek, aby jste věděl, jaký květ... celý příspěvek >
Nejzdravější ovoce na světě roste dobře i u nás, 28.9.2010
ano, vím, to je výborná věc.Mně se s ní pracuje ne moc dobře, chytá mi červy, změkne a tím ztratí vitamínC.Kdo má sušičku nebo umí to usušit tak to má fajn.Karpatia má okolo 1500mg% stejně jako kolomikta. šípek ale nemůžu jíst syrový, hned z keře, a... celý příspěvek >
Mini kiwi, 26.9.2010
teda, taky jste si mohli přečíst nějakou diskusi, alespon by jste věděli, že kiwi musí mít dvě rostliny, aby plodilo.Samčí, která práší pyl a samičí, která plodí.Možná, že tam dvě máte a nevíte o tom.Pokud to nese ovoce, tak máte bud samosprašnou,... celý příspěvek >
Nejzdravější ovoce na světě roste dobře i u nás, 26.9.2010
Vím, že někteří tady už jsou na moje příspěvky propagující aktinidie alergičtí.Ale já vím, že nikdy není dostatek doporučení, pro tuhle rostlinu, eventuelně její nejlepší odrůdy.Obsah vitamínu C v jisté odrůdě je 1520mg% a v mnohých odrůdách i... celý příspěvek >
Odebrání a sušení semen z rajčat, 26.9.2010
zvláště jsme-li někde u známých neb i v zahraničí, kde něco roste a chceme to mít.Po cestě rozmáčknu plod na noviny, složím, doma nechám uschnout a je to.Ještě jsme tady ale neřekli, při jaké teplotě je uchovávat přes zimu.Rajčata, zelenina, květiny... celý příspěvek >
Kiwi - zakoreňovanie odrezkov, 19.9.2010
to je příliš málo informací aby šlo poradit.Něcdo nechte v květináči a hlíně za oknem a něco dejte do hlíny do sklepa.pokud to má už dobré kořeny, tak klidně i ven-teda je-lit o zimovzdorná=arguta neb kolomikta.pokud je to tropická chinensis neb... celý příspěvek >
Kiwi, 19.9.2010
pokud bydlíte blízko někoho z nás, možná by tam někdo skočil.kiwi v české rep.nejvíc prodal pan Štajnochr z Brna na výstavách po celé republice.taky můžete pěstovat kivi červené, nebo rané, které zrajou zač.srpna a mnohé jiné.Kiwi chce oporu, něco po... celý příspěvek >
Kterou popínavku zvolit?, 14.9.2010
já bych tam dal aktinidia arguta -dobrou odrůdu neb act.kolomikta
Fíkovník Brown Turkey - žloutnou listy, 14.9.2010
tak to mně už některé listy z fíků opadávají, napřed zežloutnou.malé plůdky taky opadávají. byly chladné noci, tady v jeseníku
Samosprašný rakytník, 13.9.2010
oni říkají samosprašný tomu, když naroubují samici na samce.U takové rostliny je třeba, aby vyrostl kmínek z místa pod roubováním a taky nad roubováním a oba vytvořily korunu, tak to potom může plodit. Taky by mohl být skutečně samosprašný, ale... celý příspěvek >
Co je to za houby na zahradě, 11.9.2010
nějak tam nevidím tu fialovou barvu.Fialovou jsme sbírali na koše na labských loukách i na štědrý den, protože večer mudel být hotový hubník.Ale už jsem ji 50 let neviděl.Krásně a snadno se hledala, vytváří kruhy z tmavozelené trávy.
Houby z lesa na zahrade, 11.9.2010 Obsahuje fotku
hřiby, hřiby
Houby z lesa na zahrade, 11.9.2010 Obsahuje fotku
jiná fotka
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika